Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 19 отговора

София

Много ми се иска тази пролет-лято да издокарам сина ми и мъжа ми с еднакви дрешки. Някой да има идея за магазини предлагащи такъв широк избор на размери /от 92 см до XXL/?
Цитирай

Right Next Door To Hell

Gyboree Ралка, Gymboree ....
Цитирай

Да си направим Джимбори фен клуб  Crazy
Цитирай

София

Страшно ми харесаха снимките ти, но не разбрах от къде и как става поръчката?
Цитирай

Right Next Door To Hell

готово Smile
да регна един форум да пишем кой какво и откъде докопал ?
Цитирай

Right Next Door To Hell

Ралка
Става това са стари колекции, миналгодишни
Но по принцип имат еднакви дрехи - за майка и дъщеря, баща и син
имаше едни готини тениски (комплект) на едната пишеше Big Sister, на другата Little ..
Не можеш да поръчаш, трябва някой от щатите да ти донесе, или да поръчаш през посредник
И затова са уникални, особенно в БГ
На братята Американци това им е най-квалитетната марка за детски дрехи, по-търсено е от GAP (които са по големи, но имат всякаква мода). Друг е въпроса че няма нищо от това на което да пише Made In USA
Цитирай

София

И- бей може да се ползва, за  да се купи от Gyboree
« Последна редакция: нд, 16 мар 2008, 13:35 от Bobka »
Цитирай

близо до морето

момичета дайте линк Thinking
Цитирай

София

А за някакъв реален магазин в София не се ли сещате?
Цитирай

Аз се сещам за един магазин,но не в София,а във Велико Търново ,ако ти върши работа.То всъщност не е един магазин и аз съвсем случайно открих,че в двата магазина има еднакви дрешки с различен размер.Магазинът за татковци(а и за мами,де) се казва Белажио и се намира над пощата от лявата страна.Този с детските,с малък размер е почти срещу него(на около 20 метра по-нагоре) в ГУМ и се казва Детски свят.Ако си ходила във ВТ няма как да не си го виждала.Лятото направих това откритие.Имаше ризки,къси панталонки...Оказа се,че и двата магазина са на една мадама  Laughing
Дано съм ти помогнала  Peace
Цитирай

Много готина  комбинация татко и малкия да са еднакво облечени .За бургас ,мога да ти кажа каде има такав магазин
Цитирай

София

Много далече, бе мацки. Но ако успея да реша проблема с яслите скоро и се върна на работа ще поръчвам на колеги да ми носят, така че казвайте къде.
Цитирай

София

Миналата година съвсем случайно видях суичтр за сина ми същия като този на баща му и веднага го взех,но това е съвпадения,иначе за София и на мен би ми било интересно да влезна в такъв магазин Smile
Цитирай

Много готина  комбинация татко и малкия да са еднакво облечени .За бургас ,мога да ти кажа каде има такав магазин

къде е?
Цитирай

В една чудесна приказка......

Да, и аз бих искала да разбера?  newsm78 Very Happy
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 19 отговора