Всички НОЕМВРИйски мами - бързо да сме тук събрани

  • 11 537
  • 305
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 031
arrksi  да си кажа честно не се разбирам много нито с деви нито с овни, макар баща ми да беше овен, а синът ми е дева Embarassed
А защо ме питаш newsm78

# 16
  • Мнения: 827
Здравейте момичета, искам и  аз да се включа в вашия форум (сестра ми Шехерезина също Party).Ние сме две сестрички бременнички Laughing Моя термин по мои изчисления е 23 ноември и съм на 23 години , днес съм на док и ще видим дали е така.

# 17
  • Мнения: 520
Здравейте ноемврийски мамчета, присъединявам се към вас. Видях си вече точицата, по мои изчисления термина ми е 4 ноември. Пожелавам на всички леко и безпроблемно бременеене  Heart Eyes

# 18
  • Мнения: 324
Здравейте, момичета!
Аз от миналогодишните ноемврийки. Всъщност съм вече два пъти ноемврийска мама  Laughing
Случайно видях, от първата страница на форума, кой се е включил при вас  Grinning
ladybebi, мнооого късмет, мила! Една лека бременност ти желая и здраво и красиво бебче!  Grinning Страшно се развълнувах!  Blush
Пожеланията ми важат и за всички останали - леки бременности, приятелска атмосфера в темичките ви, да заформите една хубава дружинка и на есен да се радвате на прекрасни бебоци!

# 19
  • Мнения: 5
Ето  и аз съм вече тук!

Благодаря за новата темичка mimi 03  Sunglasses
Ама от къде ги слагате тези другите хубави емотикони?

sophiepp  , много се радвам за добрите новини, поздравления,  Hug

Lanka, дано скоро и ти да ни заравдваш. Стискам палци! Hug

ladybebi, шехерезина - Добре дошли сестрички Grinning

# 20
  • Монтана
  • Мнения: 1 010
Здравейте мамчета. Термина ми според калкулатора е на 6 ноември, а иначе на лекар ходих и  каза че всичко е ок.

# 21
Здравейте момичета, най накрая се престраших да пиша и то с хубава новина, теста показа две чертички по  каклкулатора показва 19 ноември, записах час за преглед но чак на 28 март , моля ви кажете късно ли е  Sad  4 дни имах и зацпване но от вчера поне това го няма

# 22
  • Мнения: 344
Честито на всички новодошли мами  Hug и както каза tonesa, "нека се множат бремелинлите"  Wink

pechurkova, аз лично до сега не съм имала зацапване, но докторите казват, че 30% от бременните го имат(зацапването, а не обилно кървене). Посъветвай се с док, когато отидеш Wink  Може би 28март е много по-добре, отколкото да те "шашкат" преди това с компетентни и не до там мнения Thinking ...Ноооо зависи дали си търпелива - защото аз НИКАК не съм  Joy

# 23
sophiepp , благодаря за инфото леле 30% ми малее ма засега ще стискам зъби  Shocked, нямам док на който да позвъня веднага записах се в токуда платен преглед при Димитров но чак за 28 имаше час   Sad

# 24
estrellita75 под емот иконите има "още"

ladybebi Шехерезина evlogieva pechurkova  welcome

# 25
  • Мнения: 558
 baby_neutral, ЧЕСТИТА ВТОРА ТЕМИчКА!!!
Май много "адашки" се събрахме тук?  Laughing

Аз съм на доктор в сряда, и затова пасувам и чета само повече...

Бих пожелала спокойствие на всички мами, което знам колко е трудно, когато си бременна за първи път и през цялото време се тормозиш дали всичко е наред (свръхинформираността е нож с две остриета)... Wink

Стискам палци на мамите с притеснения, всичко да е ОК   bouquet!!!

А на бъдещите мами на 3 дечица- свалям шапка и се възхищавам   bouquet!!!

# 26
  • Мнения: 81
Здравейте мами и аз да се запиша  newsm51
Голямо мерси за темичката ,спокойна бременност на всички ,хубаво е ,че ви има много сте полезни да знаете  Hug
Аз имам едно въпросче ;как исчислявате термина си ?Докторката ме преглежда на 12 март тогава според мен съм била на около 15-тина дни ама тя не ми каза нищо ,а на мен ми е много интересно  newsm53,пък знам ,че техните изчисления са малко по-различни ...простете за глупавото въпросче ...ама не съм много веща

# 27
  • София
  • Мнения: 586
sophiepp , благодаря за инфото леле 30% ми малее ма засега ще стискам зъби  Shocked, нямам док на който да позвъня веднага записах се в токуда платен преглед при Димитров но чак за 28 имаше час   Sad

Мила, ако наистина е притеснително зацапването ти, мога да те посъветвам да идеш на спешен кабинет. Аз така направих в петък вечер - в Света София (бивша Тина Киркова). Останах доволна и ме поуспокои докторката.

# 28
Взех да се стягам нещо,  в момента няма нищо дали да ходя  newsm78

# 29
  • Мнения: 520
shoppy , ето тук можеш да си изчислиш термина  http://www.zachatie.org/index.php?option=com_content&task=vi … 809&Itemid=77

Общи условия

Активация на акаунт