Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Деца с увреждания и хронични заболявания
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 74 отговора

София, "Младост 3"

Мили мои, виждам, че няма тема - да пусна една с пожелания само за хубави новини и нека дъжда ни е на късмет - да ни върви по вода!
От Реза - само хубави новини и дано тази празнична седмица бъде празник и за нея!

Реза - всички сме с теб и малката принцеса!
Цитирай

София, "Младост 3"

Напоследък нашата модераторка Искрица ни се губи - ще я помоля да драсне един ред как са тя и малкия Калоянчо!
Дано причината да не пише не е лоша!
Чат пат я мяркам по форума - но не пише - моля те драсни ни нещо - ти си ни Надеждата  Love
Цитирай

София, "Младост 3"

Yosarian кво става с центъра  Wink  удавиха ти се плановете в тоя дъжд...  Laughing  Дано поникнат и избуят като гъби след това!
Надявам се, че Мая и децата са получили само добри новини ако са ходили на консултация при американците - да пише Мая както обеща, че да не я строяваме пред пионерския строй що не си спазва обещанията  Wink
Танчето и без локвите се справя с подхлъзванията  Wink  - това повне ще я оправдае да седи през седмицата с краката нагоре - така със СИГУРНОСТ няма да се надуе глезена - а мъжа да се грижи за къщата и всичко  Wink  Майтапа на страна - бързо оздравяване! ДА може да се видим!
На майчетата, дето малките тупуркат - все повече да го правят, а тея дето все още не са почнали - да почват  Love

Абе на всички много  Love
Цитирай

София / Пловдив

Цитат на: catnadeen
Мили мои, виждам, че няма тема - да пусна една с пожелания само за хубави новини и нека дъжда ни е на късмет - да ни върви по вода!

Хубава седмица и от нас!  Присъединявам се към всичките ти пожелания! newsm47 И само добри новини във форума! Дано!

Ей, как ми липсваше седмичната темичка!
Цитирай

София

Наде, много си поетична Smile  Браво, така трябва! Аз много се ошашках с този глезен и мъжа отива в командировка утре, аз се бях настроила за социален живот без сутрешна рехабилитация. Много ще е важно утре с какъв глезен ще се събудя.
Как беше прегледа на Дани?

Успешна седмица на всички!
Цитирай

The new Earth

Напоследък нашата модераторка Искрица ни се губи - ще я помоля да драсне един ред как са тя и малкия Калоянчо!
Дано причината да не пише не е лоша!
Чат пат я мяркам по форума - но не пише - моля те драсни ни нещо - ти си ни Надеждата  Love

Ама че ме трогна!Много си мила! Love
Слава Богу няма проблем,бяхме за около седмица на Рибарица.Ето на най-пресните ни снимки от там:
http://foto.bg/showphoto.php/photo/5835/sort/1/cat/658/page/1
http://foto.bg/showphoto.php/photo/5834/sort/1/cat/658/page/1
Също и майка ми си дойде от Англия и сме повече заедно.Освен това малкия Калоянчо утре прави цели ДВЕ годинки и подготовката за празника върви с пълна сила. Razz За мен това не е просто един рожден ден,а наистина много специален празник и доказателство за силата на човешкия дух и силата на любовта!Доказателство за това,че дори всички обстоятелства и прогнози да са неблагоприятни,чудесата са реалност и са част от нас,само трябва да им позволим да ни се случат и искрено да вярваме в тях! Praynig
Обичам ви,момичета и нямам търпение да се видим!
Дани

P.S.Ама че готино стана с тези седмични теми,радвам се,че ви хареса идеята!
Цитирай

София, "Младост 3"

Искрице - мноого се радвам - да ти кажа честно имах някакво предчувствие, че мъжа се е погрижил за теб нно не посмях да си го кажа  Wink  Радвам се че сега ти се насъбраха толкова хубави мигове! ДАно от тук насетне само така!
Цитирай

София, "Младост 3"

Танче - дано глезена е ок!
Ако имаш нужда от каквото и да е докато мъжО ти го няма - нема да са плашиш - ша викаш да идвами!  Wink
Ако ти трябва помощ - свиркай!
Цитирай

София, "Младост 3"

bim bam как са ходещите крачета?

