Съмнения за изневяра или параноя?

  • 7 407
  • 52
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 7 097
не мисля че е красива - по-скоро прилича на фолк певицата Бони

Е, че к,во й е на Бони  newsm78 На мен ми е красива даже. Освен това и аз се оприличавам на нея, само дето съм малко по-бяла.

И защо смяташ, че една жена трябва да е непременно красива, за да спечели мъжа? Огледай се около себе си и ще се учудиш...

# 16
  • Стара Загора
  • Мнения: 88
Аз говорих и с въпросната жена и тя също ме убеди , че нямат и никога не са имали връзка , че е семейна и пр.
Ама ти нали си се запознала с нея по тел. И какво ако познаваме Невена от СтЗ, какво ще ти помогне това Laughing Laughing Laughing

# 17
  • Мнения: 1 897
да , поне така изглежда по описанието , трябва да е женена с дете , но не мисля че е красива - по-скоро прилича на фолк певицата Бони ...
Между другото Как' Сийка те будалка. Wink

# 18
  • Мнения: 1 475
Имах колежка от Стара Загора, 77 набор, много хубавка беше, а мъжът и е от Велико Търново, ама беше  кофти човек. Незнам дали ще е тя, има със сигурност поне 100 Невени от Стара Загора около тридесете.

Не си занимавай главата с глупости!!

# 19
  • Мнения: 2 479
Аз говорих и с въпросната жена и тя също ме убеди , че нямат и никога не са имали връзка , че е семейна и пр.
Ако тя очакваше нещо от него, защо би те убеждавала???

# 20
  • Мнения: 1 103
Ти  си луда според мен  newsm78

# 21
И отново всички сте прави , че това са пълни абсурди да се занимавам с подобни разследвания , мисля , че Lib  e права , ако Невена има намерение към него защо би ме будалкала , ама може и тя да си пази семейството , от друга страна тя какво печели от тази връзка ,освен някой да я теши по телефона , не знам , аз лично ако съм имала интимни отношения с един мъж и всичко е приключило не бих приемала обажданията му , любовниците не могат да станат добри приятели , там винаги остава едно пламъче.
А на Бони нищо и няма , Нати , не се обиждай

# 22
  • Мнения: 1
Аз говорих и с въпросната жена и тя също ме убеди , че нямат и никога не са имали връзка , че е семейна и пр.
Ако тя очакваше нещо от него, защо би те убеждавала???
Не те нахъсвам, просто споделям опита си: Любовницата на мъжа ми говореше по абсолютно същия начин.

# 23
  • Мнения: 2 479
... любовниците не могат да станат добри приятели , там винаги остава едно пламъче.
тук не съм съгласна на 100%

# 24
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 660
Ако има, или е имало нещо между тях, това не е начина да го разбереш.
Питай го, защо излиза от стаята, когато говори с нея.
По принцип аз например излизам, защото ми е по-спокойно, може би и при него е така.
Действаш импулсивно и неправилно.
А иначе всичко е възможно.
Помисли как би реагирала, ако е имало нещо, но е приключило, например.

