За сушилните?

  • 595
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 200
Каква сушилня бихте ми препоръчали: на принципа на конденза, или на принципа на изпарението?
Тези на конденза са по-скъпи като ги гледам, а и при тях не се монтира маркуч, защото водата се събира в специален съд след като парата кондензира.


Поздрави!!!

# 1
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
всичко във въздуха...

# 2
# 3
  • Мнения: 1 650
мога да ти препоръчам марка ... Миеле

# 4
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
мога да ти препоръчам марка ... Миеле

мдам, ама не уточняваш какво: ново или на старо?

Щото тъй препоръчват специалистите, Евпраксия.

# 5
  • Мнения: 4 916
За сушилня виж в подфорум "Нашия дом" - има няколко теми, със сигурност ще ти бъдат много полезни.

# 6
  • Мнения: 1 650
Ново разбира се, новото си е ново

# 7
  • София
  • Мнения: 803
Важното е ти с какво разполагаш и оттам какво ти  е нужно. Аз имам въздуховод и съответно съм с такава която отвежда парата във въздуховода. Ако нямах такъв, щях дя съм с такава която отвежда парата в канала, ако пък и канал нямаш наблизо ще си с такава която се отвежда в кондензатора.
За марките не бих се изказвала, защото това не е водещо в избора при мен. Взех си нова на Кьортинг с твърд пластмасов люк и си съжителстваме прекрасно. От 2 години съм с нея, нямам по-любим уред от нея в къщата.

# 8
  • Мнения: 3 200
Важното е ти с какво разполагаш и оттам какво ти  е нужно. Аз имам въздуховод и съответно съм с такава която отвежда парата във въздуховода. Ако нямах такъв, щях дя съм с такава която отвежда парата в канала, ако пък и канал нямаш наблизо ще си с такава която се отвежда в кондензатора.
За марките не бих се изказвала, защото това не е водещо в избора при мен. Взех си нова на Кьортинг с твърд пластмасов люк и си съжителстваме прекрасно. От 2 години съм с нея, нямам по-любим уред от нея в къщата.

Да, права ви, нямам въздуховод. Такава с конденз май ще ми е най-удобна

Общи условия

Активация на акаунт