Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
75-89 от 112 отговора
И майка ми, и сестра ми ходиха в "Он клиник", където им отстраниха опертивно по един хемороид.
Майка ми е доволна, няма повече проблем с хемороидите, но сестра ми , за съжаление, продължава да се "бори" с тях, не много успешно Confused Всъщност тя има още два за отстраняване, но няма да се навие втори път, че при нея процедурата, по метода на замразяване и изсъхване, беше болезнена и поддържаше висока температура!
Ще й пратя темата, да се информира за някои ефикасни мазила!
Цитирай

Ge(rga)na колко им струваше?
Цитирай

Елокома докато кърмихте ли го ползвахте?
Цитирай

Много ме мъ4ат тия гадове по4ти година ве4е smile3514. През цялата бременност нямах, но веднага след раждането положението е... smile3511. , особено първите 4 мес... Извадих си от Интернет 2 листа с мазила за хемороиди и сега само задрасквам това, през което съм минала ве4е, но ефект  newsm11. В момента ползвам ''Унимед - 1'', поръ4ва се по Интернет само, 37 лв., по- добре съм, но не са из4езнали... smile3516
Цитирай

На мен най ми помага /облекчава Пайлекс -кремчето ( http://www.si-plus.com/index.php?p=7 )
..и разбира се добрата хигиена  Peace

Най-много ми се обострят понякога точно преди цикъл е токава кавото и да ползвам няма ефект  Confused
Цитирай

А след цикъл- все едно, 4е никога не си ги лекувал, вси4ко по4ва отна4ало..... ooooh!
Цитирай

Аз се оправям с Детралекс за пиене и Mastu S за мазане!
Цитирай

Искам да ви попитам какво мислите за моя случай.Появиха ми се хемороиди(по-точно 1) преди 1 седмица ,външен , не кърви , само боли на моменти.Сега се връщам от лекар и след като ме прегледа веднага ме прати на операция като ми каза ,че още съм малък да ме лекува с хапчета.Написа ми направление и ми каза да отида при хирург.Аз съм на 17 години,какво мислите?
Цитирай

кой е тоя лекар да взема и аз да ходя при него  Thinking
моята 1 година само ми казва:
 - Мажи се, ако не се скрият тогава ще ги режем....
незнам как да я убеда че това няма да стяне  Tired

мисля че  ти е рано за операция   
вземи да направиш още една консултация но с друг лекар  Wink

Цитирай

Искам да ви попитам какво мислите за моя случай.Появиха ми се хемороиди(по-точно 1) преди 1 седмица ,външен , не кърви , само боли на моменти.Сега се връщам от лекар и след като ме прегледа веднага ме прати на операция като ми каза ,че още съм малък да ме лекува с хапчета.Написа ми направление и ми каза да отида при хирург.Аз съм на 17 години,какво мислите?

Какъв е тоя садист? То4но защото си толкова малък, би трябвало да направи вси4ко възможно да минеш без операция.
Цитирай

И майка ми, и сестра ми ходиха в "Он клиник", където им отстраниха опертивно по един хемороид.
Майка ми е доволна, няма повече проблем с хемороидите, но сестра ми , за съжаление, продължава да се "бори" с тях, не много успешно Confused Всъщност тя има още два за отстраняване, но няма да се навие втори път, че при нея процедурата, по метода на замразяване и изсъхване, беше болезнена и поддържаше висока температура!
Ще й пратя темата, да се информира за някои ефикасни мазила!
Гергана би ли дала повечко инфо? И аз за там съм се замислила да ходя,ама ти ме разколеба?
А не е ли метода на замразяване безболезнен? Нали точно това рекламират?
Цитирай

Скайлър, опитай с медикаментите, които са споменали в тази тема. Операцията е крайна мярка и хич не е за препоръчване.
Цитирай

eemiili' изчисти си кутията няма как да ти отговоря
Цитирай

Тези дето са много смели и сямат да се режат за да се отърват от хемороидите да имат предвид че излизат и след операцията.
На мой приятел ги махнаха с операция и го предупредиха че пак може да се появат. След около две години пак се появиха.
Аз затова си ги боря с мазила колкото мога.
Има нещо много важно при хемороидите - безупречна хигиена. След всяко ходене по голяма нужда дупето трябва да се мие обилно с вода. Вечер преди да си легнете може да покиснете дупето в разтвор от смрадлика или калиев перманганат (бледорозов) за по-добра дезинфекция и чак след това с проктогливенола или каквото там мазило сте избрали.
Цитирай

Нина, става ли за кърмачки?
 Аз продължавам да си се мажа с Витасин и така облекчавам положението.
Цитирай

75-89 от 112 отговора