# 25
  • София
  • Мнения: 7 097
А на Бони нищо и няма , Нати , не се обиждай

Не се обиждам, даже беше в кръга на майтапа  Wink

# 26
  • Мнения: 750
Здравейте Мили дами , отдавна се опитвам да намеря тема именно в този форум , с която вие бихте ми помогнали , но не успях и за това я създадох.Простете ако звучи банално , но наистина имам нужда от помощ.Приятелят ми беше извън страната за известно време и ние леко се отдръпнахме . Когато се прибра , нещата се стабилизираха , дори смея да твърдя че са доста по сполучливи от преди , но у мен се прокраднаха съмнения за изневяра , докато сме били разделени . Открих в телефона му номера на една жена , и по късно разбрах по фактурите , че поддържа връзка с нея (телефонна).Тя е от Стара Загора , т.е достатъчно далеч за да се виждат.Аз , разбира се веднага повдигнах темата и той ми отговори , че тя му дължи пари . Не ми се вярва много , но все пак се съгласих. Истината е че той е много внимателен и любящ, дава ми всичките си пари  : Rolling Eyes, обгрижва ме ,прекарва почти цялото си време с мен , така че аз не би трябвало да имам съмнения , че ме обича и че иска да е точно с мен . Аз говорих и с въпросната жена и тя също ме убеди , че нямат и никога не са имали връзка , че е семейна и пр. Ок , навивам се , но въпреки това ме притеснява факта , че все още поддържат връзка по телефона и той никога не говори с нея в мое присъствие.
Ако все пак някоя от Вас знае нещо за жена с името Невена(около 30 г) от Стара Загора , моля кажете струва ли си да си чукам главата с подобни съмнения.
Благодаря Ви Предварително !
Ти параноичка ли си ма жена? Crazy
Как може да ровиш в телефона на мъжа си. ooooh!
Уважавай личното му пространство.Що за наглост е това.После човекът ти крив!
Заради жени като теб мъжете си хващат любовници.
Че и на жената си се обаждала! Shocked
Що не си вземаш хапчетата редовно.
Комплекси ли имаш?Самочувствие ли нямаш?
Няма за какво да мислиш по цял ден и си вкарваш филни в главата! ooooh!
Горкичкият ти мъж!
Съжалявам за него!
Как не те е изгонил още.....

# 27
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Здравейте Мили дами , отдавна се опитвам да намеря тема именно в този форум , с която вие бихте ми помогнали , но не успях и за това я създадох.Простете ако звучи банално , но наистина имам нужда от помощ.Приятелят ми беше извън страната за известно време и ние леко се отдръпнахме . Когато се прибра , нещата се стабилизираха , дори смея да твърдя че са доста по сполучливи от преди , но у мен се прокраднаха съмнения за изневяра , докато сме били разделени . Открих в телефона му номера на една жена , и по късно разбрах по фактурите , че поддържа връзка с нея (телефонна).Тя е от Стара Загора , т.е достатъчно далеч за да се виждат.Аз , разбира се веднага повдигнах темата и той ми отговори , че тя му дължи пари . Не ми се вярва много , но все пак се съгласих. Истината е че той е много внимателен и любящ, дава ми всичките си пари  : Rolling Eyes, обгрижва ме ,прекарва почти цялото си време с мен , така че аз не би трябвало да имам съмнения , че ме обича и че иска да е точно с мен . Аз говорих и с въпросната жена и тя също ме убеди , че нямат и никога не са имали връзка , че е семейна и пр. Ок , навивам се , но въпреки това ме притеснява факта , че все още поддържат връзка по телефона и той никога не говори с нея в мое присъствие.
Ако все пак някоя от Вас знае нещо за жена с името Невена(около 30 г) от Стара Загора , моля кажете струва ли си да си чукам главата с подобни съмнения.
Благодаря Ви Предварително !
Ти параноичка ли си ма жена? Crazy
Как може да ровиш в телефона на мъжа си. ooooh!
Уважавай личното му пространство.Що за наглост е това.После човекът ти крив!
Заради жени като теб мъжете си хващат любовници.
Че и на жената си се обаждала! Shocked
Що не си вземаш хапчетата редовно.
Комплекси ли имаш?Самочувствие ли нямаш?
Няма за какво да мислиш по цял ден и си вкарваш филни в главата! ooooh!
Горкичкият ти мъж!
Съжалявам за него!
Как не те е изгонил още.....

 Shocked Shocked Shocked Ох, че мили думи!!!  Shocked Shocked Shocked

# 28
  • Мнения: 750
Така е!
На някой хора трябва да им се говори в прав текст.
А и истината боли!
И моля,veronna погледни темата ако ти е убягнало заглавието случайно.
Тя пита дали е параноя нейното....аз казах,че е е!
А не е ли?
Ако нейният мъж се държи така както тя с него,пак щеше да пусне тема,но с малка разлика в заглавието.

# 29
  • Мнения: 1 150
Мисля, че разполагаш с прекалено много свободно време, занимаваш се с глупости  Peace

Общи условия

Активация на акаунт