Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Филми и ТВ сериали
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 252 отговора

София

Помните ли Робинята ИзаураТанцувай с мен,Болница Шварцвалд,Наследството на Гулденбург и Шатовалон?
Имате ли си любим сериал от преди 20-на и повече години,който бихте искали пак да гледате?От любопитство?От сантимент...
Или вече не би ви привлякъл интереса?
На мен ми се гледа Милър и Мюлер,ако някой се сеща-криминален,забавен такъв...помня го с хубаво и ме гложди любопитсво дали и сега тръпката би била същата Smile
Цитирай

Добрич

Хеехех, интересна темичка!   bouquet
Аз навремето много се захласвах по "Хотел Рай". Да, бих искала и сега да го гледам ...от любопитство. Интересно ми е да разбера дали пак ще ми харесва.
Като каза Робинята Изаура... 35 Вчера свирих музиката от филма на синчето на една триола.  hahaha
Цитирай

ВАРНА

как ми се иска да гледам тези стари сериалчета...
"завръщане в рая" го гледах с интерес наскоро.
обаче от "туийн пийкс" все още ме е страх newsm43
Цитирай
Разбира се ! Ако , някой си спомня  студио Х и Инспектор Мулен.
Цитирай

Добрич

Малее, бях го забравила тоя сериал. Бррр, голям страх берях докато го гледаме с нашите, но въпреки това не отказвах да гледам. Шантава работа...Още помня музиката от филма - зловеща...И сега като я чуя изтръпвам. Най-много ме беше страх от малкото танцуващо джудже в червената стая... #Shocked
Цитирай

Пазарджик/Лондон

На мен ми харесваше "Съдружници по неволя" Smile.
Цитирай

София

Най-много ме беше страх от малкото танцуващо джудже в червената стая... #Shocked

Тръпки ме побиваха и мен ConfusedИли като си говореха забавено и на обратно ...Crazy

Аз навремето много се захласвах по "Хотел Рай". Да, бих искала и сега да го гледам ...от любопитство.
И аз го харесвах много Smile
А помните ли Седморката на Блейк? Mr. Green
Цитирай

София

На мен ми харесваше "Съдружници по неволя" Smile.

Излъчват го по FOX CRIME.

Аз предпочитах - ''Съдружници срещу престъплението'' с Франческа Анис.
Цитирай

Аз много обичах  "Синьо лято", наскоро го засякох по една от кабелните, но нещо не можа да ми въздейства по същия начин, както едно време Smile

..... сетих се за още един любим "Бенджи, Закс и Звездния принц" Laughing
Цитирай

Пазарджик/Лондон

А помните ли Седморката на Блейк? Mr. Green

Ах, как можах да забравя за този сериал, беше ми любим, Фарс Кейп ми напомняше за него, за това го следях с интерес.
Цитирай

UK

На мен ми се гледат любимите ми сериали от детството - Тропическа Жега, Космос 1999 и Отмъстителите. Ужасно ги обичах като малка и трите. Smile
Цитирай

Добрич

Аз много обичах  "Синьо лято".....

..... сетих се за още един любим "Бенджи, Закс и Звездния принц" Laughing

И двата ми бяха любими и на мен!  Peace

На мен ми се гледат любимите ми сериали от детството - Тропическа Жега, Космос 1999 и Отмъстителите. Ужасно ги обичах като малка и трите. Smile

Тези дори не съм ги чувала... Blush
Цитирай

ВАРНА

ааа, туин пийкс си е страх!
преди 2 години мисля го повтаряха. седнах да гледам с напрежение и страх. когато се появи боб си хвърлих очилата, за да не виждам. после дълго време светвах всички лампи, за да отида до тоалетна през нощта Crazy

наскоро гледах "емил от льоняберя" и се забавлявах от сърце Laughing
Цитирай

Узунджово

Бих гледала отново "От обич" или "Картоненият куфар". Преди години харесвах и "Завръщането на Диана Саласар", но сега се съмнявам, че ще ми е интересен.
Между другото, сега по БТВ повтарят "Завръщане в рая".
Цитирай

Бургас

"Седморката на Блейк" се разиграваше всеки път, след като са го излъчили! Вечер се събирахме, разпределяхме си ролите и.... гривни с копчета, телевизора се казваше Зед ли, Зен ли newsm78, даже с мъжа ми сме сравнявали кой как си е играл на това, понеже и той така. Laughing
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 252 отговора