ягодови храсти?

  • 37 111
  • 94
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 764
Обаче плодът им не се ядял, доколкото ми обясни жената  newsm78
Че за какво са ти тогава  Thinking ,само да си ги гледаш и облизваш ли ?

# 76
  • Мнения: 786
Обаче плодът им не се ядял, доколкото ми обясни жената  newsm78
Че за какво са ти тогава  Thinking ,само да си ги гледаш и облизваш ли ?

Да, любезна, вероятно за това ще са ми  smile3534

# 77
  • Мнения: 2 764
Да, любезна, вероятно за това ще са ми  smile3534
Уф,ти явно се обиди   ooooh!...... не съм искала това,извинявай   bouquet
Просто ми стана интересно .......в сезона на ягодите не е проблем,но посред зима,като цъфнат тия ягоди ,аз не бих издържала,би ми се дояло ....затова се позачудих  Thinking
Извинявай отново   bouquet....

# 78
  • Пловдив
  • Мнения: 972
И аз имам от въпросните ягодови храсти  Mr. Green Баща ми, ми ги поръча. Радвам се, че всички 5 коренчета се хванаха и вече започнаха да растат. Сложих им мрежа да се катерят като пораснат. Полагам всички необходими грижи за тях. Да видим с какво ще се отблагодарят  Thinking Hug

# 79
  • Мнения: 786
polly, няма защо  bouquet В интернет е трудно понякога да схванеш какво е имал впредвид човека отсреща.
Ми така ми каза бабката, че били само декоративни и не ставали за ядене, та затова се почудих. Но ще си опитам аз като даде плод, пък тогаз ще кажа стават ли, не стават ли Mr. Green
Купих си ги от любопитство, да видя какво ще се получи. Но имам една грозна тръба на терасата, може да се опитам да ги прехвърля да се увиват там, мдаа... Тъкмо и съседката ще може да си опитва от декоративните ми ягодки  Laughing

# 80
  • Мнения: 922
Уважаеми читатели , не се лъжете да купувате нищо от Пост Мейл Сервиз.Тези ягодови храсти са такива само на картинка.Миналата година си ги поръчахме и ги засадихме според указанията.Същите ягоди излязоха по лоши на вкус от обикновените ягоди и не пораснаха изобщо.На опаковката пише следното:Ягодови храсти-"Mount-Everest"Обявата е публикувана във вестник "Уикенд" събота 7-13.03.2009г.брой 10. Като се поразровихме из интернета видяхме, че същите предлагат и сиропчета и хапчета за отслабване-пълни ментета. Преди да решите да поръчате нещо от тях се разровете из интернета и прочетете за тях. Не е написан никакъв адрес на фирмата ,а само пощенска кутия-776 и телефон 02/400 85 81. Ако някой вече е поръчал не ходете да ги взимате от пощата. След няколко дни ще сложим снимка на ягодите за да се уверите, че тази фирма лъже.

 newsm10 newsm10 newsm10
Миналата година целият офис се полъгахме и си поръчахме. Абсолютна измама. Разсадът няма нищо общо с описаното на рекламата.

# 81
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
Намерих статията. ДВА вида са: увивни ягоди на храст и ягоди ГИГАНТ.
Ако някой неможе да прочете, какво пише на статията съм готова в едър вариант да я кача  Peace


От увивните ягоди, ако дават толкова плод колкото е на снимката, 5 броя корени наистина ще са предостъчни  Thinking



Сега се сетих къде съм виждала подобна снимка ,в този каталог  Peace
http://www.bakker.ch/Catalog/DigitalCatalog.aspx?catalog_name=S09_07
Момичета наистина ли стават такива хубави  newsm78

# 82
на венистил
Ако обичате не говорете глупости, разсадът не е заразен, с ягодов разсад от фирма Тисели са посадени всички големи полета в България. Борсите в София И Варна са пълни с плодове от Разсадът на Тисели. Добивът е много добър, а плодовете са разкошни. Всичко зависи от отглеждането на ягодите
За бога хора !!!!!Моля, никога не купувайте ягодов расад от фирма Тисели ЕООД с ъс собственик Примо  Тисели или от фирма на неговият брат Клаудио Тисели /Тера Е Вита/. Излъгаха много хора за хиляди лева ,като продават заразен ягодов расад, издават фалшиви документи - фито санитарен паспорт на растението.
Местят се от грод на град. Бяха в Пловдив, после в Пазарджик, сега вече не знам къде са.Това са супер измамници  #2gunfire

# 83
на венистил
Явно не сте добре информирани. Разсадът на Примо Тисели е здрав, явно не полагате достатъчно грижи за ягодите. Фирмата разполага с нужните документи: фитосанитарен паспор. Моето поле е с такива ягоди и те са разкошни, добивът е супер.

# 84
  • Мнения: 0
Да посъбудя темата малко  Mr. Green
Току що звъннах на известният телефон 02/400 85 81, обади се "обучено" момиче и ми обясни вежливо, че 5 коренчета от катерещите ягоди са 16лв.,10 коренчета 31лв. а 20 коренчета 60лв. Опаковка ( със златен целуфан) и пощенски услуги 9.90лв.  ooooh! След като я попитах за някаква гаранция и сертефикат, малко запецна, но ме уведоми, че ако не съм доволна след 5м. ще ми върнат парите. Попитах я каква е гаранцията,че ще ми бъдат върнати парите ако се окаже "кучешки " сорта и тя обясни, че от 3г. продават тези ягоди и всичките им клиенти са много доволни hahaha Значи ,че след като всички са много доволни до момента, върнати пари не е имало  Money  Парадоска е пък,че тук не прочетох нищо доволно по върпоса с яДудките  Twisted Evil И сега мили ми сънароднички, до какъв извод стигнах...  newsm78 Садете си бабините ягоди, че поне са по 10ст. стръкчето, а ако много държите да дадете 60лв. за 20 коренчета ( пак бабиния сорт) то тогава поръчвайте наволя  тук  02/400 85 81 Mr. Green

# 85
# 86
  • Мнения: 0
Напълно подкрепям мнението на liliputka. Rolling Eyes

# 87
  • София
  • Мнения: 1 762
 Joy Голям смях с тия ягодки в нашето семейство. Едни храсти станаха, едни компоти сложихме  ooooh! Гора ви казвам  Laughing

Нищо подобно. Майка ми толкова грижи положи, даже сутрин песнички им пееше  Crossing Arms Зад тях ягодките от една баба дадени, дадоха сто пъти повече плод от тая дивотия. А храст така и не видях, две години вече......... или три ли станаха. Пълна лъжа  Peace

# 88
  • Мнения: 1 232
От тук съм си поръчвала ягодов разсад и съм доволна.
http://www.abi.bg/

# 89
  • Мнения: 116
Баба ми беше купила,не се хванаха всички корени,но ягодите бяха вкусни и едри,растяха до есента,не като обикновените само през пролетта.Като се замисля обаче,най-вероятно са ГМО и ме е страх да ям вече.A днес попаднах на това http://yagodi-monteverest.com/,но както казах,страх ме е да не са ГМО.

Общи условия

Активация на акаунт