Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 586 отговора
Моля за мнение дали си заслужава да се купи Парочистачката H2O Стийм Моп,предлагана от TOP SHOP.Aко някоя от вас я има,нека да сподели как се работи с нея,наистина ли е толкова лесно и ефикасно/препоръчват я особено където има малки деца/.Благодаря предварително!
Цитирай

Тук някъде във форума беше писало едно момиче че били боклук, капела вода от тях, кърпите, с които забърсват отдолу били за еднократна употреба и т.н. Дано се включи сега.
Цитирай

майка ми има такава и си много доволна,кърпите не са за еднократна употреба,перат се Peace
Цитирай

и за мисля да си я поръчвам, но все още доста се колебая.
Цитирай

Моа приятелка си купи такава парочистачка.
Страхотно чисти.  Peace
Не е вярно, че кърпите са за еднократна употреба - перат се в пералнята.  Naughty
Първите няколко пъти, докато изчисти като хората цялата къща й беше трудничко и се беше отчаяла, но след четвъртото - петото чистене за две седмици - всичко вече беше наред.
С тази парочистачка тя чисти теракот (в банята и кухнята), балатум (на балконите), гранитогрес (в коридора), ламинат (в стаите) и килимите навсякъде.
Приятелката ми гледа в къщата си малко дете , а отгоре на всичкото имат и котка и куче, с дълъг косъм. Може да си представите каква чистота трябва да бъде, след като малкото щъка и се търкаля непрекъснато по земята.
Та, с тази парочистачка, моята приятелка се роди.
И аз ще си поръчам!
(Къде ми е процента за реклама?  Rolling Eyes Laughing)
Цитирай

Аз пък изобщо не съм доволна Crossing Arms Има само 2 кърпи, които се перат, останалите са за еднократна употреба и на рекламата се вижда как жената я хвърля в кофата за боклук. Съхне ужасно бавно и минавам със сух парцал след това да подсушавам и то стана двойна работа, а трябваше да ме улесни. А и ако не мина с парцала след него остава на петна. Абе който иска да си го поръча, може да му върши работа, аз лично зарязах мопа да подпира килера.
Цитирай

Имаше таква тема,намери я.Според мен този уред е супер глупост.Аз имам пароистачка и никак не е удобна за ежедневно почистване.Мама на слънчице е абсолютно права за това,което е писала,за чистенето с парочистачка.
Цитирай

Взех си такава. Кърпите са 2 за многократна употреба, но можете да си купите неограничено количество за 24 лева - 2 бр. Няма нищо общо с рекламата. Мокри прекалено. Парата излиза само от едно място в средата на уреда и кърпата се мокри за отрицателно време. Не почиства, а замазва. Иначе имам парочистачка на Солак. Не е удобна за работа, но почиства перфектво. Купих си 6 къпи на Н2О Стийм Моп и ги ползвам на Солака. Чиста работа.
Цитирай

Хубавото тук е, че можете да я закупите, ако ви харесва добре, иначе я връщате в рамките на 1 седмица и ви връщат парите. Така можете да се уверите сами дали отговаря на вашите стандарти.
Цитирай

Взех си такава. Кърпите са 2 за многократна употреба, но можете да си купите неограничено количество за 24 лева - 2 бр. Няма нищо общо с рекламата. Мокри прекалено. Парата излиза само от едно място в средата на уреда и кърпата се мокри за отрицателно време. Не почиства, а замазва. Иначе имам парочистачка на Солак. Не е удобна за работа, но почиства перфектво. Купих си 6 къпи на Н2О Стийм Моп и ги ползвам на Солака. Чиста работа.
И аз имам Солак, наистина е доста неудобна, но чисти перфектно, а за кърпите когато се поизцапа оригиналната ползвам позахабени кърпи.
От къде си ги купила тези къпи на Н2О Стийм Моп.
Цитирай

В никакъв случай не бих си купила такава замазваща история......... Naughty
Цитирай

Моята пък е ТСМ и съм страшно доволна! Преди 2-3 години струваше около 60 лв. Сега сигурно са по-евтини. Това е една от най-добрите и смислените ми покупки. Според мен не замазва, а разтваря мръсотията и после само забърсваш с парцал.
Цитирай

А тази на Солак, откъде е купена и колко струва?
Има ли ги в нета някъде?
Цитирай

Трябва би надеждна информация от човек, който е ползвал този уред. Въпросният Стимопъл е нещо като прахосмукачка, но с водна пара. Според рекламата е доста практичен уред за почистване на всякакви повърхности в дома: килими, паркети, теракот и т.н. Но едно е рекламата, друго - реалния живот. А цената е 209 лева, което никак не е малко. Ако беше колкото обикновено прахосмукачка човек да жертва малко пари и да пробва. Но 200 лева за обикновен опит, който може и да не е сполучлив ми се виждат малко много.  newsm78 Та питането ми е дали някой го е ползвал и съответно дали отговаря на рекламата - тоест върши ли наистина работа? Благодаря ви предварително.  Hug
Цитирай

не съм ползвала и не мога да говоря от личен опит, но аз на WS TELESHOP  не вярвам   Naughty
Цитирай

1-14 от 586 отговора