Какви вертикални щори ?

  • 934
  • 4
  •   1
Отговори
Здравейте,

Днес от една фирма ми взеха размери за вертикални щори за хола и спалнята - в крайна сметка на това се спряхме като решение.
Утре трябва да им кажа каква материя и цвят предпочитам за да ми приемат поръчката.
Оставиха ми един каталог с мноооого варианти и понеже нищо не разбирам , ве моля за вашата помощ.
В каталога има много видове , но това което ми направи впечатление са различните материи (за цветове няма да говоря Grinning)
Става въпрос за следното : имаше полиестер , PVC, фибро стъкло (с различни "примеси")

Това което търся е :

1. За спалнята - пропускливост 0 - 15%
2. За хола - пропускливост 10 - 25%

За поглъщаемост , не знам - разположението на апартамента е юго-изток / северозапад и не мисля че този фактор е от значение , както и отряжението.

Освен това ще е хубаво ако не събират много прах и да се почистват лесно Grinning

Очаквам вашите съвети и коментари...
Благодаря предварително!

# 1
  • Мнения: 950
Здравей! И аз също се чудя от какъв материал да ми бъдат щорите, но все още не съм решила. Мисля си да бъдат от тези, които могат да се перат в пералнята (мисля, че така най-лесно ще се почистват), но също искам да бъдат и антистатични. Но нека тези, които са по-запознати да кажат нещо повече по въпроса.

# 2
Ами поръчах си вече .... от полиестер . Не могат да се перат , но се чистели с прахосмукачка.

# 3
  • София
  • Мнения: 3 249
Здравей! И аз също се чудя от какъв материал да ми бъдат щорите, но все още не съм решила. Мисля си да бъдат от тези, които могат да се перат в пералнята (мисля, че така най-лесно ще се почистват), но също искам да бъдат и антистатични. Но нека тези, които са по-запознати да кажат нещо повече по въпроса.
Моите са от тези, дето се перат в пералнята, уж са антистатични...но все още не съм ги прала

# 4
  • Мнения: 950
Здравей! И аз също се чудя от какъв материал да ми бъдат щорите, но все още не съм решила. Мисля си да бъдат от тези, които могат да се перат в пералнята (мисля, че така най-лесно ще се почистват), но също искам да бъдат и антистатични. Но нека тези, които са по-запознати да кажат нещо повече по въпроса.
Моите са от тези, дето се перат в пералнята, уж са антистатични...но все още не съм ги прала

Можеш ли да ми пратиш снимка, за да видя как изглеждат в домашна обстановка?

Общи условия

Активация на акаунт