Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 33 отговора

Видин

Купих си комплекта на ненедент, но загубих четката. Имам и една друга , но е много твърда. Има ли такива от естествен косъм, а не изкуствен. Сега пък идва и въпроса от какво животно ли ще е четката. Няма значение. Дайте идея да нещо друго - марка.
Цитирай

сред хиените :)

Ние мием на Киара, от доста месеци с "Орал Б". Препоръчаха ми я в аптеката, много е малка и най- важно удобна.
Не мога да преценя, колко е голяма детенцето ти по снимчиците, но ние мием зъбките около годинката. Спомням си, че точно, за това ми я препоръчаха - за малки дечковци  Peace
Цитирай

на по- добро място

до скоро миех с четкат- накрайник на ненедент, но доста започна да ме хапе напоследък и я сменихме с една съвсем обикновена детска четка  smile
Цитирай

Враца

Орал Б и  Аквафреш. Има ги в Билла и на опаковките е отбелязана възрастта, от която се използват. Смятам, че Аквафреш е по-добра.
Цитирай

Русе

до скоро миех с четкат- накрайник на ненедент, но доста започна да ме хапе напоследък и я сменихме с една съвсем обикновена детска четка  smile
Аквафреш(за деца над 4 месеца) Wink
Цитирай

София

Когато Дияна беше малка използвах обикновена детска четка. Сега е с ел. на Браун.
Цитирай

Монреал

Откакто му поникна първото зъбче, ги мия с подобна четка, която се слага на пръста

Вчера му купих тази - пише, че е с мек косъм, а марката е Colgate

Не знам дали правят от естествен косъм  newsm78
Цитирай

Стара Загора

Ние мием зъбите с Colgate  Peace
Цитирай

София

Ще използвам темата да ви попитам кога миете зъбките, защото ни се появи малко от първото зъбче и ще започваме да действаме по въпроса Smile След последното ядене - ясно... но сутрин преди първото ядене или след него newsm78
Иначе и аз съм си взела един такъв накрайник за пръста Peace
Цитирай

рядко вкъщи

Относно питането-изчакай поне да изкара цялото зъбче, за да не му дразниш венеца. Иначе нашата четка е Aquafresh Peace
Цитирай

UK, Harlow/София

Най-много ми харесват четките на Аквафреш.
Цитирай

кв.Изток

Аквафреш
Цитирай

Пловдив

OralB  или Aquafresh
Засега съм по-доволна от OralB
Цитирай

Бургас

Аквафреш за над 4м.
Цитирай

София

Oral B  са били всички четки досега. Не съм използвала накрайник. Тя се справя прекрасно с четката. лошото е , че много ентусиазирана в миенето и за нула време четката заприличва на нищо. Дано да продължи със същото удоволствие да си мие зъбите и нататък.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 33 отговора