Търся Барби Принцесата от Острова?

  • 4 076
  • 15
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 2 385
Виждали ли сте тази кукла във Варна или в интернет магазин?

Само в Ларедут я намерих, но за съжаление ми трябва до 19.03, тогава дъщеря ми има имен ден,а днес ми каза, че иска точно нея.

# 1
# 2
  • Мнения: 1 033
Аз съм я виждала в Метро във Варна преди около месец.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 2 385
Много ви благодаря!  bouquet

# 4
  • Мнения: 1 312
Проверявала ли си в Хиполенда,мисля че съм я виждала там но не съм на 100%

# 5
  • Варна
  • Мнения: 2 385
Проверявала ли си в Хиполенда,мисля че съм я виждала там но не съм на 100%
Да, първо там проверих, но я няма. Sad

# 6
  • Мнения: 1 312
Проверявала ли си в Хиполенда,мисля че съм я виждала там но не съм на 100%
Да, първо там проверих, но я няма. Sad
Еее съжалявам,пожелавам ти успех с търсенето.Пиши ако намериш,че и мойта принцеса и харесва  bouquetДано да я намериш

# 7
  • Мнения: 433
По добре я поръчай в някой детски магазин където има Барби.Аз също я търсих и ми казаха ,че мога да я поръчам струва 54лв.Само ,че съм от Сандански и ще ти е малко далеч. Laughing

# 8
  • Варна
  • Мнения: 2 385
Времето ме притиска-19 е след три дни и ми се искаше да я купя веднага. Дъщеря ми сега реши, че нея иска.

# 9
  • София
  • Мнения: 39 673
От този линк, който ти дадох не става ли?

# 10
  • Мнения: 3 457
Намерили я Simple Smile

# 11
  • Варна
  • Мнения: 2 385
От този линк, който ти дадох не става ли?
Да AnMary, от там си я поръчах, благодаря ти.
Отговора, че врмето е малко беше за идеята в детски магазин да дам поръчка и от там да изчакам.

# 12
  • София
  • Мнения: 39 673
Дано успееш да зарадваш малката си принцеса Simple Smile Дияна отдавна спря да се заглежда по кукли, но дойде ред на облеклата им Simple Smile "Искам рокля кат на еди коя си" (някоя барби да речем), или "ето тази корона", "това червило", "тази обици" и т.н. Simple Smile
Моята беше и е на вълна коне и понита. Яздила е пони в един от нашите паркове, но те не бели истински понита, защото "нямали крила" Simple SmileSimple SmileSimple Smile

# 13
  • Мнения: 562
Купихме я от Джъмбо, беше преди повече от месец. Има я и другата, Лусияна, и двете са пеещи и е голяма радост в къщи  Grinning

# 14
  • Мнения: 3 457
Дано успееш да зарадваш малката си принцеса Simple Smile Дияна отдавна спря да се заглежда по кукли, но дойде ред на облеклата им Simple Smile "Искам рокля кат на еди коя си" (някоя барби да речем), или "ето тази корона", "това червило", "тази обици" и т.н. Simple Smile
Моята беше и е на вълна коне и понита. Яздила е пони в един от нашите паркове, но те не бели истински понита, защото "нямали крила" Simple SmileSimple SmileSimple Smile
Ние  се сдобихме с розово пони ,пеещо  Mr. Greenпо този случай ,сега му тъпче шишето в устата и се карат с малкия на кого е ,та май и синьо ще взимам Crazy

Общи условия

Активация на акаунт