Добър педиатър в района на Павлово - Бъкстон -Борово

  • 10 295
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 11 699
За Зафирова ли става въпрос?

# 16
  • Мнения: 2 584
Цитат на: Ali97
Цитат на: rut
момичета преди няколко дни се преместих в Павлово но нямам личен лекар защото ползвам частна клиника, трябва ли задължително да имам личен лекар ( и ако трябва кажете някои добър) или може да ползвам услугите на този доктор Ковачев има осигуровки но не ползвам личен лекар ще съм ви благодарна за информацията.

Не е задължително да имаш личен лекар.Само че трябва да си плащаш за всеки преглед.И съответно не можеш да взимаш направления за специалист.
А за д-р Ковачев,той все още не работи с касата,което не пречи винаги да има народ пред кабинета му.Така че винаги можеш да отидеш при него.
Но всъщност не ми е ясно ти искаш да си намериш някой, работещ с касата ли?


като отида да раждам трябва ли ми направление от личен лекар, решила съм да родя в МД, и след като ни изпишат с бебето нали трябва да доиде личния лекар до 24 часа или може и друг лекар, интересува ме да е добър специалист.

# 17
  • София
  • Мнения: 11 699
Като тръгнеш да раждаш ти трябват направление за хоспитализация и обменна карта.Издават се от този,който ти е следил бременността.При мен не е личния лекар,а акушер-гинеколог, работещ със здравната каса.Доколкото знам с направление от лекар,работещ със здр.каса, удостоверяваш,че си здравно осигурена и не плащаш за раждане или престой в болницата. Освен ако не искаш конкретен лекар да те изражда или някакви други VIP услуги да ползваш.Не знам обаче дали в МД ще зачетат направление от частна клиника,ако тя не работи със здр.каса.Ох май повече те обърках.
А след раждането трябва да дойде лекар за бебчо т.е. педиатър ,за да го прегледа,да ти даде наставления и т.н,но ти трябва да се уговориш с него,може би дори преди раждането.

# 18
  • София
  • Мнения: 44 084
Попитах го д-р Ковачев и той ми препоръча негова колжка, която работи със здравната каса и каза , ако искаме да се обадим след като оздравее за консултация и при него.

А коя е тази лекърка ако не е тайна....
Сега виждам че е минало време от както е била актуална темата но все пак... какво стана с педиатърката доволна ли си от нея може ли някакво име и координати

Общи условия

Активация на акаунт