Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Дом
Дом
15 220 членове Включете се
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 20 отговора

у дома

Решила съм отдавна да си направя  подарък- барбарон, но малко ме е страх като не съм го пробвала, дали е удобен. Някой поръчвал ли е от този сайт    http://barbaron.kvartira.bgИмате ли отзиви за него, а вашите барбарони как са?  Blush
Цитирай

София

Нямам барбарон, но изглежда много удобен ...  Wink
Цитирай

Cофия

изглежда много удобен   Wink
Цитирай

София

Имам два,  много са удобни. Миналата година си ги взех от КОМО за 99лв бройката.
Цитирай

у дома

Имам два,  много са удобни. Миналата година си ги взех от КОМО за 99лв бройката.

Аз този който съм харесала е 160, но в сайта на КОМО не виждам да има, може би вече не продават. Thinking
Цитирай

София

Здравей, виж и тези пуфчета или барбарони Smile http://www.mirsto.com/
Много са удобни Smile
Цитирай

за удобното са удобни, но незнам дали няма да се смачкат-пълнежа им прилича на стеропор newsm78
Ако имате някаква инфо за това дали се степват Hug кажете, че и мен много ме радват
Цитирай

с/у ОколоМръсТното

ама това барбаронче ли било?
Знам го, като отоманка... И съм виждала подобни в т.нар. индийски магазинчета.
Цитирай

София

Имам едно барбаронче купено преди около 6-7 месеца, няма по-изпозвана вещ в къщи Smile Няма да съжаляваш:)
Цитирай

незнам точно и аз

Изглежда много удобно  Peace
Цитирай

В лудницата на 2-рия етаж.

Тъкмо онзиден пробвахме с мъжа ми 2 такива,изглеждаха удобни,аз съм виждала 2 вида,едните бяха меки,доста се мачкат така да се каже по около 50 лв,а тези,които пробвахме бяха с пълнеж като топчета вътре за 150 лв,малко по-трудно заемат позицията на дупето,но пък явно са по-стабилни.

Тези ,които са от плат,сваля ли се дамаската да се пере? newsm78.Аз съм виждала само кожени.
Цитирай

Удобни са,но по-твърдите.
Тези,в които потъваш са приятни за седене,но трудно се изправяш Mr. Green,леко с прекатурване.
Цитирай

ха-ха аз си помислих, че става на въпрос за Семейството на татко Барба за декор Laughing
Цитирай

Varna, Bulgaria

И аз съм си наумила да взема 2 броя или три, ей така примерно за гледане на телевизия, удобни са. Имам приятелка, която има 2 такива от 2 години и още не са се смачкали, а ги ползват ежедневно.
Удобното е, че хващаш барбарончето и го местиш където си искаш, ако не искаш днес да ти е в хола.
Цитирай

София

Аз този който съм харесала е 160, но в сайта на КОМО не виждам да има, може би вече не продават. Thinking

Ами ноември си ги взимах...тия дни имам път натам, така че мога да проверя.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 20 отговора