Кърпите ли чорапи?

  • 21 899
  • 257
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 649
Не, хвърлям и купувам нови.

# 61
  • София
  • Мнения: 7 097
Не. Хвърлям и купувам нови.

# 62
  • Мнения: 2 309
Понеже имам един чифт обувки, които на всяко обуване ми късат чорапчетата, та затова питам  Blush

Не съм чела темата, но само за това да ти кажа. И аз имам такива обувки, така ми късаха чорапите на петите, че дори и да искам нямат закърпване  Crazyоказа се, че има някакви възли от шева, отрязах ги и оттогава са ми любимите бързоходки  Laughing

# 63
  • Мнения: 7 821
Не. На мъжа ми купувам еднакви чорапи по 10, хем като се скъса едното само него хвърлям, а другото чака да се появи другарче от друг чифт, хем не му създавам трудности сутрин, че не обича да избира .

# 64
  • Мнения: 2 211
Не. На мъжа ми купувам еднакви чорапи по 10, хем като се скъса едното само него хвърлям, а другото чака да се появи другарче от друг чифт, хем не му създавам трудности сутрин, че не обича да избира .

Срам не срам, за чорапите на мъжът ми и аз така. Много е хитро  Mr. Green

# 65
  • Countryside
  • Мнения: 11 626
Не кърпя, нито чорапи, нито нищо. Само копчета се лъжа да шия  Laughing

# 66
  • софия
  • Мнения: 636
Не беше ли пускана тема по въпроса преди няколко месеца? Оказа се, че повечето съфорумки не кърпят не само чорапи, а нищо не кърпят. Пазят имидж, демек.
Ама аз съм си от простите, дето кърпят, шият, ремонтират  и т.н. Няма да ми паднат ръцете, ако зашия една дупка, я!
що за простотия - това че не кърпя чорапи не значи че пазя имидж - пестя си времето от празни работи. Все пак за това време мога да свърша нещо по-смислно и да си купя нови чорапи. Обичам да шия и да плета като имам време, но нищо старо не събирам. Не съм роб на дрехи-нещо скъса ли се купувам ново. Мога да си го позволя и не мисля, че това че не кърпиш е поза, просто гледна точка. който си няма друга работа да кърпи - аз имам деца за гледане и предпочитам да играя с тях!

# 67
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 290

  До едно време кърпех!Моят казваше :"На Тодор Живков му кърпели чорапите,що аз да не ходя с кърпени !"
Откакто на пазара пуснаха " по пет чифта за 2,50" и аз купувам еднакви,а скъсаните изхвърлям.

# 68
  • София
  • Мнения: 1 529

  До едно време кърпех!Моят казваше :"На Тодор Живков му кърпели чорапите,що аз да не ходя с кърпени !"
Откакто на пазара пуснаха " по пет чифта за 2,50" и аз купувам еднакви,а скъсаните изхвърлям.
Лошото е друго пера мъж син и зет и вече не знам кои чорапи на кой са. Grinning

# 69
  • Мнения: 2 388
Не, не кърпя. Откакто излязоха "димитровградските" чорапи , действам на принципа нося-хвърлям. А по-скъпите съм забелязала, че не се късат.

# 70
  • София
  • Мнения: 553
И аз не кърпя, а направо изхвърлям.

# 71
  • Мнения: 750
Какво означава,дали кърпя чорапи? newsm78
Значи,да ги оставя толкова да се износят,че да им се отвори дупка....а после да си купя конци и игли,да запретна ръкави,да наплюнча конеца и да го вденам в иглата ....па като се започне едно лудо кърпенеееееее..... Crazy
Ай,стига бе хора изтрещяхте съвсем!
Не пазя имидж като не кърпя чорапи.Не кърпя нищо.Преди да се е стигнало да се скъса нещо отдавна е отишло 'дарение' някъде.
А чорапките си ги хвърлям след 20 обуване.
Имам мания да купувам чорапи.Никой около мен не страда от липса на нови чорапки! Mr. Green
Мъж ми има много които още не е успял да обуе.А на дъщеря ми съм заредила едно гоямо чекмедже с чорапи!
Купувам чорапи както купувам хляб през ден!Казах вече,моето е мания!Добре,че в Била също продават чорапки! Joy

Представям си някоя съфорумка как си кърпи чорапите! Thinking
Щом има пари да си плаща интернета,означава че може да си позволи и нови чорапки!
А който иска да си ги кърпи.... Crazy

# 72
  • София
  • Мнения: 39 745
Не съм кърпила, не кърпя. Щом видя чорап (обикновено на Дияна или на мъж ми) изхвърлям. А щерката и мъж ми "ядат" чорапи Simple Smile само се разпореждам "това на боклука" Simple Smile На Дияна само хастара на якето ми се е налагало да шия. Тя обича да прави дупки по блузите си. не знам как успява. Тези блузи остават за домашно ползване.

# 73
  • София
  • Мнения: 625
Какво е това? Crazy Laughing
Единствено мога копче да зашия.... Embarassed

# 74
  • Пловдив
  • Мнения: 23 633
Не. На мъжа ми купувам еднакви чорапи по 10, хем като се скъса едното само него хвърлям, а другото чака да се появи другарче от друг чифт, хем не му създавам трудности сутрин, че не обича да избира .
25 чифта еднакви купувам, Въобще не допускам появата на различни чифтове Laughing
Като се скъса чорап давам чифта на баба. Тя си ги кърпи и си ги носи. Хем съм екологична и със зелено мислене, хем мързелива Laughing

Общи условия

Активация на акаунт