ягодови храсти?

  • 37 105
  • 94
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 640
KATI_Z, грешката може да е и в БТК при свързване...
Майка поръча от тези ягоди и пристигнаха. Засади ги и сега чака плод. Мисля, че са хибриди.
При сестра ми в Англия има същите в оранжерии (и от двата вида - гигант и храсти) и имат дни, в които пускат хора да ядат на воля вътре (без пари), а всичко, което искаш да си вземеш след това за навън ти го мерят и таксуват. Каза, че били много вкусни.
А в Била тези дни видях да продават ягоди в саксия (предполагам са някакъв подобен сорт, но не загледах табелката). Дори имаше и плодове вече. Цената на саксията беше нещо от порядъка на 7 лв.

# 46
  • София
  • Мнения: 1 762
Колко дни ги чакахте докато пристигнат? Вече минаха две седмици и ни вест, ни кост  newsm78

# 47
  • Мнения: 640
Към края на февруари ги поръча, а ги доставиха към края на март. То все тая. Не е набутване, защото тъй или иначе плащаш при доставка.

# 48
  • Мнения: 162
От изчетеното до тук си направих извода че и аз трябва да си поръчам Simple Smile Мерси много момичета за полезната информация... дано са вкусни тези ягоди че иначе  #2gunfire #Cussing out ooooh!      Peace

# 49
  • Мнения: 640
Опитай само с 1 саксия от Била. Поне да не е пълно набутването. А и като има готови плодове на тях директно ще разбереш и какъв е вкуса им.

# 50
  • Мнения: X
KATI_Z, грешката може да е и в БТК при свързване...
Майка поръча от тези ягоди и пристигнаха. Засади ги и сега чака плод. Мисля, че са хибриди.
При сестра ми в Англия има същите в оранжерии (и от двата вида - гигант и храсти) и имат дни, в които пускат хора да ядат на воля вътре (без пари), а всичко, което искаш да си вземеш след това за навън ти го мерят и таксуват. Каза, че били много вкусни.
А в Била тези дни видях да продават ягоди в саксия (предполагам са някакъв подобен сорт, но не загледах табелката). Дори имаше и плодове вече. Цената на саксията беше нещо от порядъка на 7 лв.

Не мисля че е грешка, защото той първо звучеше точно като "отдел обслужване на клиенти", в смисъл говореше бързо, но разбрано и учтиво. Много добре подготвен за всякакви въпроси и много обяснителен което да си призная ме озадачи най-много от всичко! Бях сигурна че звъня на точното място, докато не ми каза че това е домашен телефон и незнае коя е тази фирма която използва неговия номер за подобни неща. Каза че постоянно звънят хора да поръчват ягоди и той незнае за какво става дума.
После се замислих че ако действително някой използва номера му за фалшиви обяви и ако наистина звънят толкова много хора, то до сега този човек да беше разбрал оя е фирмата, най-лесния найчин за това е да се разрови в интернет. Незнам какво да мисля, почти сигурна съм че нещо бе избудалкаха.

# 51
Здравейте,
Случи се така, че комшийката ми си поръчала от тези ягоди и взех от нея 10 корена за 20 лв. И аз чакам реколта. Доставката беше 40 корена за 78 лв. Бяха много мънички, съмнявам се всички да се хванат, но карай. Първите 10 дни се поливат всеки ден, после - може и по-рядко.
Очаквайте новини.
 Simple Smile

# 52
  • Варна
  • Мнения: 25 199
От моите едното изгнило Sad Майка ми каза, че май го е посадила по-дълбоко от другите и то заминало. Надявам се другите да се хванат, едното било цъфнало даже Grinning

# 53
  • София
  • Мнения: 1 762
Момичета, чета че имате по 10 корена, по 20 за 60 лева  Shocked На същия телефон поръчахме за 30 лв. 5 корена. Аз ли нещо не съм разбрала? Тези в Билла също са на такава цена. М/у другото пристигнаха в петък, насадих ги според инструкциите за пикиране и вече са с по три листенца  Heart Eyes

# 54
  • Мнения: 4 148
Майка ми ми домъкна 5 корена от тези ягоди и утре ще ги сея. Peace

# 55
Някой от по-рано поръчалите няма ли вече да се похвали, с 30 сантиметрови ягодови храсти Simple Smile Ако сложи и някоя снимка ще е още по добре, че и аз съм крайно скептичен към подобен род обяви и още повече повече към подобен род странни растения Simple Smile Скоро очаквам да пуснат дини и пъпеши на дърво  Laughing

# 56
  • Мнения: 162
ха ха аз пък искам да си бера черешите от храст на терасата Mr. Green а не да се катеря като каретица по дърветата #Crazy

# 57
  • Варна
  • Мнения: 25 199
Ето го моето най-голямо коренче цъфнало:
http://images26.snimka.bg/005863407.jpg
http://images26.snimka.bg/005863405.jpg

Може и да е вързало вече, снимките са отпреди 10-на дни може би. Още са у майка ми ягодките и не съм ги виждала оттогава.

# 58
Ето го моето най-голямо коренче цъфнало:
http://images26.snimka.bg/005863407.jpg
http://images26.snimka.bg/005863405.jpg

Може и да е вързало вече, снимките са отпреди 10-на дни може би. Още са у майка ми ягодките и не съм ги виждала оттогава.

Но до обещаните 1,50 м му остават още само някакви си 145 см  Laughing

# 59
  • Варна
  • Мнения: 25 199
Хахахах
Малко по-малко, около педя са сега Laughing Ама метър и половина и аз още не мога да си ги представя Whistling

Общи условия

Активация на акаунт