Парочистачка H2O Стийм Моп

  • 232 954
  • 601
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 12
Kaт го гледам тоя мъж дет ги рекламира (колко ли кинти са му дали Mr. Green) та се чудя, дали изобщо я е хващал в ръцете си след рекламата Joy Joy

# 106
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Kaт го гледам тоя мъж дет ги рекламира (колко ли кинти са му дали Mr. Green) та се чудя, дали изобщо я е хващал в ръцете си след рекламата Joy Joy
 

Просто е ужасен! Къде го намериха........ужас!  Shocked

# 107
  • Мнения: 22 842
Kaт го гледам тоя мъж дет ги рекламира (колко ли кинти са му дали Mr. Green) та се чудя, дали изобщо я е хващал в ръцете си след рекламата Joy Joy
 

Просто е ужасен! Къде го намериха........ужас!  Shocked
Не ги намират.той е един от малкото доволни от Стийм Моп-а.Аз си купих преди доста време вакумкращите торби от Телешоп.След време ми се обадиха да ме питат доволна ли съм от продукта и ако да,дали бих участвала в реклама по тв.,в която да ме снимат,и да изразя положителното си мнение.Доста ме убеждаваха,но категорично отказах.Явно тоз господин не е издържал на изкупението да го гледат по национален ефир. Mr. Green

# 108
  • Мнения: 12
Горкия Mr. Green
А кат го слушам и гледам къщата му била 180 кв., тоз човек прислуга няма ли си Mr. Green или по- скоро жена няма ли си, че тръгнал да се снима колко е работлив и да рекламира боклуци Joy

# 109
  • Мнения: 1 175
Друг е въпроса колко сериозно може да си изпати от разочаровани притежатели на парочистачка,закупена след неговата тъпа агитация.

# 110
  • Мнения: 690
Е, нагли са просто - сега и църквата намесиха  в рекламата си #2gunfire

# 111
  • В море от любов
  • Мнения: 519
Е, нагли са просто - сега и църквата намесиха  в рекламата си #2gunfire
Shocked Shocked Shocked
Това с църквата не съм го гледала още #Crazy
Е то бива, бива, ама то чак противно да ти стане ooooh!, както с наколенките и космодиска Mr. Green същата работа Mr. Green

# 112
  • Мнения: 690
Е, нагли са просто - сега и църквата намесиха  в рекламата си #2gunfire
Shocked Shocked Shocked
Това с църквата не съм го гледала още #Crazy
Е то бива, бива, ама то чак противно да ти стане ooooh!, както с наколенките и космодиска Mr. Green същата работа Mr. Green

Днес го гледах за първи път. Една баба, която чисти черквата разказва колко бил доволен попът, че Стийм мопът изчистил восъка от пода. Много криво ми стана като знам що за боклук е  Naughty

# 113
  • В море от любов
  • Мнения: 519
 ooooh! ooooh! ooooh!
Ужас!!! Shocked smile3556

# 114
  • Мнения: 479
момичета, трябва ми нещо ПРЕДИМНО ЗА ПОЧИСТВАНЕ НА ДАМАСКИ/МЕКА МЕБЕЛ.
Дали това да е нещо от сорта на парочистачка или пък перяща вакуум-прахосмукачка?
Споделете опит, моля!

# 115
  • Мнения: 1 064
Ей този въпрос точно много вълнува и мен. С парочистачка не става. Замазва и даже дамаската става груба и твърда като шкурка.

# 116
  • Мнения: 2 724
oxyjenia,купи си перяща прахосмукачка Peace.

# 117
  • Мнения: 479
oxyjenia,купи си перяща прахосмукачка Peace.

ОК. Каква? Личния опит предимно ме интересува. Консултантите в магазините говорят все "принципно"

# 118
  • Мнения: 2 724
Моята е PHILIPS TRIATHLON tyrbosistem .
Пере килими, дамаски ,мие прозорци ,фаянс, теракотa.
Сигурно има и по- добри, аз съм доволна от тази.
Разбира се ефектът от почистването зависи до голяма степен от перилния препарат.

# 119
  • София
  • Мнения: 8 932
Горкия Mr. Green
А кат го слушам и гледам къщата му била 180 кв., тоз човек прислуга няма ли си Mr. Green или по- скоро жена няма ли си, че тръгнал да се снима колко е работлив и да рекламира боклуци Joy
Явно няма, май само с майка си живее, нали и "тя чисти отвреме навреме".

Общи условия

Активация на акаунт