Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 17 отговора

...au bord de la mer

Момичета предлагам Ви тук да обсъждаме всякакви въпроси свързани с ползването на козметиката и изборът на подходящ продукт.
Започвам първа.Доскоро смятах, че околочен крем се слага и на горния клеапч задължително. Да, но се оказа, че се слагало само на долния. Питах приятелка, която работи в козметичен магазин и тя ми каза, че всеки производител сам определя как точно се нанася кремчето. Така, че четете листовката.
Как нанасяте кремът за лице? В този сайт е дадено видео как се нанят различните кремове-овлажняващи, анти-ейдж и пр.-http://www.lancome.eu/_en/_eu/APPLICATIONS/INDEX.aspx?SECTION=SOIN. Аз да си призная-по-скоро размазвам по лицето си определено количество от крема и това е:oops:
Цитирай

...au bord de la mer

Смятате ли, че е вредно за кожата, ако ходя по два пъти седмично на козметик за почистване на лицето? Зимата, нямам проблеми, но лятото кожата ми се омазнява повече и сякаш имам нужда по-често да ходя да ми почистват лицето. Но, така няма ли да се разширят повече порите?
Цитирай

Смятате ли, че е вредно за кожата, ако ходя по два пъти седмично на козметик за почистване на лицето? Зимата, нямам проблеми, но лятото кожата ми се омазнява повече и сякаш имам нужда по-често да ходя да ми почистват лицето. Но, така няма ли да се разширят повече порите?
на мен ми се струва доста честичко това ,да ти кажа. И аз съм с мазна кожа и ми се струва,че прекалено честото почистване на лицето от комедони като че ли още повече спомага за омазняването на кожата ми. Но все пак ти си знаеш,де...
Цитирай

...au bord de la mer

Да, аз затова питам.И на мен ми се струва много, най-вероятно ще пропускам.А има ли някой ,който е ползвал матиращи кърпички за лице?Вършат ли някаква работа?
Цитирай

София

И моята кожа се нуждае от почистване, но аз ходя веднъж в месеца само на почистване и веднъж в месеца на някакъв пилинг, но не химически ами съвсем обикновена маска. 2 пъти в седмица ми се вижда множко
Цитирай

София

Да, аз затова питам.И на мен ми се струва много, най-вероятно ще пропускам.А има ли някой ,който е ползвал матиращи кърпички за лице?Вършат ли някаква работа?

Аз съм ползвала кърпички на Shiseido - не мога да кажа, че вършат кой знае каква работа. При мен матират за 10 минути, след което пак лъсвам. По-добре е да се инвестира според мен в качествен матиращ крем  Peace
Цитирай

...au bord de la mer

Щом на Shiseido не вършат никаква работа, мога да си представя за останалите Tired
lalique , бях си взела преди време на Есте крем специално за мазна кожа. Но, не останах много доволна-много ми изсуши кожата.
С времето стигнах до извода, че за доброто състояние на кожата е нужна оптимална хидратация.Затова и вече вземам само такива кремове Peace
Извинявайте, в горния си пост съм се объркала-искала съм да напиша два пъти месечно, а не седмично ooooh!
Цитирай

какво искате от тези кърпички?!? те просто попиват! нямат специално свойства; за това си вземете едно по-прости, а не на Шисейдо Smile

Щом на Shiseido не вършат никаква работа, мога да си представя за останалите Tired

пп два пъти в седмицата козметик е прекалено много според мен
Цитирай

София

Извинявайте, в горния си пост съм се объркала-искала съм да напиша два пъти месечно, а не седмично ooooh!
Това е друго.  Very Happy
Цитирай

какво искате от тези кърпички?!? те просто попиват! нямат специално свойства; за това си вземете едно по-прости, а не на Шисейдо Smile

пп два пъти в седмицата козметик е прекалено много според мен
Bubanka, като ти чета мненията виждам, че си запозната.
Бих се радвала да ми кажеш, кой според теб е "вълшебния" крем за смесен тип кожа, за матиране и т.н.. Мисля, че ти е ясно какво точно питам. Благодаря предварително.  bouquet
Цитирай

И два пъти месечно е доста често. Дори да си с мазна кожа и замърсена, пак един път в месеца е оптималния вариант. Ако кожата ти е твърде мазна, или отиди на дерматолог или пробвай да си правиш маски с хума - каолинът обира много от мазнината.
Цитирай

Бих се радвала да ми кажеш, кой според теб е "вълшебния" крем за смесен тип кожа, за матиране и т.н.. Мисля, че ти е ясно какво точно питам. Благодаря предварително.  bouquet

когато бях с много мазна кожа, за съжаление не се интересувах от козметика  Rolling Eyes
в момента съм със смесена кожа, наблягам кремът да е достатъчно добър хидратиращ за бузите ми, а останалата част матирам с полупрозрачна пудра; кремовете, които в момента ползвам ги няма в Бг, но са в ЗЕ се продават в суперите, т. е. не са кой знае какво, но ми вършат чудесна работа; много доволна като матиращ ефект съм от Сити Блок на Клиник - тонирания вариант; за това лято съм си приготвила нетонирания, още не съм го пробвала;
за кърпичките - по няколко лева са тези на Есенс и вършат същата работа като скъпите, едно добро решение са

все пак на идеално матиращ продукт не съм попадала
Цитирай

когато бях с много мазна кожа, за съжаление не се интересувах от козметика  Rolling Eyes
в момента съм със смесена кожа, наблягам кремът да е достатъчно добър хидратиращ за бузите ми, а останалата част матирам с полупрозрачна пудра; кремовете, които в момента ползвам ги няма в Бг, но са в ЗЕ се продават в суперите, т. е. не са кой знае какво, но ми вършат чудесна работа; много доволна като матиращ ефект съм от Сити Блок на Клиник - тонирания вариант; за това лято съм си приготвила нетонирания, още не съм го пробвала;
за кърпичките - по няколко лева са тези на Есенс и вършат същата работа като скъпите, едно добро решение са

все пак на идеално матиращ продукт не съм попадала
Благодаря за отговора. И аз съм със смесена кожа и колко неща съм ползвала и евтини и скъпи, но нищо от което да кажа доволна съм напълно и което да препоръчам. Sad
Цитирай

уви, спасение няма, всичко лъсва след един момент  Rolling Eyes
при мен например Сити Блока изсушава кожата под очите, дори с околоочен, идеално положение няма  Confused
Цитирай

Русе

а козметичката с какво по-специално почиства кожата?така или иначе си я почистваме ежедневно в домашни условия.а след като се препоръчва при козметичката веднъж месечно, нейното по-специално почистване издържа до другото посещение, така ли.а то е ясно, че междувременно пак ще си правим домашните процедури.
извинете ме за невежеството, но не съм ходила на козметик за да ми почистват лицето
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 17 отговора