За старите сериали с любов...

  • 53 483
  • 252
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 897
Помните ли Робинята ИзаураТанцувай с мен,Болница Шварцвалд,Наследството на Гулденбург и Шатовалон?
Имате ли си любим сериал от преди 20-на и повече години,който бихте искали пак да гледате?От любопитство?От сантимент...
Или вече не би ви привлякъл интереса?
На мен ми се гледа Милър и Мюлер,ако някой се сеща-криминален,забавен такъв...помня го с хубаво и ме гложди любопитсво дали и сега тръпката би била същата Simple Smile

# 1
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Хеехех, интересна темичка!   bouquet
Аз навремето много се захласвах по "Хотел Рай". Да, бих искала и сега да го гледам ...от любопитство. Интересно ми е да разбера дали пак ще ми харесва.
Като каза Робинята Изаура... Joy Вчера свирих музиката от филма на синчето на една триола.  hahaha

# 2
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 827
как ми се иска да гледам тези стари сериалчета...
"завръщане в рая" го гледах с интерес наскоро.
обаче от "туийн пийкс" все още ме е страх newsm43

# 3
Разбира се ! Ако , някой си спомня  студио Х и Инспектор Мулен.

# 4
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
обаче от "туийн пийкс" все още ме е страх newsm43

Малее, бях го забравила тоя сериал. Бррр, голям страх берях докато го гледаме с нашите, но въпреки това не отказвах да гледам. Шантава работа...Още помня музиката от филма - зловеща...И сега като я чуя изтръпвам. Най-много ме беше страх от малкото танцуващо джудже в червената стая... #Shocked

# 5
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
На мен ми харесваше "Съдружници по неволя" Simple Smile.

# 6
  • Мнения: 2 897
обаче от "туийн пийкс" все още ме е страх newsm43
Най-много ме беше страх от малкото танцуващо джудже в червената стая... #Shocked

Тръпки ме побиваха и мен ConfusedИли като си говореха забавено и на обратно ...Crazy

Аз навремето много се захласвах по "Хотел Рай". Да, бих искала и сега да го гледам ...от любопитство.
И аз го харесвах много Simple Smile
А помните ли Седморката на Блейк? Mr. Green

# 7
  • Мнения: 2 897
На мен ми харесваше "Съдружници по неволя" Simple Smile.

Излъчват го по FOX CRIME.

Аз предпочитах - ''Съдружници срещу престъплението'' с Франческа Анис.

# 8
  • Мнения: 1 475
 Аз много обичах  "Синьо лято", наскоро го засякох по една от кабелните, но нещо не можа да ми въздейства по същия начин, както едно време Simple Smile

..... сетих се за още един любим "Бенджи, Закс и Звездния принц" Laughing

# 9
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419

А помните ли Седморката на Блейк? Mr. Green


Ах, как можах да забравя за този сериал, беше ми любим, Фарс Кейп ми напомняше за него, за това го следях с интерес.

# 10
  • UK
  • Мнения: 3 959
На мен ми се гледат любимите ми сериали от детството - Тропическа Жега, Космос 1999 и Отмъстителите. Ужасно ги обичах като малка и трите. Simple Smile

# 11
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Аз много обичах  "Синьо лято".....

..... сетих се за още един любим "Бенджи, Закс и Звездния принц" Laughing

И двата ми бяха любими и на мен!  Peace

На мен ми се гледат любимите ми сериали от детството - Тропическа Жега, Космос 1999 и Отмъстителите. Ужасно ги обичах като малка и трите. Simple Smile

Тези дори не съм ги чувала... Blush

# 12
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 827
ааа, туин пийкс си е страх!
преди 2 години мисля го повтаряха. седнах да гледам с напрежение и страх. когато се появи боб си хвърлих очилата, за да не виждам. после дълго време светвах всички лампи, за да отида до тоалетна през нощта Crazy

наскоро гледах "емил от льоняберя" и се забавлявах от сърце Laughing

# 13
  • Мнения: 1 277
 Бих гледала отново "От обич" или "Картоненият куфар". Преди години харесвах и "Завръщането на Диана Саласар", но сега се съмнявам, че ще ми е интересен.
Между другото, сега по БТВ повтарят "Завръщане в рая".

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 213
"Седморката на Блейк" се разиграваше всеки път, след като са го излъчили! Вечер се събирахме, разпределяхме си ролите и.... гривни с копчета, телевизора се казваше Зед ли, Зен ли newsm78, даже с мъжа ми сме сравнявали кой как си е играл на това, понеже и той така. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт