Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 73 отговора

Варна

От много време харесвам марката H&M(като една фенка на Мадона) и понеже напоследък се запалих доста по on-line  пазаруването, та реших да проверя как е и при тях, направих си регистрация, въобще нямам представа дали доставят до тук, харесах си 3 неща и пробно реших да ги пусна и ми прие поръчката, а най-интересното е, че предлагат 4 начина на плащане, за мен е идеално, защото още нямам карта с която да платя, та избрах този начин MonatsRechnung --> до колкото разбрах трябва да платя до 45 дни  newsm78 сайта е на немски и превеждам с преводача, доставката е 5,75Euro. Ако има по-запозната мама, ще се радвам ако сподели  Hug В момента има хубави намаления, аз поръчах пробно това:

http://shop.hm.com/de/?action=viewoutletshoppingwindow
Цитирай

Warrenton,VA

Само да ти кажа,че ако позволява поръчка от България,ще те черпя.Отивам да зяпам,но честно казано,не вярвам да правят доставка,че и за 5евро,но...............
Не ми позволява регистрация SadГрешен пощенски код.
« Последна редакция: нд, 16 мар 2008, 08:35 от zhekova »
Цитирай

София

Харесаха ми и на мен, но от немски бъкел не разбирам и аз ще очаквам включвания по темата
Цитирай

Варна

Пощенски код приема само 5 цифри , аз писах 09010, дано мине номера  newsm78 това ми е поръчката:

получих и мейл, само не разбирам кога трябва да я очаквам, ако дойде въобще  Mr. Green И още едно уточнение, поръчката задължително трябва да е над 20евро  Wink

Цитирай

От къде се регестрираш,че не разбирам немски?
Цитирай

Варна

https://shop.hm.com/de/?action=viewregistration&checkouttype=registration <--- Това се попълва  Wink после даваш weiter
Цитирай

София-Лагера

Супер.Дано дойде Laughing
Цитирай

Warrenton,VA

Айде да правим поръчки,пък ако не доставят до България,поне ще видят,че има интерес и може да ни включат в списъка
Цитирай

Варна

Ще чакам да пишеш когато пристигне.
Дано дойде скоро и се похвалиш. Peace
Цитирай

Варна,Младост

A kаталог може ли да се поръча? Аз влязох тук https://shop.hm.com/de/?action=viewordercatalogue и попълнийх тази графа Postwurfsendung. Има ли шанс да съм улучила и да ми пратят каталог на адреса? newsm78
Цитирай

Sofia

И аз пуснах една поръчка сега за 60 евро, но ми я раздели на две незнайно защо, но пък си ми я прие  Laughing
Бедничък ми се вижда асортимента обаче, няма я цялата колекция.
Цитирай

Варна

Аз също попълних формата за каталог, да се надяваме, че ще дойде  Mr. Green
Valeria в майла пише ли това: You have 14 days after receipt of the goods full approval period (purchase on probation), and 14 more days right , което аз си превеждам, че имам 14 дена да променям всичко по поръчката  newsm78 може би греша  newsm78
Цитирай
Аз никъде не виждам къде се пише България

Title Ms. Mr.

First name

Surname

Residential street and house.

Address Addition

Zip

Hometown

Date of birth (DD.MM.YYYY)

Phone

Handy

E-mail address

Цитирай

Варна

Аз никъде не виждам къде се пише България
...Address Addition ...
на това място написах Бг
Цитирай
Само че,ако доставя до България трябва да има отделно поле с държави
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 73 отговора