ягодови храсти?

  • 37 112
  • 94
  •   1
Отговори
  • Мнения: 162
четох в списание Журнал- предлагат ягодови храсти- разработени от френски агроном, някои купувал ли си е от тези храстчета вече и какви са вашите отзиви- защото според това което бяха написали в списанието : и цената е ниска (19лв за 5 храстчета) и качеството е добро!

# 1
  • Мнения: 2 764
И аз ги гледах тези храсти в 24-часа....ама пустия ми  Български манталитет ме гложди че нещо не е наред  ooooh!
То не че 20лв са много пари ....
Записвам се да следя темата  Flutter

# 2
  • Мнения: 162
и мен ме съмнява че е прекалено хубаво за да е истина... съмнявам  се да не са някои генно-модифицирани боклуци... не че много разбирам от тези неща, но знам че не са полезни.

# 3
  • София
  • Мнения: 1 762
Момичета, майка ми поръча. Като наберем първата реколта и напълним един ТИР, Wink ще пиша. Шегата настрана, наистина ще пробваме, дано станат  Peace

# 4
  • Мнения: 87
А може ли някакви координати за поръчка или директно закупуване?

# 5
  • Мнения: 162
поръчват се по телефона или с писмо. Искаш ли да ти дам телефонния номер?

# 6
  • Мнения: 167
преди  години също вървеще реклама за тези ягодови храсти, рекламата вървеше в някакво списание не помня вече кое ,но си купих  5 коренчета за 25 лева . Получих ги даже като ги посадих  им сложих и стълбичка, но вместо да тръгнат към стълбичката да се качнат по нея  те през  мрежата и в съседите. Нито една до сега не се е качила на мрежата да тръгне като храстче. Но иначе са едри и вкусни.

# 7
  • Мнения: 162
аз моите мисля да си гложа на терасата(балкона) и  няма каде да ми избягат Simple Smile

# 8
  • Варна
  • Мнения: 25 199
И майка ми ми е поръчала, че имаме много голяма тераса и искам да я озеленя. Чакаме ги да пристигнат Simple Smile

# 9
  • Русе
  • Мнения: 599
Майка поръча за мен за нея и за сестра ми по 5 коренчета. Таим големи надежди да си хапваме вкусни ягодки расли на терасата. Дано да станат и в саксия, иначе... ще ги давам на сестра ми, защото само тя има градина.
Записвам се да следя темата.

# 10
  • Мнения: 162
телефона е 02/400 85 81 очаквам отзиви момичета  Hug

# 11
  • Плевен
  • Мнения: 854
И моята майка ги хареса, понеже живеем на село и все нещо трябва да се сади, пък от чушки и домати няма смисъл, та и тя се чудеше. Аз си мисля, че щом такава голяма реклама им се прави, нещо не е наред. Ама дано да бъркам, може би и ние ще поръчаме да пробваме, а те сигурно от това печелят - 1000 човека да поръчат да пробват, то си е далавера, дори и да не повторят.

# 12
  • Мнения: 87
За колко време идва поръчката,доставката на адрес ли е?А някой получил ли е вече?

# 13
  • Мнения: 5 173
а може ли някой да ми даде телефона, защото не съм срещнала рекламата. А кога се засаждат? Те на семенца или на корен са?

# 14
  • Мнения: 87
Телефона е даден по-горе от kotence 2005.

Общи условия

Активация на акаунт