За вечните хемороиди

  • 81 403
  • 112
  •   1
Отговори
# 75
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
И майка ми, и сестра ми ходиха в "Он клиник", където им отстраниха опертивно по един хемороид.
Майка ми е доволна, няма повече проблем с хемороидите, но сестра ми , за съжаление, продължава да се "бори" с тях, не много успешно Confused Всъщност тя има още два за отстраняване, но няма да се навие втори път, че при нея процедурата, по метода на замразяване и изсъхване, беше болезнена и поддържаше висока температура!
Ще й пратя темата, да се информира за някои ефикасни мазила!

# 76
  • Мнения: 2 068
Ge(rga)na колко им струваше?

# 77
  • Варна
  • Мнения: 691
Елокома докато кърмихте ли го ползвахте?

# 78
  • Мнения: 692
Много ме мъ4ат тия гадове по4ти година ве4е smile3514. През цялата бременност нямах, но веднага след раждането положението е... smile3511. , особено първите 4 мес... Извадих си от Интернет 2 листа с мазила за хемороиди и сега само задрасквам това, през което съм минала ве4е, но ефект  newsm11. В момента ползвам ''Унимед - 1'', поръ4ва се по Интернет само, 37 лв., по- добре съм, но не са из4езнали... smile3516

# 79
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
На мен най ми помага /облекчава Пайлекс -кремчето ( http://www.si-plus.com/index.php?p=7 )
..и разбира се добрата хигиена  Peace

Най-много ми се обострят понякога точно преди цикъл е токава кавото и да ползвам няма ефект  Confused

# 80
  • Мнения: 692
А след цикъл- все едно, 4е никога не си ги лекувал, вси4ко по4ва отна4ало..... ooooh!

# 81
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Аз се оправям с Детралекс за пиене и Mastu S за мазане!

# 82
Искам да ви попитам какво мислите за моя случай.Появиха ми се хемороиди(по-точно 1) преди 1 седмица ,външен , не кърви , само боли на моменти.Сега се връщам от лекар и след като ме прегледа веднага ме прати на операция като ми каза ,че още съм малък да ме лекува с хапчета.Написа ми направление и ми каза да отида при хирург.Аз съм на 17 години,какво мислите?

# 83
  • Мнения: 2 068
кой е тоя лекар да взема и аз да ходя при него  Thinking
моята 1 година само ми казва:
 - Мажи се, ако не се скрият тогава ще ги режем....
незнам как да я убеда че това няма да стяне  Tired

мисля че  ти е рано за операция   
вземи да направиш още една консултация но с друг лекар  Wink


# 84
  • Мнения: 692
Искам да ви попитам какво мислите за моя случай.Появиха ми се хемороиди(по-точно 1) преди 1 седмица ,външен , не кърви , само боли на моменти.Сега се връщам от лекар и след като ме прегледа веднага ме прати на операция като ми каза ,че още съм малък да ме лекува с хапчета.Написа ми направление и ми каза да отида при хирург.Аз съм на 17 години,какво мислите?

  Какъв е тоя садист? То4но защото си толкова малък, би трябвало да направи вси4ко възможно да минеш без операция.

# 85
  • Мнения: 3 406
И майка ми, и сестра ми ходиха в "Он клиник", където им отстраниха опертивно по един хемороид.
Майка ми е доволна, няма повече проблем с хемороидите, но сестра ми , за съжаление, продължава да се "бори" с тях, не много успешно Confused Всъщност тя има още два за отстраняване, но няма да се навие втори път, че при нея процедурата, по метода на замразяване и изсъхване, беше болезнена и поддържаше висока температура!
Ще й пратя темата, да се информира за някои ефикасни мазила!
Гергана би ли дала повечко инфо? И аз за там съм се замислила да ходя,ама ти ме разколеба?
А не е ли метода на замразяване безболезнен? Нали точно това рекламират?

# 86
  • София
  • Мнения: 2 348
Скайлър, опитай с медикаментите, които са споменали в тази тема. Операцията е крайна мярка и хич не е за препоръчване.

# 87
  • Мнения: 368
eemiili' изчисти си кутията няма как да ти отговоря

# 88
Тези дето са много смели и сямат да се режат за да се отърват от хемороидите да имат предвид че излизат и след операцията.
На мой приятел ги махнаха с операция и го предупредиха че пак може да се появат. След около две години пак се появиха.
Аз затова си ги боря с мазила колкото мога.
Има нещо много важно при хемороидите - безупречна хигиена. След всяко ходене по голяма нужда дупето трябва да се мие обилно с вода. Вечер преди да си легнете може да покиснете дупето в разтвор от смрадлика или калиев перманганат (бледорозов) за по-добра дезинфекция и чак след това с проктогливенола или каквото там мазило сте избрали.

# 89
  • София
  • Мнения: 2 348
Нина, става ли за кърмачки?
 Аз продължавам да си се мажа с Витасин и така облекчавам положението.

Общи условия

Активация на акаунт