Парочистачка H2O Стийм Моп

  • 232 921
  • 601
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 1 149
Момичета,не си давайте парите на вятъра.
И не вярвайте на поредната лъжлива реклама.
Свекърва ми си закупи въпросния уред и не стига че не чисти и маже .......ами и шупна и паркета #Cussing out
На всичкото отгоре кърпите които вървят с уреда са еднократни и се наложи да си купува  още 2,които се перат в пералнята.
С две думи-не е доволна .
Вие си направете сами изводите.

# 166
  • Мнения: 2 161
Както вече съм споделяла,аз подарих на майка си такава парочистачка и тя е изключително доволна.Използва я всеки ден,почиства също така и паркета си.За една година този паркет не е дал признаци за подуване.А килимите й блестят от чистота.Преди няколко седмици й поръчах нов комплект подложки-две микрофибърни и две коралови-тези са някакви нови,които попиват водата.

# 167
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
На всичкото отгоре кърпите които вървят с уреда са еднократни и се наложи да си купува  още 2,които се перат в пералнята

много кърпи имам...
Поне 2-3 многократни и 5-6 еднократни
Така си бяха в кашона.

# 168
  • Мнения: 1 149
На всичкото отгоре кърпите които вървят с уреда са еднократни и се наложи да си купува  още 2,които се перат в пералнята

много кърпи имам...
Поне 2-3 многократни и 5-6 еднократни
Така си бяха в кашона.
Ззначи на свеки са и ги спестили,за да си поръча нови   Mr. Green

# 169
  • София
  • Мнения: 1 195
в крайна сметка всичко е въпрос на личен избор,аз реших да си го взема и не съжалявам.,,така или иначе първо трябва да се пусне прахосмукачка,,-често чета подобни мнения.да,така или иначе трябва преди да се измие пода с каквото и да е (конци,парцал,стирка)да се пусне.но така както ми почиства стий мопа настилките с нищо друго не съм успявала да ги почистя


Абсолютно съм съгласна.
На терасата съм с гранитогрес, с каквито и прапарати да го мия не се измива хубаво. Остава и по фугите. Единствено стип мода ми помага и лъсва като нов. Даже и фугите ги чисти. Аз съм много доволна. Като си го поръчвах, си поръчах допълнително още 2 микрофибърни подложки и нямам проблем. Препоръчвам го на всички.

# 170
  • Станимака
  • Мнения: 123
 Когато аз си го поръчах, ми казаха че не върви с кърпи за многократна употреба и поръчах 4 броя, за да имам.  И като я получих, какво беше учудването ми, в кашона имаше 2бр за многократна и 4бр за еднократна употреба Shocked плюс четирите, които си поръчах.  А ме накараха да дам още 30лв за поръчаните кърпи, като ме излъгаха, че не върви с такива.

# 171
  • Мнения: X
 #2gunfire пълен боклук. Купих го преди 3-4 месеца и съм го ползвала 2 пъти. Въобще не е удобен. Тежичък е и прави локви.. просто боклук.

# 172
  • Мнения: 32
И аз се бях замислила за този Стийм моп... имам нужда от нещо свястно, с което да заменя калпавите мопове, но като чета тук.... може би въпросният уред не е най-правилното възможно решение... И все пак, не се сещам за много други опции  newsm78

# 173
  • Мнения: 199
 Hug    Някой ползвал ли е този  моп http://www.teleshop.bg/detail.php?item=148?  Цената му е доста по-ниска  -  149 лв. и изглежда много по-малък , дали върши добра работа?

 

# 174
   Купете си парочистачка и ще останете доволни. Тия, които имат критично мнение просто не знаят как да боравят с нея. Съвременната техника изисква култура на обслужване.
   Некомпетентните да не дават мнения и съвети, а да продължават да си метат с метли и да чистят с парцали.
   Сега много онлайн магазини я предлагат под 200 лв., а "Метро" предлага две парочистачки на цената на една, т.е. за 199 лв.
   Собственик на парочистачка, който знае как да я използва. инж. Петър ВАСИЛЕВ.

# 175
  • Мнения: 199
 Hug  albods  ти каква използваш?  Мераклийка съм, но хем ми се иска да е добра и хем да е на по-ниска цена.  Ако си на ясно с моделите, ориентирай ни... newsm78.

# 176
Аз имам парочистачка от ТСМ. Използвах я да почистя дамаските на колата и холовата гарнитура. Ужас, всичко стана на светли и тъмни петна, а плата се замаза и от пухкав стана гладък. А пък гарнитурата е на една година и определено ми е кофти. Помощ - къде сгреших?.

# 177
  • Мнения: 4 370
Свекърва ми ми подари този вариант http://www.teleshop.bg/detail.php?item=148? миналата седмица. Аз още не съм чистила, но мъжа ми изчисти за проба един килим и коридора който е с теракот и килима изглеждаше като пран, а коридора блесна. Не знам само за ъглите дали са лесно достъпни. Когато започна и аз да я ползвам, ще пиша пак. А трябва ли преди това да мина с обикновена прахосмукачка да изсмуча боклуците все пак, че то у нас винаги има и нещо за изсмукване освен праха.

# 178
  • Мнения: 199
 И аз се позамислям за този модел, на който  Ани е дала линка, че е по-ефтин.  Преди 3 години в хола сложихме мокет от най-ефтините и от най-тънките, като смятахме, че ще го сменим скоро - да сложим ламинат. Но и тази година няма да стане. А всъсност хола ми е и детска и дневна и там ми е камината за локално парно на дърва. Това означава постоянна мръсотия. Прах го няколко пъти с препарати на място, но избеля  и от многото търкане започна да се завалва. А в момента е доста замърсен и затова се интересувам за такъв уред, но който наистина да ми свърши работа.   Peace

# 179
  • Мнения: 338
И аз съм много доволна от тази чистачка.А за кърпите има и за еднократна у-ба,има и от микрофибър.Много добре чисти.

Общи условия

Активация на акаунт