LaRedoute.fr - Всичко за поръчката - 54 - Прочети 1-вия пост преди да питаш!

  • 66 855
  • 1 645
  •   1
Отговори
# 1 530
  • Пловдив
  • Мнения: 4 659
А този панталон от момичешката номерация да е поръчвал някой? Аз дали ще се намъкна в него, номерът ми за редутски панталони е 38.

# 1 531
  • Мнения: 1 225
Получих малък пакет в пощата в Младост 1 - има още около 20 -на от нашите и няколко каталога  Peace
Една олекотена завивка (140/200) - http://www.laredoute.fr/vente-couette-qualite-special-ete.aspx?p … 8&single=true

Sisko2, доволна ли си от завивката ? Тя е лятна, нали ?


Харесва ми - тъничка е - но е добра като качество, а и я взех за 5 лв. , с поръчка с онези лошите кодове.  Peace
Та за 5 лв е прекрасна  Hug

# 1 532
  • Мнения: 1 140
Някой искаше реални размери на мъжки панталон, давам размер на 46 номер на Актив Уеър - талия 49, ханш - точно под ципа - 55, дълбочина 30-31, бедро в най-широката част - 30

# 1 533
  • Варна
  • Мнения: 3 232
Роклята с копчетата лен и памук за 2 евро, уж червена поръчах, но дойде пруне според мен, цвета е хубав, само ще трябва да я стеснявам тук там http://www.laredoute.fr/vente-la-robe-courte.aspx?productid=3240 … 12&vsn=lesaub
Ако не си я изпрала още, пери я отделно задължително, пусна ужасно много. И аз не получих червена, но ми харесва и този цвят.

# 1 534
  • Мнения: 139
има наистина и определено съм изчела всичко, но там е  - Housse de couette - това знам какво е. Но на подаръка от кода пишеше само Housse - затова реших да питам.
Благодаря все пак. Лека и спокойна вечер
не съм видяла поста ти,това е покривка за легло това е подаръка
само за кажа,че 65137 ми даде да го ползвам втори път Laughing

Скъпа Намейка, Как успя да сътвориш това чудо  Praynig

# 1 535
  • на пистата
  • Мнения: 5 826
има наистина и определено съм изчела всичко, но там е  - Housse de couette - това знам какво е. Но на подаръка от кода пишеше само Housse - затова реших да питам.
Благодаря все пак. Лека и спокойна вечер
не съм видяла поста ти,това е покривка за легло това е подаръка
само за кажа,че 65137 ми даде да го ползвам втори път Laughing

Скъпа Намейка, Как успя да сътвориш това чудо  Praynig
с връзки hahaha
шегувам се,не знам кащ стана,но е факт,сега пробвах на другите акаунти,но не става  Thinking

# 1 536
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 727
Роклята с копчетата лен и памук за 2 евро, уж червена поръчах, но дойде пруне според мен, цвета е хубав, само ще трябва да я стеснявам тук там http://www.laredoute.fr/vente-la-robe-courte.aspx?productid=3240 … 12&vsn=lesaub
Ако не си я изпрала още, пери я отделно задължително, пусна ужасно много. И аз не получих червена, но ми харесва и този цвят.
Ау, мерси, тъкмо щях да я метна с тениските на нашия тати, щеше да е модерен в лила  Mr. Green

# 1 537
  • Мнения: 767
Добър ден на всички!Искам да похваля някои покупки, направени от мои близки. Снимах някои от тях

мекичка, но леко боцкаща  - каза момичето

страхотен е
и  тази блузка, произведена в България, за която не намирам линк.Видях на живо и чехлите на Пума - от естествена кожа, тапицирано стъпало, ако някой ги открие, моля да даде линк, че се изтрепах да ги търся.

# 1 538
# 1 539
  • Мнения: 367
Някой има ли тази блуза,някакви отзиви:
http://www.laredoute.fr/vente-t-shirt-imprime-femme-prix-mini.as … e&pagesize=16

# 1 540
  • Мнения: 1 951
Хм, да не би пък да си объркала номера на картата. Thinking

На мен когато Събине ми беше писала да й пиша , писах като отговор на нейния мейл и ми отговори още същия ден.

Ами проверих в интернет банкирането - парите са дръпнати на 20.03., а писмото й е от 21.03.

# 1 541
  • БУРГАС
  • Мнения: 142
Някой с карта от пощенска банка,да е получил поръчка под 10 евро?Има ли newsm78
Аз съм получавала две поръчки под 10е,с карта на Пощенска.

# 1 542
здравейте  Simple Smile аз от доста време чета темите за Ларедут понеже си пазарувам усърдно и искам да споделя нещо за кода 65137 .Пуснах си поръчка с него на 17 03 и вчера получавам на имейла си следното писмо
поздрави,
 
В референция за вашия последен ред онлайн от Март 17 -и, пиша за да ви уведомя, че експедирането на колета n 077 7204742 анулирано било е защото вие предложихте специалната оферта кодирай 65137. вие не трябва да използвате тази оферта. вие само можете да използвате офертите, които вие получихте, на вашия имейл - адрес.
 
Най- добри пожелания  Shocked
аз намерих кода тук в темата искам да попитам има ли и друг на които са пращали подобно писмо  Praynig французите ми казват че ми анулират порачката а всъщия момент погледнах че св е наред и в саита пише че порачката пътува  Hugблагодаря предварително и силно се нядявам да не сам най-големия карък Sick

# 1 543
  • Sofia
  • Мнения: 6 915
има и други и не само с този код

# 1 544
  • София
  • Мнения: 1 231

Имам я и си я харесвам.........в средата на деколтето е набрано с ластик, което на снимката много не се вижда  Peace

Общи условия

Активация на акаунт