ЕЙ всички четящи НО НЕ пишещи - бързо да се строите и да се разпишете!  Wink Имаме мам Иги и мама ЛЕтисия, и Йеппе и Фаърбърд и Свасева и толкова много други! Къде сте? Драскайте по едно "здравей" щото ви мислим бе хора!?
Мама Иги особено си я мисля.... дано драсне някой ред...
Цитирай

София / Пловдив

bim bam как са ходещите крачета?

Ходещите крачета са добре, ама питай ме мен как са ми гърбът и кръстът  Laughing
Цитирай

София, "Младост 3"

Аз и Дани - ми седмицата почна с едно великолепиееее....
Скифтах едно петънце на пишока и ...ходихме на педито - до тук ок и ходихме и на уролог и там ни дооголиха пишока - както каза уролога "мож да са жени след седмица"  Wink
Не е нужно да пояснявам как след процедурите и един час висене в колата пред военна болница да почне джпито и как след пътуване във всички задръствания му 11 и 13.30 и въртене 10мин в жегата около пирогов - лудницата в пирогов дето има по 10 човека пред кабинет и всички като от "потъването на титаник" ма след самото потъване .... и след тичане от кабинет на кабинет "не сте за нас а за....", ми след това заголването на пишката беше като отдих в оазис!
за капак отидох до моя гинеколог дето ме наблюдава последните 2 месеца и половина....дето ме изроди.... и след 10мин висене той се подаде и каза "...аааа трябва да изчакате!"  #Shocked  #Shocked  #Shocked  това след 300лв на ръка при положение че се руди 3 часа и дори бебето се беше задушило и бе в кувьоз - айде това може и да не е по негова вина - въпреки, че всички запознати със случая твърдят, че било престъпление деуто съм раждала нормално! И след като не ни е виждал след изписването - моля ви се - дори не попита "как е детето?"  Evil or Very Mad  Може би щото знае от неонтоложката ни че не е чак толкова добре.... Мъжа ми вика, че от срам.... МА къвти срам! Бях потресена! МА аз си платих - сега той да си плаща ако е сгафил пред гузната си съвест!
Но това беше върха на айзберга - долу лежаха - 3 часа безпричинен рев на детето - от 19 до 22ч  #Silly
"Полет над кукувиче гнездо" ряпа да яде - при нас е лудницата!!!
Цитирай

София

Здравейте, момичета!
Честно казано и аз не знам какво толкова правя по цял ден, ама все не мога да остана насаме и да ви напиша едно "здрасти"!
Забелязах, че catnadeen я е обхванало завидно добро настроение, което се оказва и заразно! Smile Браво на теб!
Снимките на Искрица са чудесни! Калоянчо, както винаги, е прекрасен! А Рибарица е страхотно местенце! Пожелавам на всички ви да го посетите! Love
За Reza - изключително много се зарадвах да прочета, че малката е прекарала week-end-а без припадъци! Дано да няма повече такива тежки изпитания за нея и добрата й майчица! Praynig
Успешна седмица и добри новини за всички!
Цитирай

Sofia

Здравейте ,  newsm21
последните дни нямах много време , но хвърлям по едно око във форума. Wink
Цитирай

София, "Младост 3"

Но видях че има Ад и той се нарича "Пирогов"!
Който не слуша ще се прероди в лекар в "Пирогов"!
Цитирай

При рома, пурите, какаото и бабиериндосите

Отивам в паркчето срещу болницата Св. София(Чавдаровата)
Ако някой има път на там да се оглежда за майка с две деца, тъмно синя количка с оранжев чъдър.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 74 отговора