Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 16 март 2008, 14:33 ч.

Странно течение

• 599
  • 10
  •   1
Отговори
Значи-момиче съм на 15 години и имам цикъл от 10 месеца-та проблема ми е, че на 13.03.08 ми дойде и днес ми е 4ти ден и течението ми е някакво такова слабо  и е кафеникаво жълто-ама си мирише на цикъл-чудя се  нормално ли е тва течение?МОЛЯ ви отговорете ми-и друг път съм имала такова течение и е продължавало 3-4 дена Close

# 1
Мисля, че е нормално. По принцип последните 1-2 дни на цикъла кръвта става по-тъмно кафява и само нацапва по-малко до като ти свърши цикъла. Но пък това жълтото където казваш newsm78 Изчакай да ти свърши и виж после, ако имаш някакво течение с жълт цвят трябва да отидеш на гинеколог.

# 2
Мисля, че е нормално. По принцип последните 1-2 дни на цикъла кръвта става по-тъмно кафява и само нацапва по-малко до като ти свърши цикъла. Но пък това жълтото където казваш newsm78 Изчакай да ти свърши и виж после, ако имаш някакво течение с жълт цвят трябва да отидеш на гинеколог.
Абе то тва течение е нито жълто нито кафяво а някво такова не мога да го определя-много пъти така ми се случва като ми свършва да имам такова течение, но то продължава 3-4 дена и свършва и после всичко си е нормално-та значо според теб това е нормално така ли?  bouquet

# 3
Ами щом след цикъла ти няма никакво друго течение, значи няма и проблем. Поне аз така си мисля.  Hug

# 4
Ами щом след цикъла ти няма никакво друго течение, значи няма и проблем. Поне аз така си мисля.  Hug
Благодаря ти много smile3525 - и аз така си мислех, но все пак питах newsm03

# 5
хм-незнам кво стана ама пак си е червено, но е още слабо - тази промяна е нормална нали?И друг път така ми се е случвало Rolling Eyes

# 6
Коте, майка нямаш ли си? Говори с нея, не с нас! Ако трябва, покажи й, тя ще те посъветва най-добре, както и ще е първата, която ще разбере, ако нещо случайно не е наред.
Това е нещо напълно нормално, все едно имаш температура. Не се плаши да споделяш с майка си, тепърва ще имаш голяма нужда от съветите ѝ!  Grinning

# 7
хм-незнам кво стана ама пак си е червено, но е още слабо - тази промяна е нормална нали?И друг път така ми се е случвало Rolling Eyes
Всичко е нормално, не се притеснявай Peace

# 8
Коте, майка нямаш ли си? Говори с нея, не с нас! Ако трябва, покажи й, тя ще те посъветва най-добре, както и ще е първата, която ще разбере, ако нещо случайно не е наред.
Това е нещо напълно нормално, все едно имаш температура. Не се плаши да споделяш с майка си, тепърва ще имаш голяма нужда от съветите ѝ!  Grinning
Aми аз с нея сподекям за такива работи ама тя я няма в момента чесно Simple Smile на почивка е с тати  Simple Smile но а пък и понякога много ме е срам да я попитам и трудно сабирам смелост Simple SmileНо все пак аз мисля, че е нормално, защото съм виждала така отворени превръзки на мама в коша дето са с същия цвят Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

# 9
А, така може.  Laughing Но и по телефона да я попиташ, няма да ти се разсърди.  Wink
И изобщо, няма какво да се срамуваш от нея - та тя ти е майка! Човекът, който ти е мил нааканото дупе, сменял е напишканите от теб чаршафи и изобщо... Точно от нея не трябва да имаш тайни. Затова ти дадох примера с температурата - както е нормално и естествено да й кажеш, че те боли глава или имаш температура, така е напълно нормално и естествено да споделиш с нея и други твои притеснения, свързани със здравето ти.  Laughing

# 10
А, така може.  Laughing Но и по телефона да я попиташ, няма да ти се разсърди.  Wink
И изобщо, няма какво да се срамуваш от нея - та тя ти е майка! Човекът, който ти е мил нааканото дупе, сменял е напишканите от теб чаршафи и изобщо... Точно от нея не трябва да имаш тайни. Затова ти дадох примера с температурата - както е нормално и естествено да й кажеш, че те боли глава или имаш температура, така е напълно нормално и естествено да споделиш с нея и други твои притеснения, свързани със здравето ти.  Laughing
HugБлагодаря ти много WinkПрава си няма за какво да се рамувам Simple Smile

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт