кола маска в областа на бикините?

  • 128 013
  • 653
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 027
Браво на теб, сега наистина изхвърли самобръсначката, за да не се изкушаваш  Wink

# 61
  • София
  • Мнения: 708
Честито и от мен!   bigdance2 
продължавай в същия дух  Laughing

# 62
  • Мнения: 374
е браво петя, трябва и аз да се наканя вече.ама нали става и в..."по-долната" част на триъгълника да се направи  newsm78

# 63
  • Мнения: 412
е браво петя, трябва и аз да се наканя вече.ама нали става и в..."по-долната" част на триъгълника да се направи  newsm78
Да, сатава-е верно малко си е трудничкоама става Sunglasses

# 64
Айде да ти е честит първия път  Hug

Сега, за да не ти се появят врастнали в кожата косъмчета (както много често се получава) може да си почистиш кожата с някакъв ексфолиращ душ-гле или нещо от сорта. Но аз лично ползвам утайка от кафе. Мирише по-хубаво  Joy Обаче изчакай до утре например, за да ти се успокои мястото. Предполагам, че е зачервено.

вече 1 г си правя кола но от начало нямах такъв проблем сега когато отъняха косъмчетата стана зле почнаха да врастват ексолирам кожата с ексолираща гъба също и пак не искам пак да минавам на бръснач кво да правя   Confused

# 65
  • Мнения: 1 081
късно се включвам, но..... аз също съм възхитена от САРА ! Ползвам я от години за всички зони, пробвах и други по-скъпи, и на козметик ходих и в крайна сметка установих, че от нея съм най-доволна. Отнема ми не повече от час за цялото тяло  Party

# 66
  • Мнения: 1 925
Аз си правя кола-маска на целия триъгълник в къщи. Купих си апарат за кола маска, купувам си патрони и ленти, супер удобно ми е, е малко се чекнеш  Wink , не е като при козметик, но пък си правя, когато на мен ми е удобно.  Peace Синини само първият път си направих  Crazy но от тогава нямам гафове Peace

# 67
  • Мнения: 957
Аз така тактично да попитам тези които ходят на козметик..първоначално не ви ли беше срам..и.. яко ви е било срам..как ви мина ?

# 68
  • Мнения: 17
В началото много се срамувах Embarassed, но вече свикнах и не се притеснявам от нея. Сега взех да се замислям дали да не опитам сама вкъщи. Търпя много на болка и предполагам, че ще се справя. Rolling Eyes

# 69
  • Мнения: 169
Айде да ти е честит първия път  Hug

Сега, за да не ти се появят врастнали в кожата косъмчета (както много често се получава) може да си почистиш кожата с някакъв ексфолиращ душ-гле или нещо от сорта. Но аз лично ползвам утайка от кафе. Мирише по-хубаво  Joy Обаче изчакай до утре например, за да ти се успокои мястото. Предполагам, че е зачервено.

аз ползвам безцветна къна за подхранване-то си е растителна основа и много ми успокоява Peace и досега не съм имала врастнали косъмчета.

# 70
  • Мнения: 5 478
kukuleta, какво я правиш къната? Не ти разбрах мисълта...

peti_to, да, когато косъма стане по-тънък не може да пробие горния слой на кожата и за това се обръща на вътре   Sick

# 71
  • Мнения: 511
Не виждам нищо лошо в това човек сам да се обезкосмява - ако иска и може Laughing Аз съм много доволна от моята козметичка и не бих се захванала сама вкъщи да са цапам и да дърпам до припадък - не ми се удава и това си е Laughing

# 72
  • Варна
  • Мнения: 1 179
Не виждам нищо лошо в това човек сам да се обезкосмява - ако иска и може Laughing Аз съм много доволна от моята козметичка и не бих се захванала сама вкъщи да са цапам и да дърпам до припадък - не ми се удава и това си е Laughing
Peace И аз така. А и с малко дете в къщи не става, защото пипа навсякъде и ще омажем всичко  Sick Предпочитам да отида при козметичката и за 20 мин да съм готова.  Вече 2-3 години се обезкосмявам изцяло, слувало се е да ми врасне някой косъм, но превенцията е често ексфолиране на кожата. И още нещо- след редовното обезкосмяване се забелязва изтъняване и оредяване на косъмчетата  Peace

# 73
  • Варна
  • Мнения: 10 527
Аз така тактично да попитам тези които ходят на козметик..първоначално не ви ли беше срам..и.. яко ви е било срам..как ви мина ?

Ужасно ме беше срам, боже господи и се чудех повече да се срамувам ли или повече да ме е страх от болката. Първия път отидох с нагласата,че ще ме боли все едно ще раждам / това едва сега ми предстои / , мислех че отивам там,за да умра ! Може би защото се бях настроила за ужасяваща болка, всъщност понесох всичко и без козметичката да ме оставя да почивам малко и после пак да продължава. Само да вметна, че аз съм с много гъста, дълга,къдрава коса, с дебел косъм и можеш да си представиш, що за ген имам:)
После като си смених козметичката,пак срам,срам,срам, но виждам че много момичета ходят като мен на кола,тя ми разказва,че и бременни ходят и така лека,полека се отпуснах. Но сега ако трябва да отида при друга,пак ще ме е срам Simple Smile
Но няма да ходя космата,заради единия срам я Mr. Green

# 74
  • София
  • Мнения: 202
Аз така тактично да попитам тези които ходят на козметик..първоначално не ви ли беше срам..и.. яко ви е било срам..как ви мина ?

Никога не ме е било срам.Нито съм първата нито последната която ходи на кола маска  Wink
Не виждам нищо срамно в това,на козметичките едва ли им прави впечатление кой обезкосмяват важното е да имат работа и да изкарват парички  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт