Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Дом
Дом
15 340 членове Включете се
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Sofia

Замислила съм се да преобразя тавана, като го направя като мини жилище и вдигна още един етаж отгоре. Съседът вече осъществи замисъла ми, така че не е невъзможно. Но искам да си сложа падащи стълби за таван, т.е. когато не ги използваш може да се приберат нагоре. Някой да има идея къде мога да намеря това чудо?
Цитирай

Sofia

Не сте ли чували за такава? newsm78 newsm78 newsm78
Цитирай

На село

Виждала съм такава сгъваема стълба в много броеве на сп."Строителство и обзавеждане в цени" на снимка в рекламно каре на последните стараници, но не съм обръщала внимание коя е фирмата.
Цитирай

На село

Виждала съм такава сгъваема стълба в много броеве на сп."Строителство и обзавеждане в цени" на снимка в рекламно каре на последните стараници, но не съм обръщала внимание коя е фирмата. Метална е и се сгъва като хармоника. С Гугъл също излизат доста, но  са дървени и изглеждат като обикновена градинска стълба.
Цитирай

bg

Виждала съм в Бриколаж такава стълба.
Цитирай

до морето

Ние имаме такава,сгъваема,с която се качваме на тавана.Не помня колко ни излезе,но беше не повече от 300лв.Донесоха ни я от Англия ,дали се предлагат тук нямам представа.
Цитирай

Има в МАСТЕРХАУС, но това е в Бургас, можеш да им влезнеш в сайта и да провериш.
Цитирай

Sofia

И аз съм виждала дървените, но не ми харесват. Точно за металните става въпрос, ако някой знае коя е фирмата
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.