Таблетки за целулит и сироп за отслабване на VICHY ?!?

  • 15 964
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 630
Момичета,някой да е ползвал или чувал отзиви.Току-що открих този продукт,а в момента ми трябва такъв.Какво ще кажете?

VICHY-SPECIFIC MINCEUR CELLULITE-ТАБЛЕТКИ ЗА ЦЕЛУЛИТ

 Specific Minceur Cellulite e формула на лабораториите Forte Pharma за ефикасно премахване на целулита. Комбинацията от горчив портокал, кола и какао и растителните ензими от ананас и папая подпомага разграждането и отделянето на мазнините и стимулира дренирането на тъканите. Фантастичният резултат е намаляване обиколката на бедрото с 4 см. и намаляване натрупаните мазнини с 53%
.

цена около 36 лв

 
VICHY-MINSEUR TURBO DRAINE-НАПИТКА ЗА ОТСЛАБВАНЕ
TURBO DRAINE MINSEUR Е ЧУДЕСНА ДРЕНИРАЩА НАПИТКА С ВКУС НА ПРАСКОВА, ПОДХОДЯЩ ЗА ПИЕНЕ ПРЕЗ ЦЕЛИЯ ДЕН.
TURBO DRAINE MINSEUR  ДЕЙСТВА В 4 ПОСОКИ:
ИЗГАРЯ МАЗНИНИТЕ И НАМАЛЯВА ТЯХНОТО НАТРУПВАНЕ - КАТО ПРЕДОТВРАТЯВА ЗАДЪРЖАНЕТО НА ВОДА В ОРГАНИЗМА И ПРЕМАХВА ОТОЦИТЕ, ЧРЕЗ КОМПЛЕКС ОТ РАСТИТЕЛНИ  ЕКСТРАКТИ ( ЯДКИ ОТ КОЛА, КАСИС, ЯСЕН, РЕПЕЙ, ТАМАРИН)
МОДЕЛИРА ФИГУРАТА.
ДРЕНИРА ТЪКАНИТЕ В ДЪЛБОЧИНА, КАТО ПРЕЧИСТВА ОРГАНИЗМА ОТ ТОКСИНИ.
РЕМИНЕРАЛИЗИРА ОРГАНИЗМА - ПОДДЪРЖА МИНЕРАЛНИЯ И ЙОННИЯ БАЛАНС ЧРЕЗ УНИКАЛНО ТРИО: МОРСКА САЛАТА, ЖЕНШЕН И ГУАВА.
ПРОДУКТА УВЕЛИЧАВА БЪБРЕЧНАТА ДИУРЕЗА С 25% ЗА ПЕРИОД ОТ 10 ДНИ И ДАВА УСЕЩАНЕ ЗА ЛЕКОТА.
ЗА ДА ПОДДЪРЖАТЕ ОТЛИЧНА ФОРМА, ИЗПОЛЗВАЙТЕ ПРОФИЛАКТИЧНО  TURBO DRAINE MINSEUR  В ПРОДЪЛЖЕНИЕ НА 3 СЕДМИЦИ ПРИ ВСЯКА СМЯНА НА СЕЗОНА.
НАЧИН НА УПОТРЕБА: РАЗТВОРЕТЕ 2 ПЪЛНИ МЕРИТЕЛНИ КАПАЧКИ В 1,5 Л ВОДА. ПИЙТЕ РЕДОВНО ПРЕЗ ДЕНЯ.
КЛИНИЧНО ДОКАЗАНА ЕФЕКТИВНОСТ.
Това също!!!Отдавна не съм следила продуктите на Виши,а те какви неща пуснали

Последна редакция: сб, 15 мар 2008, 22:22 от milo_kremi

# 1
  • Мнения: 154
Много интересно ми стана,ще следя.

# 2
  • Мнения: 59
И аз за първи път чувам, но харесвам Виши и ще следя темата...

# 3
  • Мнения: 1 941
И аз харесвам Виши и им имам голямо доверие. Сигурно това ще бъде първият продукт за отслабване, който ще си купя! Не съм чувала за този сироп, ако някой в София знае нещо да си казва бързо  Mr. Green

