ягодови храсти?

  • 37 114
  • 94
  •   1
Отговори
# 15
Един познат си поръча и получи празна кутия с подробно указание за отглеждане.

# 16
  • Мнения: 141
Един познат си поръча и получи празна кутия с подробно указание за отглеждане.

От къде по-точно ги поръча?Защото в някои вестници имаше реклама и за фирма от Варна.Аз си поръчах от там доста отдавна и все още не съм ги получила.

# 17
  • Мнения: 162
рекламата я има в Журнал за жената в брой 11/2008година- гледайте на последните страници някаде... поне в рекламата пише че фирмата е от София и че при доставката се доставят в специална опаковка която предпазва корените им. сорта се казва Монт Еверест и имат нужда от съвсем малко място за да се вкоренят. пише също така че доставката става за около 1 месец. Дано да съм била полезна и очаквам отзиви момичета Simple Smile
ето пак телефона: 02/400 85 81

# 18
  • София
  • Мнения: 1 762
Само да ви кажа. Сега говорих с въпросната фирма. Значи 19 лв. струват 5 коренчета............ а 9.90 е доставката.  Ползвали Български пощи. Направо се изумих. Аз ги искам от София за София. Да не говорим, че по пощата излиза още по- евтино. Девойката смотолеви нещо, не беше от най- информираните. Когато попитах не мога ли да си ги взема на място от тях, бях отрязана, че нямат търговски отдел. А кой тогава ги продава. Ето това е. Започвам да си мисля за поредната българска работа- пързалката.

# 19
  • Мнения: 1 426
според мен е пързалка, първо защото са ужасно скъпи, второ ако наистина даваха толкова много плодове, то ягодопроизводителите биха ги отглеждали. Аз съм гледала реклама в земеделскио вестник, а фирмата беше от Пловдив.

# 20
  • Мнения: 3 550
Свекървата поръча и ги получи вече. Изобщо не ми се вижда евтино 19 лв. за 5 коренчета. Още повече, че неотдавна със съпруга ми купувахме нормални ягодови коренчета за по 0,10 лв. едното.
Мен също ме тревожи мисълта за генната модификация.

# 21
  • Мнения: 5 173
Генна модификация са, почти съм сигурна. Такива корени рекламираха още преди 10-15 години във Всичко за дома... май. 1 съседка си ги поръчала и каза, че плодовете са отврат. Били желирани и изобщо  не били сладки. След чутото и прочетеното тук, се отказах да поръчвам.

# 22
  • Мнения: 2 764
Когато попитах не мога ли да си ги взема на място от тях, бях отрязана, че нямат търговски отдел. А кой тогава ги продава. Ето това е.
Стига де  Crazy ,ти направо ме срази-поне да си бяха обучили телефонните оператори  какво да лъжат ,а те и този труд не са си дали  Thinking
Мисля че си права-поредната пързалка  Peace .

# 23
Не бих желал съм като шопът, който гледайки жирафа казва "е, те, такое животно нема", но ... Звъня на посочения телефон, а там почти 20 мин автоматичен секретар (или секретарка  Laughing ) ме уведомява, че съм се свързал с "Post Mail Service" и да изчакам, защото операторите били заети... Очевидно това не е фирмен телефон, а номер на кол център (call center), където само приемат заявки на ... защо ли се изкушавам да кажа балъци? Дано не съм прав, защото твърде скоро - когато (или ако) успея да се свържа, ще стана един от тях. Ама пусто, не мога да устоя на изкушението. Моля, поръчалите по-рано да пишат дали и какво са получили!

# 24
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
 Rolling Eyes как храсти  newsm78
записвам се да следя темата.
Нека кажат хората, които са поръчали  ooooh!

# 25
  • Мнения: 95
Здравейте и мой те родители са поръчали от тези храсти. Сега събота и неделя като си ходихме на село те ги бяха вече засели и чакаме реколта. Дано да стане нещо от тях.

# 26
  • Мнения: 5 173
Rolling Eyes как храсти  newsm78
записвам се да следя темата.
Нека кажат хората, които са поръчали  ooooh!
нещо като лоза са, доколкото си спомням преди 10-15 години newsm78

# 27
  • Мнения: 1 942
И на мен ми е интересно как изглеждат  newsm78

# 28
  • Мнения: 141
Добре де.Кой всъщност може да каже дали тези ягоди са генно модифицирани или са хибриди.Щото ако са хибриди, не е страшно, но генномодифицирани бих се замислила сериозно.

п.п.Ако някой знае френски език, дали не може да се поразрови  някъде из интернет.Нали все пак от там произлизат.

# 29
  • Мнения: 377
И НА МЕН МИ Е СТРАННО ТОВА С ТИЯ ЯГОДИ!ПРЕДИ 2-3 СЕДМИЦИ  ВИДЯХ ОБАВА ,ЧЕ ПРЕДЛАГАТ ТАКИВА -ЕДНИТЕ СА ГИГАНТ, А ДРУГИТЕ ХРАСТОВИДНИ МИСЛЯ БЯХА , НО МИ СЕ СТОРИ ДОСТА ФАЛШИВА РАБОТА ТЕЛЕФОНА БЕШЕ СОФИЙСКИ , АДРЕСА ПОСОЧЕН ВАРНЕНСКА ПОЩЕНСКА КУТИЯ , А ФИРМАТА КАТО НАПРАВИХ СПРАВКА С ИМЕТО И В ГУГЪЛ ПЛОВДИВСКА.МОЖЕ И ЗА ДРУГИ ДА СТАВА ВЪПРОС НЕ ЗА ТИЯ ,КОИТО ГОВОРИТЕ ,НО РЕШИХ ДА СПОДЕЯ.ЗАПИСВАМ СЕ И АЗ ДА СЛЕДЯ!

Общи условия

Активация на акаунт