Оставяте ли бакшиш на фризьори, козметици и др.

  • 10 996
  • 226
  •   1
Отговори
  • Мнения: 19 473
Аз не, тъй като смятам че те и без това редовно индексират цените си /във всеки случай по-редовно от моята заплата/. Освен това повечето работят за себе си, а не са на заплата. Просто смятам че цената, която са поискали покрива всичко онова, което се очаква да направят за клиента. Ако не съм права, оборете ме Simple Smile

# 1
  • Мнения: 1 312
Зависи не всеки път,но се е случвало и да им оставя Peace

# 2
  • Мнения: 3 200
И аз не оставям, достатъчно са им високи цените според мен.

# 3
  • Мнения: 4 496
Откакто попаднах на свестен фризьор винаги му оставям бакшиш. Личи си, че работи с желание и това е моя начин да му покажа, че уважавам и оценявам това.

# 4
  • Мнения: 7 186
Случвало се е, но по принцип не смятам, че е задължително. Би трябвало всичко да е калкулирано в сумата.

# 5
  • Зеленият рай в сърцето на България
  • Мнения: 672
Изключително рядко се случва при мен.  Naughty

# 6
  • Мнения: 222
Не,не оставям,аз и в заведения не оставям...

# 7
  • София
  • Мнения: 3 795
Не, не оставям.30лв, които плащам, смятам че са напълно достатъчни, че и повече, за едно просто подстригване  Rolling Eyes

# 8
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
Оставям почти винаги, доволна съм от това, което прави с косата ми, и смятам че заслужава бакшиш. Оставям и на момичето, което ми мие косата Peace

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 214
Оставяла съм, но не смятам, че е необходимо.

# 10
  • Мнения: 751
Не оставям,не мисля че е необходимо Peace

# 11
  • Мнения: 4 784
Не. Или пък в много редки случаи.

# 12
  • Мнения: 278
Откакто попаднах на свестен фризьор винаги му оставям бакшиш. Личи си, че работи с желание и това е моя начин да му покажа, че уважавам и оценявам това.

и аз съм така  Peace

# 13
  • София
  • Мнения: 3 390
Не.

# 14
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 076
Оставяла съм, само ако нямам точни пари например. Иначе не виждам защо трябва да оставям Stop

Общи условия

Активация на акаунт