Лентите "Body Cristal" на "Strep"- преди и сега

  • 950
  • 7
  •   1
Отговори
  • Бургас
  • Мнения: 5 679
Искам да споделя разочарованието и бяса си! От години ползвам този метод за домашно обезкосмяване, а именно с ленти. От многото си опити и проби:Taky (горе-долу биват), Leocrema (не съм възхитена), Lycia (пълен провал според мен и така си ги изхвърлих) напоследък се бях спряла на тези ленти на Strep, от които бях адски доволна...досега. Последния път, когато си купих ми направи впечатление, че има някаква промяна в кутията и когато се прибрах, я сравних с предишната-старите ми ленти бяха с масло от авокадо и витамин Е, а новите-с морски водорасли и витамин Е. Дотук нищо лошо-просто промяна в съставките ОК. Новата кутия беше малко по-малка от другата ето с толкова. Първото ми разочарование беше като видях самите ленти, които са фрапиращо по-малки от другите- почти двойно. После стана още по-зле...Оказа се, че и качеството почти го няма вече. След всяко отлепяне лентата вече не лепкаше и се налагаше да я сгъвам за да се разнесе отново слоя кола, докато при старите ленти тази операция се налагаше да я правя едва след третото или четвъртото отлепване. И след две-три повторения новите ленти вече не стават за нищо, докато старите скубеха отново и отново. Само за сравнение ще кажа, че със старите ленти си "лъсвах" целите крака с две двойни ленти, а за ръцете ми стигаше и само една (Да вметна, че тъй като съм висока и доста пухкава, както откъм килограми, така и откъм окосмяване  Blush и обработваната площ и излишъците върху нея са доста  Mr. Green ) С новите успях чат-пат да си "оголя" ръцете с половината кутия т.е. с 5 двойни ленти и пак остана за доработка с епилатора  Shocked Направо съм бясна  Crossing Arms
Интересно ми е дали някоя от вас има такива впечатления или аз съм карък някакъв  newsm78

# 1
  • София
  • Мнения: 1 176
Неприятно наистина. Не съм пробвала на Strep, но щом са решили да има промяна в опаковката, трябваше да е в интерес на клиента.
Ти си нямала и как да знаеш. Кофти.

# 2
  • София
  • Мнения: 5 704
А има ли вероятност да са някакъв фалшификат последната опаковка?  newsm78

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 5 679
Надали  newsm78 Взех ги от Метро, откъдето бяха и предишните и ме съмнява да има фалшификати. Не мисля, че е от това.
Сравних  съставките и има някои разлики, макар че не са фрапантни.

# 4
  • Мнения: 1 111
А забеляза ли, че преди в опаковката имаше осем двойни ленти, а сега са 10.
Не знам как си успявала да се справиш с една лента за двете ръце, аз с по-малко от четири не съм.Залепвам, отлепвам и хвърлям, два пъти с една лента не.

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 5 679
Да, забелязах бройката и това няма голямо значение, защото 4 от 20-те (или 2-те двойни от десетте) се водят "подарък", а към старите опаковки също понякога имаше такива бонуси. Нямам спомен каква беше цената на старите за да ги сравня, но новите ги взех за около 9 и нещо. Това не ми е толкова важно, защото не цената беше основният им "коз".
А колкото до "успяването" ами успявах си-нали затова поясних, че с всяка една част от двойната лента правех доста отлепвания (в случая по около 11-12 - дотогава си се залепваше и махаше космите без да остава колата по кожата). Представи си визуално колко е голяма площта от толкова "манипулации" и я умножи по две, тъй като на мен ми трябваше една двойна лента за ръцете-достатъчна ми беше  Peace

# 6
  • софия
  • Мнения: 379
а как се маха колата, останала по тялото след такива ленти? цялата лепя!

# 7
  • Мнения: 2 229
а как се маха колата, останала по тялото след такива ленти? цялата лепя!

С нещо мазно!
Аз затова се отказах от лентите, трябва да се мацотя с бебешко олио после и е много досадно.
Но четох, че има ленти, при които лепкащото се маха с вода - май Вийт бяха. Thinking


bradata, кофти, явно са ги развалили. Старите не можеш ли да ги намериш вече или са ги спрели от производство?
Аз съм използвала само на Таки и не съм очарована...

Общи условия

Активация на акаунт