Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 17 отговора
Някой чувал ли се за тези термометри? http://extrapal.com/product_info.php?cPath=22&products_id=37
Цитирай

Warrenton,VA

В "Часът на мама" имаше тема за термометрите и една лекарка каза,че тези,които се слагат в ушите,са най-добри.Продавали се с допълнителни накрайници,което е по-хигиенично.
Цитирай

on the second floor

Сподели pls дали си го бива,в случай,че решиш да го купиш. Rolling Eyes
Цитирай

гр. Варна

Не съм чувала за въпросните термометри, но живо се интересувам дали са добри и каква е цената им. Стигнах до извода, че с обикновен термометър трудно се мери температура на по-голямо бебе, което не стои на едно място.
Ще следя за отзиви.
Цитирай
Донесоха ми такъв от Англия, доволна съм върши работа, още повече че изпитвам страх при използване на живачните термометри. Вече съм счупвала такъв  Sad
Цитирай

Етърва ми в Англия ползва такъв и е доволна от него.
Цитирай
Скъпичък ми се вижда, но се измъчвам докато измеря температурата на малкото ми дяволче...
Цитирай
Поръчах, сега чакаме доставката.
Ако си струва ще ви пиша отзиви, ако не мъжът ми ме е удушил значи  Rolling Eyes
Цитирай

Sofia

Не ползвам,но бих ползвала
И никак не е скъп даже, повечето термометри за чело и ухо-Браун, Микролайф са по 80-100 лв., така че тази цена е идеална.
Последно гледах един термометър за ухо,който обаче мери температурата ориентировъчно- от 36 до 38 град.  Naughty
Сподели впечатления, и аз бих го поръчала!
Аз отдавна не ползвам живачен термометър, купила съм спиртен Peace
Цитирай

Варна

А тези дигиталните не вършат ли работа?
Цитирай

Купихме си такъв термометър - на друга фирма но даже беше 80 лв. доколкото помня - е пълно разочарование . В зависимост от ухото мери с по 2-3 градуса различно, когато дъщеря ми беше болна и с 39 градуса темепратура този термометър мереше 37,4  #Cussing out С две думи въобще  не съм доволна. В последствие се оказа че и две  приятелки са си взели подобни и сега прашасват. Naughty
Цитирай
Дигиталното чудо пристигна. Термометъра де.
Инженерът вкъщи Smile го проучи в детайли и вече е почти доктор. Той е много впечатлен, а аз не чак толкова.
Като меря на едното ухо, а след това на другото понякога дава разлика до 1 оЦ. Като мери мъжа ми дава по-точни резултати. Не знам защо става така. Сигурно имам силни биотокове Smile)) На мен ми е най-лесно да меря под мишницата, като го опирам все едно че е е на челото.
Цитирай

На седмото небе :)

А дали има накрайници за този модел?
Цитирай

Pb

Имам на Хепи Лайф - купен е от Метро, имаше някаква промоция, беше около 30 лв. Доволна съм. Има разнообразни функции.
Колкото до това дали мерят точно, винаги може да се направи контрола като измерите вашата температура с електронния и след това с живачен.
Цитирай

София

Термометрите за ухо са супер точни и удобни. Въпроса е да се научите да ги използвате правилно. Направо се преродих, след като купихме такъв. В началото го определих, като пълен скъпо струващ боклук, но сега не бих го заменила и дъщеря ми също Wink.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 17 отговора