REMINGTON

  • 27 073
  • 108
  •   1
Отговори
  • Мнения: 779
 КАК СА ИМ ПРЕСИТЕ..?доволни ли сте Crazy
 споделете с кои модели си изправяте косата и как е?колко трайно,бързо и тн
       Hug

# 1
  • Мнения: 779
 НИКОЙ ЛИ НЕ ПОЛЗВА?!

# 2
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 458
Аз,ползвам PeaceДоволна съм много от пресата както и от сешоара на REMINGTON.Моята коса е леко чуплива и като се изправя ми стои до следващото миене,изправям също и моята приятелка,която е с къдрава коса и при нея седи 4-5 дена т.е. пък до следващото миене.
Моята е без приставки и струваше около 100 лв Peace

# 3
  • Мнения: 2 386
Сешоарът ми е Ремингтън и не е нищо кой знае какво, ще следя темата за пресите им, пък да видим.

# 4
  • Мнения: 288
Аз имам тяхна преса и съм много доволна, използвам я от около две години. Доста бързо става при положение, че пресата е на 65w. Моделът е s-2002

# 5
  • Мнения: 751
Моята е Remington 2 protection и съм доволна.Към пресата има и 2 гребенчета,които могат да се поставят и махат.Аз не ги махам,по ми е удобно. Peace

# 6
# 7
  • Мнения: 803
lanibarbi,
http://www.amazon.de/Wella-High-Hair-Spray-Hitzeschutz/dp/B000UG … f=pd_rhf_f_i_cs_3 - това си го купувам от фризьорката. Провери в някой салон, в който работят с Вела - сигурна съм, че ще го имат.
Много съм доволна от този спрей, струваше някъде към 18-20лв, но е много икономичен. Ползвам го повече от половин година, а съм изпръскала 1/4. Изправям си косата почти всяка седмица.
 

# 8
  • Мнения: 4 784
И аз имам тяхна преса. Преди две години сестра ми я донесе подарък от Англия. Страхотна е. Много съм доволна.

# 9
  • Мнения: 779
lanibarbi,
http://www.amazon.de/Wella-High-Hair-Spray-Hitzeschutz/dp/B000UG … f=pd_rhf_f_i_cs_3 - това си го купувам от фризьорката. Провери в някой салон, в който работят с Вела - сигурна съм, че ще го имат.
Много съм доволна от този спрей, струваше някъде към 18-20лв, но е много икономичен. Ползвам го повече от половин година, а съм изпръскала 1/4. Изправям си косата почти всяка седмица.
 

А не ти ли остава от спрея по пресата,как е като го сложиш ..аз само на 4иста коса минавам с преса,..моята е ремингтън с три защитни покрития-да не стане омлет newsm78 по тия покрития да си съсипя пресата,знам ли.... минавам я ина4е с влажен парцал

# 10
  • Мнения: 77
И аз също ползвам тяхна преса страхотна е  Peace
бързо загрява и страхотно изправя косата  Peace

# 11
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
моя приятелка ползваше такава. беше много доволна, но се скапа нещо.

# 12
  • Мнения: 803
А не ти ли остава от спрея по пресата,как е като го сложиш ..аз само на 4иста коса минавам с преса,..моята е ремингтън с три защитни покрития-да не стане омлет newsm78 по тия покрития да си съсипя пресата,знам ли.... минавам я ина4е с влажен парцал
[/quote]

Спреят се нанася на влажна коса, непосредствено преди да започнеш да я изправяш (дали с преса или със сешоар, въпрос на избор). Освен предпазна, има и фиксираща функция. Аз първо процедирам със сешоар (Лисима на Ровента), а после, ако се налага с пресата. Спреят оставя някакви следи върху пресата (ако прескачам сешоара и направо се почвам с пресата), но си я чистя. Фризьорката ми ползва същия спрей, преди да почне да ми изправя косата, така че предполагам, спреят е безвреден. Но не мога да твърдя със сигурност.

# 13
  • Мнения: 177
И от мен един глас за Ремингтън. Доволна съм. Имам пресата от около година.
Изправя ли се, държи до следващото миене (с чуплива коса съм, доста трудна за оформяне).

# 14
  • Мнения: 107
Имах два сешоара-Remington i Phillips.
Е, след 2 месеца сушене с Remington си останах само с Phillips.  Tired

Общи условия

Активация на акаунт