Момчета, дайте ми и мъжко мнение, моля

  • 2 047
  • 4
  •   1
Отговори
Момчета, знам, че едва ли ви е до поредната жена на ръба на нервна криза, но много бих оценила и мъжката гледна точка по моя проблем. Тя е в темата "Непростима ли е грешката ми" в "Дом и семейство". незнам как да направя линк към нея оттук, затова ще оценя да пишете там. балгодаря ви!

# 1
  • Мнения: 2 196
Аз не съм момче, та няма да ти отговарям тук, но ето линк към темата:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=276359.0

# 2
Аз не съм момче, та няма да ти отговарям тук, но ето линк към темата:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=276359.0

Благодаря, Биан, но мъжете пак не са особено активни.............. за съжаление..........

# 3
  • Мнения: 2
Момчета, знам, че едва ли ви е до поредната жена на ръба на нервна криза, но много бих оценила и мъжката гледна точка по моя проблем. Тя е в темата "Непростима ли е грешката ми" в "Дом и семейство". незнам как да направя линк към нея оттук, затова ще оценя да пишете там. балгодаря ви!

Здравей,
относно активноста на момчетата, ами простичко е, този форум не е как да се изразя- "силно" посещаван от мъжете.

първо искам да отбележа, че не бива да взимаш мнението ми под внимание, защото аз съм момче на 25г. нито имам твоя опит нито бих си позволил да решавам кое как трябва да е и да ти давам съвети.

Според това което си написала мися че, този мъж не чувства нищо освен някакво удобство с теб, не те обича, не държи на теб,
тъжно е, не знам как се чувстваш, ще излъжа ако кажа, че те разбирам, за мен тази силна болка е непозната, болката от това да обичаш някого и да правиш всичко за него а той да е хладен и да не споделя чувствата ти.
Такива криеници и чак пък толкова игра на "лично пространство" ми се струва нелепо, аз лично не виждам проблем който и да било от двойка мечета Simple Smile да хване телефона на другия и да ровичка каквото си иска, ако има нещо за криене не е добре, нелепо е да ти се сърди или да те обвинява в нарушаване на лично пространство ако му погледнеш телефона при положение, че водите съвместен живот, освен ако и двамата не сте си изяснили предварително, че връзката ви е просто за разнообразие ли нещо подобно, за мен
необяснимо. Жалко е, че обичаш/си обичала толкова силно човек който просто се е възползвал от това.
Виждал съм много подобни отношения, при приятели, когато момичето силно обича, а момчето е просто доволен от това което получава, това се усеща за 20 минути покрай такава двойка или след няколко изречения размемени помежду им.
Много е трудно когато човек е сам Sad но в подобна ситуация бих предпочел сам, зависи, има голяма разлика между мъжа и жената,
например имам добър приятел който открито си казва, че от жената иска единствено да е задоволен сексуално и никога не го е привличало нещо повече. Много са различни хората, а жените имате много по-голяма нужда от нежните думички, дребните детайли и гушкане от колкото от каквото и да било друго Simple Smile (според мен)
тъжно е, не знам какво да ти напиша, според това което си написала и подсъзнателни заключения които си направих, мисля, че в още в ранен етап си усетила, че чувствата не са съвсем взаимни, а онези негови действия на морето би трябвало да ти говорят, че този човек не желае повече да бъде с теб, зависи де, зависи как ти го е признал, но мъжката природа е такава, че ако искаше да е с теб не би си признал нещо подобно, (4 пъти!!) щом той спокойно си признава нещо подобно, ти някак си го предразположила, че може да прави каквото си иска и ти винаги ще си до него или просто е искал да ти покаже, че иска да прекрати това което се случва между вас, не мога да си обясня много неща, ти все пак имаш повече информация, имаш емоцията/начина по който ти казва тези работи, а те могат да наклонят много и в едната и в другата посока.
аз лично колкото и да обичам половинката си, ако ми каже, че на морето ми е изневерила 4 пъти, любовта ми угасва мигновенно точно след края на признателното изречение. Просто така поднесена информацията, за мен води до тези изводи, със сигурност ти имаш повече информация и можеш да предцениш най-добре, може би си се надявала, че със силната си любов ще затоплиш и неговата, че ще го накараш да ти отвърне по силно и топло с времето, не знам.

Пожелавам ти да прекараш останалата част то живота си с мъж, който те кара да се чувстваш спокойна и обичана толкова силно, че да можеш да затвориш очи, да се отпуснеш в прегръдката му от всякаква височина  bouquet 
 

# 4
  • Мнения: 116
Danny³ ти си като Толстой бе бате  Peace
Да не си учил психоанализа.

Общи условия

Активация на акаунт