Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 18 отговора

няма значение

Здравейте момичета забелязах че са пуснали нови памперси на Памперс и Ева беби нощни казаха ми че попивали по хубаво вярно ли е това.Ползва ли ли сте такива доволни ли сте от тях.Ох маи стана много омотано надявам се че сте ме разбрали Embarassed
Цитирай

кв.Изток

Ползвам Еви беби, но сега разбирам, че вече има нощни.Ще следя темата.
Цитирай

liebe ist fur alle da ( в АдА )

Аз днес взех на Ева беби  2 броя да ги пробвам ,инъче и аз полвам Ева бебе ,тея нощните са в една тъмна опаковка с лунички дано наистина да са хубави за през ноща и да попиват добре .И аз ще следя темата с интерес Flutter
Цитирай

кв.Изток

Аз днес взех на Ева беби  2 броя да ги пробвам ,инъче и аз полвам Ева бебе ,тея нощните са в една тъмна опаковка с лунички дано наистина да са хубави за през ноща и да попиват добре .И аз ще следя темата с интерес Flutter
bisa ще дадеш отзиви, нали.  bouquet
Цитирай

в Надежда-та

айде после да кажеш как са Peace
Аз за 1-път ги чувам, ама съм навита да пробвам.
Запис за темата Peace
Цитирай

И аз сьм доволна от еве бейби,но не сьм видала,че има нощни. Кажете и кьде ги продават. Peace
Цитирай

Днес за сефте ги видях в едно магазинче ,би трябвало да ги има навсякъде в по големите магазини или специалезираните магазини където продават памперси каши пюрета .През ноща ще и сложа един памперс от тези и утре ще пиша как са дано да попиват хубаво Smile
Цитирай

Ето какво представлява опаковката на нощните памперси Еви бебе.
Цитирай

на по- добро място

аз съм купувала нощни еви бейби, но мисля, че разликата с обикновената еви 5-ца не е особено голяма Peace
Цитирай

София

Вземала съм Еви бейби и нощни и обикновени. Да ви кажа честно, не намирам особено голяма разлика, освен че нощните са значително по-твърди. А на Памперс предполагам че имаш предвид Sleep and Play - тях още не сме ги пробвали.
Цитирай

На тиха улица

Ако питаш за Sleep&Play на Памперс - на мен много ми харесват.Много по-тънки са от обикновените пеленки на памперс, попиват си екстра, мойта Маги вече две нощи пълни такива, миришат на лайка.Аз изцяло ще мина на тях, когато си привърша обикновеното миди на Памперс.
Цитирай

Ако питаш за Sleep&Play на Памперс - на мен много ми харесват.Много по-тънки са от обикновените пеленки на памперс, попиват си екстра, мойта Маги вече две нощи пълни такива, миришат на лайка.Аз изцяло ще мина на тях, когато си привърша обикновеното миди на Памперс.

т.е. и те са с лосион,така ли?
Цитирай

София

И ние вчера купихме малка опаковка Sleep & Play. Много съм доволна. Ще взимам само такива.
Цитирай

София

Sleep & play са с лайка.И аз смятам да взема.Еви бейби кой ги произвежда?
Цитирай

Sleep & play са с лайка.И аз смятам да взема.Еви бейби кой ги произвежда?

Турски са и на опкаовката пише нещо ARKO-преди сьм купувала сьщия сапун и не беше лош,та предполагам,че това е производителя.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 18 отговора