Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
285-299 от 586 отговора
Някой може ли да ми каже има ли сервиз за стим моп, имам,но вече не излиза пара сменихме филтър никаква полза.
Цитирай

Някой може ли да ми каже има ли сервиз за стим моп, имам,но вече не излиза пара сменихме филтър никаква полза.
нямаш ли гаранция, на тях често пишат адресите и телефоните на сервизите
а другото, което може да направиш е да звъннеш там, от където си я купила парочистачката и да питаш тях, къде би могла да я занесеш на сервиз
Цитирай

Моята се повреди след едномесечна употреба. След два дни ми се обадиха от фирмата да ме питат дали съм доволна от уреда. Като разбраха, че се е повредила веднага ми я подмениха с нова.
Цитирай

Ами ще се опитам да ги намеря,но става дума за тези,които са за прозорци,тапицерия и т.н.
Ето тук намерих нещо:
http://shop.olele.net/index.php?page=shop.product_details&fl … hk=1&Itemid=3

Благодаря все пак! Smile Hug
Говорих с  едно момиче от посочения сайт.Каза ,че е съшата като в ТопШоп.Доставката е в рамките на 72 часа.Сервиза се намира в Русе .А цената е 139 лв в момента  на червения Стийм моп!!!!
Цитирай

и аз исакм да си купя, тази оферта е много изгодна  Rolling Eyes
ако е същия
Цитирай

и аз исакм да си купя, тази оферта е много изгодна  Rolling Eyes
ако е същия
Попитах я изрично дали е същата като на рекламата на Топшоп.Каза да,надявам се да не лъже,защото си я поръчах  Praynig
Цитирай

Препоръчайте някоя наистина хубава парочистачка, която чисти. На ТВ шоп, явно не срува. Аз имам на Солак, но не съм възхитена, определено трябва е по-мощна и повече бара. За фугите в кухнята и банята определено, ако не ги изтъкрам с препарат и четка не става.
Иначе, като парочистачката на тв. шоп, в последната брошура на "Метро", можете да видите абсолютно същата, като външен вид и описани функции, марка SAPIR цена 83.99 лв. с ДДС
Можете да видите парочистачката тук: http://www.metro.bg/pages/1100.aspx?0
Трябва да изтеглите каталога, от представените брошури, това е брошурата която започва с голям надпис на маратонки "PUMA"
НЕХРАНИТЕЛНИ СТОКИ
от 11 август до 24 август 
Разгледайте каталога
Изтеглете каталога – 13,65 MB - от тук изгегляте каталога. Ако някой я е ползвал нека  да сподели мнение.
Цитирай

Здравейте,
Ще помоля за отзиви за червения стийм моп ултра /този, който в момента е в промоция 139 лв. в TECHNO STORE 777.com/ - доволни ли сте, тече ли много, почиствате ли ламинат с него? Благодаря предварително Smile)
Цитирай

http://www.zadrujno.bg/1094/parochistachka-steam-mop-magazin-ole … s-seen-on-tv.aspx

я вижте тук също е на доста добра цена Peace
Цитирай

Купил ли си е някой уреда от промоцията? споделете моля мнения Wink
Цитирай

Аз за втори път чистя със стийм мопа - зеления. Изключително съм доволна. Паркета и теракота светват, върху килими не съм го пробвала. С малката парочистачка стават чудеса  Laughing  Доста са му паричките, но пък наистина се спестяват средства от препарати и тн, труд и време.  Peace
Цитирай

наистина се спестяват средства от препарати и тн, труд и време.  Peace

И дезинфекцира!
Цитирай

Здравейте ! Аз имам стийм моп Х5 / зеленият / и съм много доволна ! Наистина чисти до блясък, регулирам си парата за паркета и плочките според замърсяването , а пък прозорците си ги чистя за отрицателно време. Килими нямам, но пробвах да освежа дивана и наистина върши работа . Няма такова лесно чистене на фуги просто - пускаш мини-то с четката и само попиваш мръсната вода, ако парата е на макс. Абе - препоръчвам оригиналният Стийм Моп с двете ръце !
Цитирай

аз имам един въпрос малко рус  Laughing кой от двата е оригиналния зеления или червения  newsm78
подариха ми зеления пробвах го веднъж за фуги е много добър, за плочки и паркет също, не съм го пробвала още за текстил  Peace
Цитирай

Някой да е почиствал диван от естествена кожа с парочистачка ?
Цитирай

285-299 от 586 отговора