Мирис на котешка пикня

  • 5 788
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 192
Днес с неприятна изненада установих че под едно външно стълбище гадинките са "маркирали територии" и като цяло вони из целия двор.
Някой има ли идея с какво да го измия това? Днес пробвах с какво ли не, но вонята продължава да я има.
Става въпрос за площадка под стълбището, която е облицована с камък.

# 1
  • София
  • Мнения: 39 745
С много вода и препарати, и пак няма гаранция.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 825
С най-обикновена белина.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 2 268
С най-обикновена белина.
Белината си е класика. Винаги действа безотказно! Peace

# 4
  • Мнения: 8 999
Белина. Мноооого белина.

# 5
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 535
Продават препарат, с който да напръскаш, за да не ходят котките пак там, привлечени от миризмата. За съжаление ефекта му е краткотраен.

# 6
  • Мнения: 196
малко спам-уффф какво хубаво заглавие Sick

# 7
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
където е текло, пак ще тече.
няма отърване.

Ето защо не желая котка у дома, а ги обожавам. Но миризмата на кот. пикня е много натрапчива и нетърпима за мен.

# 8
  • София
  • Мнения: 39 745
Чистачката на входа май е успяла да се пребори с миризмата, освен да я питам какво използва. До последният вход на блока обаче е гадост. 1во има някакви, които не си извеждат кучето и то пикае на балкона, и 2ро котките отдолу така са маркирали тротоара, че е почти невъзможно да се мине. Бяха ми казвали за препарат от аптеката, който котките избягвали. Не съм сигурна, не съм използвала.
Имам котарак, у нас не мирише.

# 9
  • София
  • Мнения: 1 951
Котките не обичат валериан(само старата ми котка го харесваше).
Сегашната ми котка  много харесва  миризмата на  белина.Когато й почистя с белина легена за биологични потребности ведната влиза в него.

# 10
  • Мнения: 2 926
Опитай с белина.
Заглавието ти е леко хард  Sick

# 11
  • Мнения: 224
Цитат
Котките не обичат валериан(само старата ми котка го харесваше).

Точно валериан сложи и ти гарантирам, че и белината няма да ви спаси.

Котките обожават валериан!

# 12
  • София
  • Мнения: 1 890
    Котките обожават валериан, но обичат и белина.  Laughing Моли се чистачката да не е почистила с нея !  Mr. Green

# 13
  • София
  • Мнения: 1 825
Моите котета са кастрирани, имат си една тоалетна само на тяхно разположение и изобщо не мирише у нас. Иначе едното от тях задължително изтърква пода, ако усети миризма на по-концентриран препарат. За това внимавам с какво чистя. Много обичат да им е чисто - отказват да се хранят и дори изходят, ако не са им идеално почистени купичките и легенчетата.

# 14
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
С най-обикновена белина.
Peace
А валериан,обожават.

Общи условия

Активация на акаунт