Първи бели косми

  • 11 106
  • 52
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 4 966
Аз имах два,но с потрес установих миналата седмица,че имам още.
Боядисах се.
Преди това бях с естествения си цвят.

Според мен не е само до ген,но и до начин на живот,стрес и т.н.

# 16
  • Мнения: 583
и аз в навечерието на 33 си годишнина  открих десетина на пътя отпред и  ми стана гадно.  нямам рано побелели в най-близката рода. и понеже от една година от черна станах светла с руси кичури, си мисля дали не е от значение и боядисването newsm78. не че не е възможно да се прошарвам вече...

# 17
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
о и аз имам много бели косми по косата, но не им се впечатлявам, а пък и не смятам да се боядисвам все още.
Може някакви кичури да си измисля, но не и да се "вапцам" на цяло #Silly

# 18
  • Мнения: 961
отскубни ги ако са наистина няколко,защо ще се боядисваш само заради тях  Simple Smile
Peace
Аз започнах да се боядисвам на 19 г. - платинено руса. Трябваха ми 5 г., за да си възвърна естевения цвят. Косата ми много се изтощи. Ако има как, отложи боядисването във времето, освен ако не искаш да смениш визията.

# 19
  • София, България
  • Мнения: 5 596
отскубни ги ако са наистина няколко,защо ще се боядисваш само заради тях  Simple Smile
Peace
Аз започнах да се боядисвам на 19 г. - платинено руса. Трябваха ми 5 г., за да си възвърна естевения цвят. Косата ми много се изтощи. Ако има как, отложи боядисването във времето, освен ако не искаш да смениш визията.

ох миличка ако знаеш как не ми се боядисва  Sad

ама на кичури май ми се струва по-биещо на очи  newsm78

Исайкова   bouquet
права си за стреса. От 1 година в работата е истински кошмар. Не може да не ми се е отразило?

А според вас цветовете на коя боя стоят най-естествено?

# 20
  • София
  • Мнения: 16 024
При мене много бързо се появиха бели коси на 21-22 г., нямаше стрес, ядове, нищо. Живеех си  без проблеми, само хубави моменти. Даже и изпитите в университета взимах като на игра. Боядисвах се до 44 г., но косата започна да става слаба, да пада и я оставих да израсте. Сега си ходя прошарена, почти като с кичури. Който не ме харесва - няма вкус. Мисля, че е по-добре с гъста прошарена коса, отколкото с 5 боядисани косъма.Сега има всякакви бои, много хвалят Хена плюс.

# 21
  • Мнения: 281
И аз имам тук таме. Hug
Отскубвам ги и толкоз.Не се боядисвам Mr. Green

# 22
  • Мнения: 541
Я по спокойно, де да имах и аз само 5-6 бели косъма. Много рано започнах да побелявам.Сега на 32 имам доста бели коси и то повечето са отпред на бретона и на слепоочията. Имаш доста времо докато започнеш да се боядисваш.
И да знаеш, че започнеш ли веднъж да се боядисваш..... всеки месец, месец и половина ще го правиш. Така, че локото се може позадръж това с боядисването, ако ще го правиш само заради петте бели косъма.

# 23
  • София, България
  • Мнения: 5 596
Знам че е глупаво  ooooh!  , но по цял ден имам чувството ,че хората ме зяпат точно там.

Луда работа.

# 24
  • Мнения: 1 312
И аз имам тук там,но боята за коса
върши добра работа

# 25
  • Мнения: 134
Вече съм забравила цвета на естествената си коса newsm78 боядисвам се от 15 годишна оттогава имам бяла коса, но пък не съм толкова дърта засега Crossing Arms и да съм няма да се давам има боя и ще я използвам Joy hahaha Joy

# 26
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Хохо. Като бях на 26, бременна реших да си оставя естествения цвят на косата и тогава установих, че съм доста прошарена. Кога и как е станало, идея си нямам.  newsm78 Боядисвам се, де ще ида?
С нетърпение очаквам косата ми да стане изцяло бяла и ще се направя платинено руса. Треперете!

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 243
Аз съм на 29 и косата ми има доста бели коси , наистина е до ген , защото и майка ми е побеляла рано. Боядисвам се в цвят , близо до естествения ми .

# 28
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Защо не пробваш кичури? Аз на 30 си открих бял косъм и си направих кичури и до сега си ги правя Simple Smile.

# 29
  • Мнения: 17 407
Саня, по- готина ще си със синя коса, хахахах. Представих си те Heart Eyes Hug

Общи условия

Активация на акаунт