# 4
  • Мнения: 2 386
Като пуснат и сиропчета за зелени очи + хапченца за вечна младост да ми звъннете, чухте ли! Mr. Green

# 5
  • Мнения: 1 802
Rolling Eyes Още ли се намират хора, които да вярват във чудните действия на хапченца и сиропчета от този род?!  Rolling Eyes
Отслабва се със подходящ хранителен режим и спорт...  Peace

# 6
  • Мнения: 177
Само аз ли не виждам нито един от продуктите да е на Виши? newsm78
Иначе имам спомен от таблетките, виждала съм ги в аптеките- останах с впечатлението, че бяха доста скъпи.
Що се отнася до ефикасността им, ...

# 7
  • Мнения: 4 496
Мило Креми, ако ставаше така лесно, диетолозите и тези, които правят липосукции, щяха да са безработни. Половин час на велоергометър всеки ден ми звучи по-реално. Иначе описанието на продуктите изглежда добре - точно каквото ни се иска на нас жените да чуем-лесно и бързо отслабване и сбогом на целулита.  bouquet

# 8
  • Мнения: 59
Разбира се, че не очаквам чудеса... Нямам нужда от отслабване, но хубав продукт за борбата с целулит никога не е излишен. Дори и малък , но забележим резултат е от значение...

# 9
ne vjrvam v efekta na tezi produkti vsi4ko se svejda do hranene i dvigatelna aktivnost

# 10
  • Мнения: 630
Разбира се, че не очаквам чудеса... Нямам нужда от отслабване, но хубав продукт за борбата с целулит никога не е излишен. Дори и малък , но забележим резултат е от значение...
Абсолютно подкрепям.Със сигурност всяка от нас е пробвала прекалено много неща,за да вярва в чудеса,но едно средство,дори и просто допълващо и подпомагащо един подходящ хранителен режим и физическа активност,никога не е излишно според мен
Само аз ли не виждам нито един от продуктите да е на Виши? newsm78
Иначе имам спомен от таблетките, виждала съм ги в аптеките- останах с впечатлението, че бяха доста скъпи.
Що се отнася до ефикасността им, ...

И аз какво сега,лъжа ли или си измислям.Взела съм ги от списък с продукти на Виши в онлайн аптека Оптима.Ти прочете ли изобщо какво пише:VICHY-SPECIFIC MINCEUR CELLULITE-ТАБЛЕТКИ ЗА ЦЕЛУЛИТ

 Specific Minceur Cellulite e формула на лабораториите Forte Pharma ...
[/color]

И доколкото разбрах не си ги използвала,пък коментираш ефикасността им Confused

# 11
  • Мнения: 4 053
Като пуснат и сиропчета за зелени очи + хапченца за вечна младост да ми звъннете, чухте ли! Mr. Green

мен също ме интересува  Sunglasses


а, по тема та, на практика се убедих, че с глад и с подходящи те движения,
стават големи чудеса  Wink

# 12
  • Мнения: 2 950
milo_kremi , имаш ли представа колко струва сиропът и за колко време стига?

# 13
  • Мнения: 630
milo_kremi , имаш ли представа колко струва сиропът и за колко време стига?

Деси,за колко време стига и аз не знам,но цената е като на таблетките,около 36-7 лв,поне в тази аптека така пише.Вече в зависимост от самата аптека каква надценка си слага,но в този порядък някъде.Иначе най-добре в някоя аптека,където го има да се консултирш е най-добре,като разбереш колко мл е опаковката и колко мл е мерителната капачка,за да си направиш сметка.Аз при първа възможност ще го потърся и ще разпитам,но ако и някой друг го направи,нека да пише.И аз съм заинтересувана от сиропа по-специално


ps Пише,че е хубаво да се използва 3 седмици в началото на всеки сезон,така че вероятно за толкова стига една опаковка,но не се знае

# 14
  • Мнения: 630
Звъннах в една аптека и проверих.Там струва напитката 32 лв и количеството е достатъчно за 10 дни.Доста малък срок,честно казано.Ще помисля доста преди да се реша да си го взема,защото ще са необходими поне 2 опъковки

Общи условия

Активация на акаунт