За хистологията след мисед

  • 6 761
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 200
Хистологията ми излезе и показа празен плоден сак. Никакъв мисед. Не знам какъв пулс чуваха всички като никога не е имало такъв.

# 16
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 994
Евпраксия, а сигурна ли си, че не си изхвърлила плода при кръвоизлива... Все пак щом е имало сърдечна дейност, е имало и ембрион.  newsm78

# 17
  • Мнения: 3 200
Евпраксия, а сигурна ли си, че не си изхвърлила плода при кръвоизлива... Все пак щом е имало сърдечна дейност, е имало и ембрион.  newsm78

Не съм сигурна, това е резултата от хистологията, просто не знам какво стана

# 18
  • Мнения: 1 335
  Shocked Все си мислех, че хистологията няма да ти е от помощ, ама чак пък толкова ...
Мила, освен да ти пожелая да си починеш и когато си готова за нови опити, смело да караш напред, друго не знам. Мисед, кухо, минало е, не се рови, смисъл няма. Случва се. Често за съжаление.
Следващият път всичко ще е наред  Hug

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 4 469
Евпраксия , съжалявам за случилото се. Бъди смела!
Искам да те попитам какво точно пише в хистологията ти. Досега не съм чела в нечия хистология да пише, че е имало празен плоден сак. Доколкото съм наясно с тези неща, тя се прави май единствено, за да се разбере дали не е имало моларна бременност. Друго нищо не показва.
Освен това аз съм "за" изследванията. Не виждам защо трябва да се чака да ти се случи няколко пъти нещо неприятно, за да потърсиш причината. Но това е личен и бих добавила финансов избор.

# 20
  • Мнения: 3 200
Евпраксия , съжалявам за случилото се. Бъди смела!
Искам да те попитам какво точно пише в хистологията ти. Досега не съм чела в нечия хистология да пише, че е имало празен плоден сак. Доколкото съм наясно с тези неща, тя се прави май единствено, за да се разбере дали не е имало моларна бременност. Друго нищо не показва.
Освен това аз съм "за" изследванията. Не виждам защо трябва да се чака да ти се случи няколко пъти нещо неприятно, за да потърсиш причината. Но това е личен и бих добавила финансов избор.

Пише: "Празен плоден сак и дегенеративни хориални въси"

# 21
 аз също преживах един мисед , сега съм бременна в 10г.с и имам трихомони, които досега никой не ги е открил след всички прегледи досега.АГ ми каза да чакаме до 20 г.с обаче аз съм на ръба на нервна криза и не знам какво да правя. дайте ми съвет

# 22
  • Мнения: 4 324
zai4eto1996 консултирай се с още един лекар! Ще стискам палци всичко да е наред. И непременно повтори изследването!

Евпраксия много много съжалявам Sad

# 23
Тани, благодаря за съвета.Изписаха ми Флажил,което било най-безобидно.Ще повторим изследванията след лечението. Simple Smile Simple Smile

# 24
  • Мнения: 28
Здравей! Аз също съм с един мисед! Направиха ми хистология и ме насочиха за изследване,което доказа,че има проблем!Но със сигурност не казаха от какво се е получило! По отношение за проблема за трихомоните, моето мнение е задължително още консултации и изследвания! Много често изследванията ги правят едно към кесим! Успех!

# 25
  • Мнения: 83
 Наскоро преживях миссед. Хистологията показа наличие на една вътрематочна и една извънматочна бременност. В хистологията пише  реакция  Arias-Stella. Какво значи това?

Общи условия

Активация на акаунт