Парочистачка H2O Стийм Моп

  • 232 897
  • 601
  •   1
Отговори
# 135
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
Аз го купих мопа,въпреки че тука ме съветваха да не го правя,
Та взех го за 188лв някаква промоция беше.
Много съм доволна и редовно си го ползвам,с ламинат съм и нямам поражения никъде.

# 136
  • Мнения: 975
И аз се сдобих с мопа.Килимите чисти добре ,и теракота,но ламината го мокри много и се налага да подсушавам след това.Mira 1919 ,при теб така ли е?

# 137
  • Мнения: 2 724
Мира 1919 ,колко време го ползваш ?

# 138
  • Мнения: 13
здравейте ,харесала съм си тази парочистачка
http://megashop.bg/techno/product_info.php?products_id=3496
някой има ли я ? и доволни ли сте?

# 139
  • Мнения: 187
аз съм адски доволна от тях,донесоха ми я от германия,нито вода капе,нито нищо.не бих я сменила за нищо.

# 140
  • София
  • Мнения: 1 877
И аз се сдобих с мопа.Килимите чисти добре ,и теракота,но ламината го мокри много и се налага да подсушавам след това.color]

привет, аз се интересувам по тази причина, мисля си да почиствам дамаските с нея... но ако мокри земята твърде много, се колебая...

# 141
  • Мнения: 721
аз пък съм много доволна от мопа за почистване на ламината и теракота,но за килимите изобщо не съм.съмнявам се че ще може да се почисти дамаската с него.

# 142
  • Мнения: 162
ако сте с ламинат или плочки Мопа е перфектно решение, но за келими и мокети- не става! още повече за пране Peace

# 143
  • Мнения: 791
Хехе, колкото хора, толкова мнения  Crazy
Моята парочистачка е Стийнмоп и повече я ползваме за килими. Давах я на комшията за мокет и първия път не беше особено впечатлен, но втория път направо се замисли да купува. Не мислете, че 1-2 минавания са достатъчни за добър резултат. Ползвам я 1 път в седмицата за килимите, минавам първо с прахосмукачка и после с парочистачката /тя обира допълнително праха, останал на килима/, убива микробите, защото нагрява до доста висока температура, а после стаята мирише много свежо.
Голямата ми дъщеря е с алергия към домашен прах и този подарък ми дойде като сто с белот  Mr. Green
За мокренето братовчедка ми сподели, че като минава ламината, я спира отвреме навреме, за да не изпуска много вода. Еднократните кърпи ги ползва за плочките в банята и беше много доволна.
Приятно чистене  Laughing

# 144
  • Мнения: 19 447
А може ли човек да си закупи допълнителни кърпи (многократни и еднократни), че то само с тези бройки май няма да стане...

# 145
  • Пловдив
  • Мнения: 114
Кърпите са 2 за многократна употреба, но можете да си купите неограничено количество за 24 лева - 2 бр.

# 146
  • Мнения: 712
Аз отдавна гледам рекламата, но все ми се вижда много за такъв уред... Повечето хора около мен, които имат такъв уред, са доволни, но това май не ми стига, за да похарча и аз 200 лв....

# 147
  • Мнения: 1 259
A  за почистване на паркет ще сподели ли някой? Иначе и за моята фирма са много 200лв за този уред.

# 148
  • Мнения: 22 717
Помислете:
-така или иначе трябва да пуснете прахосмукачка преди да минете с това чудо.
-после трябва да изчистите със Стийм моп-а,като това се равнява на още едно чистене с прахосмукачка/уреда не е чак толкова удобен и лек, и трябва да го бутате напред-назад.пробвала съм го/

Не е ли по-лесно да метнете една прахосмукачка и един парцал,а да си вземете една малка паричистачка за 50-60 лв., с която да почиствате при нужда не само пода,ами прозорци,фуги,вани,мивки,тоаленти чинии,дамаски,килими.Стийм Моп-а може да почиства само подови насилки и килими,не става да си изчистите дивана,например, или поне смятам,че задачката ще е доста трудоемка.
Аз изхождам от тази гледна точка,защото има точно 3 бр.парочистачки.Защо?Защото все се заблуждавам колко са полезни,после рядко ги ползвам,а купувам все някой нов и "много удобен" модел,който пак си стои в шкафа.
Използвам ги само за основно почистване,не за ежедневно.
Имам една комбинирана парочистачка,която е на вид и форма като прахосмукачка.Хубавото е,че е лека,маневрене и има много накрайници за почистване,птрактически може да се чисти всичко с нея.

Последна редакция: пт, 13 фев 2009, 10:02 от ДесиХ2

# 149
  • Мнения: 721
в крайна сметка всичко е въпрос на личен избор,аз реших да си го взема и не съжалявам.,,така или иначе първо трябва да се пусне прахосмукачка,,-често чета подобни мнения.да,така или иначе трябва преди да се измие пода с каквото и да е (конци,парцал,стирка)да се пусне.но така както ми почиства стий мопа настилките с нищо друго не съм успявала да ги почистя

Общи условия

Активация на акаунт