Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Диети и отслабване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 24 отговора

София

Майка ми говорила с нейна позната, която била свалила 35 кг. с китайски хапчета за отслабване. Не били като тези, за които сме чели из форума, имали уж някакви защити, оригинални били. Освен това се разпространявали с дистрибутори, а не по аптеки и магазини. Не увреждали стомаха, а били и по-евтини - 180 лева за 4 месеца. Моля за повече инфо, чувал ли ги е някой. Помогнете да ги открия.   bouquet
Цитирай

София

И аз събирам информация за тях;дори ги купих-40лв. 30хапчета;от дистрибутор.Но все още не смея да ги пия заради страничните ефекти които имат.Иначе наистина се отслабва много.По надолу има тема за тях;казват се супер слим.Но много ми приличат на Лида;които вече има по аптеките.Аз търся къде мога да ги дам за тест;за да видя какво точно съдържат.
Цитирай

Варна

magda_mm3, обезателно го направи.  Naughty
Цитирай

София

magda_mm3, благодаря ти за информацията. Ще ми напишеш ли някакви координати на дистрибутора (може и на лични).
Цитирай
Привет от мен!
Не съм убедена дали става въпрос за същите хапчета, но аз знам за едни, които са много ефикасни и нямат страничен ефект - Лейди 99. Освен това са само на билкова основа. Мои приятелки ги пиха и ефекта беше поразителен! Мисля че курсът беше около 3 месеца, но ако имаш по-малко килограми за сваляне, сигурно ще можеш и по-малко време да ги пиеш. Спомням си, че единственото условие беше да се пият повече течности, за да се изхвърлят токсините. Ослабваха повече в сантиметри, отколкото на килограми. Ще ги попитам и по-късно ще напиша от къде ги купуват.
Цитирай

Аз преди доста време щях да си ги купувам тези Лейди 99, но се отказах, че ми се сториха съмнителни.Но наистина може да има ефект.
Цитирай
Привет отново! Както обещах вчера, питах за тези хапчета - Лейди 99. Магазинът е във Варна, телефонът за поръчки и информация е 052/ 631-821. Цената не е малка - 98,00 лв. за един месец, но наистина имат ефект. Приятелката ми за един месец, без гладуване и диети, намали обиколката на ханша и бедрата с 3 см. и се чустваше много добре. Преди опитваше какво ли, но без особен резултат.
Цитирай

Привет от мен!
Не съм убедена дали става въпрос за същите хапчета, но аз знам за едни, които са много ефикасни и нямат страничен ефект - Лейди 99. Освен това са само на билкова основа. Мои приятелки ги пиха и ефекта беше поразителен! Мисля че курсът беше около 3 месеца, но ако имаш по-малко килограми за сваляне, сигурно ще можеш и по-малко време да ги пиеш. Спомням си, че единственото условие беше да се пият повече течности, за да се изхвърлят токсините. Ослабваха повече в сантиметри, отколкото на килограми. Ще ги попитам и по-късно ще напиша от къде ги купуват.
Привет отново! Както обещах вчера, питах за тези хапчета - Лейди 99. Магазинът е във Варна, телефонът за поръчки и информация е 052/ 631-821. Цената не е малка - 98,00 лв. за един месец, но наистина имат ефект. Приятелката ми за един месец, без гладуване и диети, намали обиколката на ханша и бедрата с 3 см. и се чустваше много добре. Преди опитваше какво ли, но без особен резултат.

уУф, защо ми намирисва на реклама Tired....нищо лично Peace
Цитирай

Бургас

Момичета,моя приятелка пие в момента едни китайски хапчета-казват се лида дайдайхуа.Да не би да става въпрос за тях?Според нея имат страхотен ефект,убивали апетита.Цената им е 50лв за 1 месец ,но тук ги продават и на бройка-1.67лв.И аз нещо започнах да се замислям за тях........,но за сега ще продължа с Дюкан!
Цитирай

Момичета, внимавайте с тези хапчета. Обикновено съдържат йод или хормони на щитовидната жлеза. Може и да се отслабва с тях, но ендокринната система се съсипва. Така че в дългосрочен става страшно!
Цитирай

София

Благодаря на всичк иза отговорите. Май не са никои от описаните... Тези си били с оригинални китайски опаковки и не се продавали в аптеките, само чрез дистрибутори.  newsm78
Цитирай
В китайския магазин на ул.Пиротска /първата пряка в ляво/ има едни капсули за отслабване - да не са тези? Аз съм ги пробвала и имат добър ефект, защото изобщо не ти се яде. А аз обичам да ям!!!!Те са в различен цвят , едните се пиеха преди да си легнеш, но аз тях не ги взимах.
Цитирай

София

Май няма да са те... Тези не се разпространявали в търговската мрежа.  newsm78
Цитирай
За тези, които се предлагат на Пиротска гледах предаване по телевизията, където предупреждаваха за евентуален отрицателен ефект върху здравето. Чух за тях, че хора с чернодробни проблеми не трябва да ги пият, бързото сваляне на килиграми винаги натоварва в повече черния дроб.Но, на всеки му влияе по различен начин каквото и да е  newsm60
Цитирай
Здравейте,по повод на китайските капсули за отслабване аз вече ги пия 1 мес. свалила съм 3 кг но като обиколка в самтиметри личи повече,защото обувам панталони ,които преди съм купувала и като не отговарят на размера съм си ги оставяла с етикета което ще рече за 1 мес размер и 1/2 надолу.Това не е реклама живея в чужбина ,а съм поръчала капсулите от БГ.Тук живота е спокоен и обездвижен ,ядеш основно полу-фабрикати,което разбира се се отразява на теглото.Затова и се реших .Пробвах диети 3 год.,фитнес и в крайна сметка пинг-понг/сваляш-качваш/.За сега не  съм усетила странични ефекти освен първите 2 дни безсъние,но аз го отдавам на стреса породен от неизвесността и от 1000-те неща които са изписани по този въпрос. Smile
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 24 отговора