Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Пуснах търсене, но излязоха много резултати, та ако ми помогнете ще ви бъда благодарен. Вече си имаме малък Константин - на два дена е, но му бият антибиотици защото имал високо ниво на левкоцитите, това дали е нормално?

Бого
Цитирай

Mediterraneo

Честит син!

По принцип повишеното ниво на левкоцитите говори за наличието на някаква инфекция. Но само по себе си увеличаването на белите кръвни телца едва ли предполага АБ. Колко са левкоцитите? Аз бих настоявала да разбера конкретна причина за АБ, някаква поставена диагноза.
Цитирай

Стара Загора

Да и аз знам,че увеличения брой левкоцитите говори за наличието на някаква инфекция.Подробности не казаха ли?
Цитирай
Нищо не казват Sad Те го оставиха даже гладен 1 ден, бесен съм !
Цитирай

Бургас

Нормално е и при бременност и при новородено и при стрес да се увеличат левкоцитите.

Щом са приложили АБ сигурно има някаква друга причина.

Питайте..
Цитирай

Mediterraneo

Не се ядосвай. Отиди и настоявай за подробности. Щом са го оставили гладен, явно има защо. Питай, докато разберат. Жена ти е подписала сума ти и декларации в болницата. Едната от тях е за информирано лечение или нещо такова- лекарите са длъжни да казват ВСИЧКО!
Цитирай
Мерси ще питаме
Цитирай

Mediterraneo

Бого, какво стана с детето ти? Каква се оказа диагнозата? Изписаха ли ги вече от болницата?
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.