Пазаруване чрез www.bgshopper.com

  • 29 600
  • 225
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 196
На 300 долара колко такси трябва да платя?

Сега имат промоция и вземат 4% от $300 + $10. Значи общо $22. Ако питаш за мита - 12% +20% ДДС.
Тези $22 с е явяват за услугата нали?! Кой от начините за доставка излиза най-изгоден, питам тези които вече са им ползвали услугите. Така че хем да ти я донесат в къщи, хем и да е застрахована (това всъщност май се плаща допълнително). И нещо друго, ако примерно нещата които си си избрал са от интернет магазин, освен всичко останало трябва ли да платиш и доставка до Америка  newsm78.

# 16
  • Мнения: 5 255
И нещо друго, ако примерно нещата които си си избрал са от интернет магазин, освен всичко останало трябва ли да платиш и доставка до Америка  newsm78.
Да  Peace

# 17
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
И нещо друго, ако примерно нещата които си си избрал са от интернет магазин, освен всичко останало трябва ли да платиш и доставка до Америка  newsm78.
Да  Peace

  Нали не очакваш те да го платят. Confused

# 18
  • Мнения: 196
И нещо друго, ако примерно нещата които си си избрал са от интернет магазин, освен всичко останало трябва ли да платиш и доставка до Америка  newsm78.
Да  Peace

  Нали не очакваш те да го платят. Confused
Ами чудя се дали няма да се разходят до някой близък магазин, че да ми излезне по евтино  Grinning.

# 19
  • Мнения: 1 650
а дали в този близък магазин го име това което си си харесала
а дори и да го има, няма да ти излезе по евтино - в Щатите интернет търговията е освободена от местните данъци (нещо като нащо ддс, но за всеки щат е различно, и е по малко) за разлика от обикновенния магазин

Последна редакция: вт, 25 мар 2008, 23:48 от Durango

# 20
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 А и доста сайтове в определени моменти предлагат безплатна доставка.

# 21
  • Мнения: 5 255
Ами чудя се дали няма да се разходят до някой близък магазин, че да ми излезне по евтино  Grinning.
Да, възможно е  Peace, но няма гаранция че ще го има артикула, който си харесала онлайн.

# 22
  • Мнения: 196
Тия Durango дето ги разправя за местните данъци и такси нещо силно ме съмняват. От къде я получи тази инф., че чак за всеки щат различна  newsm78

# 23
  • Мнения: 4 877
Тия Durango дето ги разправя за местните данъци и такси нещо силно ме съмняват. От къде я получи тази инф., че чак за всеки щат различна  newsm78

Точно така е!

# 24
Факт е, че много често шипинга на територията на САЩ е безплатен - маркетингова стратегия на фирмите с оглед на стегнацията там в момента. За конкретни запитвания най - добре на скайпа въпреки, че сайта се обновява ежедневно.

# 25
  • София
  • Мнения: 154
Тия Durango дето ги разправя за местните данъци и такси нещо силно ме съмняват. От къде я получи тази инф., че чак за всеки щат различна  newsm78

Така е, поръчвала съм от една и съща фирма със доставка в три различни щата и таксите бяха различен процент.

# 26
  • Мнения: 855
Аз поръчах два чифта обувки чрез тях. Доволна съм от тях , много са любезни и бързо отговарят на въпросите. Особено на моите хиляда глупави въпроси, които им зададох  Embarassed Дано да избегна ддс и мито, но ще пиша като си получа колета  Peace
Сега съм си направила списък с още дрехи и обувки и ако всичко е ок, пак чрез тях ще поръчам  Grinning

Последна редакция: ср, 26 мар 2008, 14:46 от ive1ina

# 27
  • Варна
  • Мнения: 3 415
ive1ina, кога трябва да ти дойде колета  Flutter

# 28
  • някъде
  • Мнения: 979
Освен всичко друго плащате и самия транспорт,който не е включен в никакви такси.На мен за детско столче и количка тип чадър ми поискаха общо 109долара /това е без сумата за продуктите,само доставка!/.Ето ги въпросните златни неща    Това е едното,след малко ще пусна другото.Съжалявам,но количката вече я няма,но все пак знаете какво представляват тези колички.

Последна редакция: ср, 26 мар 2008, 14:49 от zhekova

# 29
  • Мнения: 855
Ами днес или утре трябва да ми ги пуснат, незнам кога ще дойдат, след около 2 седмици предполагам.
zhekova, столчето е страхотно, но наистина много скъпа доставка  Confused

Общи условия

Активация на акаунт