Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Семейни отношения
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 32 отговора

София и на друго място

Какво ще кажете за това съчетание  newsm78 на зодиите?
Аз съм везни, а мъжа ми телец. Разбираме се добре, но понякога имаме и разногласия Tired
Я кажете вие как сте? И моля без напатки от сорта на "пак ли тази астрология" Rolling Eyes
Благодаря Hug  bouquet
Цитирай

Мога да кажа само : Горката ти !  Laughing
Баща ми и сестра ми са "телета" и много е трудно с тези "чапати рогати".
Мъжът ми е "Везни" и е много толерантен спрямо тях, за да има мир.
Цитирай

софия

Разногласия винаги има,независимо от зодиите.Аз съм рак,мъжът ми-везни,но се разбираме перфектно.Въпреки,че според астрологията сме много несъвместими.
Цитирай

сред маслини и портокалов цвят

Аз съм везни, мъж ми телец. Веднъж като се напаснете, после няма проблем. Много са добрички телците, въпреки рогата.
Цитирай

Аз съм везни, мъж ми телец. Веднъж като се напаснете, после няма проблем. Много са добрички телците, въпреки рогата.
подкрепям,аз съм везни,а мъжът ми телец,в началото ни беше трудно,докато се опознаем,но сега нямаме проблеми,а физическото привличане за 10 годдини не е намаляло и много се привличаме,изобщо мисля,че това е идеалният човек за мен Love
Цитирай

Бургас

това за телците много ми харесва,що не го мислеше и мъж ми  Blush

Иначе разногласия има във всяко семейство понякога!

Ние сме овен-телец. Mr. Green много е трудна борбата  35 35
Цитирай

незнам точно и аз

Ние сме две риби  35.Много се разбираме е аз отстъпвам  малко повече  Blush.
Цитирай

Двама близнака сме.Не се допълваме, но се разбираме.
Цитирай

София

Чудничка комбинация.
Аз съм телец, мъжа ми е везни.
Като се обичаме - огън гори.
Като се караме - земята трепери. Това за щастие рядко се случва и май обикновено аз подемам първа.
Всичко им е на място на мъжете везни, ама много трудно взимат решения. Едно чудене пада, не е истина.
Иначе са щедри, обичливи, умерено ревниви, обичат скъпите удоволствия и нощния живот. Very Happy
Цитирай

Ех тези везни .,,,,,,аз съм везна  мъжо дева ,направо сме две различни планети ,коренно различни сме .
Цитирай

в малка спретната къщурка

Чудничка комбинация.
Като се караме - земята трепери. Това за щастие рядко се случва и май обикновено аз подемам първа.
Всичко им е на място на мъжете везни, ама много трудно взимат решения. Едно чудене пада, не е истина.
Иначе са щедри, обичливи, умерено ревниви, обичат скъпите удоволствия и нощния живот. Very Happy

И при нас е така.Много е точно и така вече 23 години.Според мен добра комбинация. ГГорката ми везна,как ли живее с мен ? Very Happy
Цитирай

в сърцето на любимия

Познавам две двойки в тази комбинация ,разбират се прекрасно.Везните са опасни обаче,никога за нищо не са виновни те Crossing Armsот 100 кладенеца вода ще ти донесат
Аз съм скорпион и съм обречена всичките ми приятели да са скорпиони,незнам как успявам да попадам все на тях. Mr. Green
Цитирай

на едно прекрасно място

Чудничка комбинация.

Леле,това все едно съм го писала аз tooth
Аз съм телец и той е везни и всичко написано  горе се
отнася 100% за нас двамата

Както и това:

Познавам две двойки в тази комбинация ,разбират се прекрасно.Везните са опасни обаче,никога за нищо не са виновни те Crossing Armsот 100 кладенеца вода ще ти донесат
 :
Цитирай

София

Везните са опасни обаче,никога за нищо не са виновни те Crossing Armsот 100 кладенеца вода ще ти донесат
Моят мъж -везна казва абсолютно същото, ама по мой адрес. Very Happy
Цитирай

Димитровград

Aз съм везни,а мъжа ми телец.Прекрасно си вървят нещата,само телеца дето трябва да го подканяш за едно нещо 100 пъти.Как не му омръзна да си прави оглушки.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 32 отговора