Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Млека за кърмачета, захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Тези производители и вносители съвсем се побъркаха.Днес взех от кашите лека нощ на Хип с банан (хапвали сме пюре от банан).На етикета пише от 4 месеца.Няма глутен.В съдържанието не пише  "с адаптирано мляко" както на кашата с ябълки и круши,а просто мляко.На всичкото отгоре в брошурата на Хип с продуктите им пише че се дава след 6 месец.Ние сме на 5 месеца и малко.Според вас мога ли да я дам?Благодаря ви?
Цитирай

Белгия/София

Можеш  Peace
Ако обаче се води за 6-ти месец, значи е с глутен, провери внимателно  Peace
Цитирай

Благодаря ти,Блонди!Ето какво пише в съдържанието:мляко,вода,сварен ориз,захар,бананово пюре,оризова скорбяла,киселинен регулатор калциев карбонат,битамин В1,без глутен.
Цитирай

Белгия/София

Давай спокойно тогава  Hug
Цитирай

София

Давай спокойно тогава  Hug
Peace
Цитирай

И мен упътванията в много случаи са ме обълквали и дразнили. Срещала съм доста противоречия. В твоя случай и за мисля, че можеш да даваш.
Цитирай

дупница

четеш какво пише и ако те устройва даваш.аз вече така правя и не се доверявам на отделните надписи
Цитирай

София

така е Whistling
Цитирай

Пловдив

Можеш, без проблем. Чети съставките и преценяй сама. И аз понякога имам чувството, че етикетите се превеждат от хора, които нямат представа от хранене на бебета.
Цитирай

София

Можеш, без проблем. Чети съставките и преценяй сама. И аз понякога имам чувството, че етикетите се превеждат от хора, които нямат представа от хранене на бебета.

Peace
Цитирай

И мен упътванията в много случаи са ме обълквали и дразнили. Срещала съм доста противоречия. В твоя случай и за мисля, че можеш да даваш.
Да, можеш. Аз като имам съмнение за нещо се ровя в нета или пиша да фирмата. Етикетите на някои детски храни наистина не са доизпипани  Confused
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.