Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 23 отговора
Може би трябваше да пусна темата в здравния,но мисля,че тук по бих намерила евентуални нейни пациенти.Ако има такива какви са отзивите ви за нея,къде приема и практикува ли хомеопатия?Благодаря ви предварително!
Цитирай

Не съм й бил пациент, но мога да ти дам координатите:
"Дъга". София, тел. 0888 815233, 0887 531933, 0887 274951, 046/ 2 12 34. Консултативен център, телефоните са съответно на д-р Мария Генкова-Папазова, д-р Т. Господинов, д-р Н. Ставрева и д-р П. Христов. Хомеопатия, цветотерапия, зонова и други диети, водорасли, психотерапия. Холистичен и индивидуален подход.
д-р Тодор Господинов мисля, че е хомеопат.
На д-р Папазова телефоните са: 0888 623 302 и 0878 723 302, email: mpapazova@abv.bg
Цитирай

Побутвам темата,че много се интересувам за един човек с проблем.А пък тая Папазова нещо го мотае ...
Цитирай

Пациент не съм била. Слушала съм лектории. Преди години водеше обучение към Аквасорс. Чела съм и нейни книги. Имах много добро впечатление и спомени до миналата година. Rolling Eyes С удоволствие и интерес отидох отново на нейна лактория, водена към друга фирма за добавки.  Sad И ..... се разочаровах. С огромно съжаление констатирах развитието на други нейни колеги и застоя при нея.  Rolling Eyes Съжалявам, че отидох.

Ако искаш мога да те свържа с други нейни колеги. 
Цитирай

Благодаря!Но ми се искаше да чуя мнения за нея,тъй като моите познати се колебаят,дали да се записват при нея на преглед. В телефонен разговор тя им е казала,че може да ги запише едва за септември.А те,милите,вече са се отчаяли и не вярват на никого и ...не знам... все пак човекът е на 36,а стои по цял ден в къщи и не излиза изобщо навън.Просто защото болестта не му позволява.И по този начин се чувства непълноценен,а има детенце на 5г....
Цитирай

Благодаря!Но ми се искаше да чуя мнения за нея,тъй като моите познати се колебаят,дали да се записват при нея на преглед. В телефонен разговор тя им е казала,че може да ги запише едва за септември.А те,милите,вече са се отчаяли и не вярват на никого и ...не знам... все пак човекът е на 36,а стои по цял ден в къщи и не излиза изобщо навън.Просто защото болестта не му позволява.И по този начин се чувства непълноценен,а има детенце на 5г....
Това със записването за септември звучи несериозно. Дори и при най-посещаваните хомеопати може да си запишеш час в рамките на 1-2-3 седмици. Записване чак септември, а дори един пациент не писа впечатления.
Има и други добри хомеопати, ориентирай твоите познати към някой друг.
Цитирай

чела съм 1-2 нейни книги и бях с добри впечатления, жалко че не може да се разчита на нея
Цитирай

Повдигам тази тема, защото сутринта гледах д-р Папазова при Иван Звездев и ми направи много силно впечатление нещата, които каза за храненето, за митовете във връзка с лечението на остеопорозата, митовете за млечните продукти и т.н. Всъщност, с това ли се занимава само или и с други неща. Видях по-горе цветотерапия, лечение с билки и т.н. Но виждам, че има противоречиви мнения.
Цитирай

И аз я гледах в Бон Апети и също много ми хареса, че най-после някой каза нещо вярно, а именно, че калцият в млякото не се усвоява добре от организма и е най-добре да се използват зелени листни зеленчуци!!! Също така спомена, че е добре да се яде кисело мляко с най-висок процент масленост, защото нискомасленото било издевателство над клетките, които се нуждаели от мазнини.
Цитирай

Аз също се заинтересувах за нея след участие в Бон апети,впоследствие открих една нейна книга- " Хак Рост-да бъде истината".Първата част е доста интересна,но във втората е откровена и явна реклама на продуктите на Аквасорс.Поименно са изброени техните продукти със съответната възхвала колко са добри и едва ли панацея.Аз определено подкрепям здравословното хранене,алтернативната медицина и т.н.,но всички крайности ме карат да съм много подосрителна.
Цитирай

Пациент не съм била. Слушала съм лектории. Преди години водеше обучение към Аквасорс. Чела съм и нейни книги. Имах много добро впечатление и спомени до миналата година. Rolling Eyes С удоволствие и интерес отидох отново на нейна лактория, водена към друга фирма за добавки.  Sad И ..... се разочаровах. С огромно съжаление констатирах развитието на други нейни колеги и застоя при нея.  Rolling Eyes Съжалявам, че отидох.

И дайте като вече не е лектор към вашите Аква Сорс да оплювате лекарката. Много е добра лекарката, не ви трябва да ходите другаде и да търсите след като сте се спрели на нея. Аман от тези Аква Сорс!!! И в тази тема няма покой от тях! Нали си имате тема, стойте си там.
Цитирай

И дайте като вече не е лектор към вашите Аква Сорс да оплювате лекарката. Много е добра лекарката, не ви трябва да ходите другаде и да търсите след като сте се спрели на нея. Аман от тези Аква Сорс!!! И в тази тема няма покой от тях! Нали си имате тема, стойте си там.

Някой попита за мнение и аз го дадох.  Hug Не съм оплювала никой! И как бих могла, след като съм толкова "заплесната по Аквасорс", а Папазова също предлага водорасли? Би било подводен камък и за мен самата.   Laughing  И съвсем не ми беше приятно да установя, че други хора са я надминали в развитието си. Особено като се има предвид, че книгата й Хак рост е една от настолните ми книги.
Цитирай

Аз малко късно се вкл.в темата ,но от 3 м-ца съм пациентка на Д-р Папазова и съм адски доволна.Тя ме излекъва. Laughing
Цитирай

От 3 м-ца съм пациентка на Д-р Папазова и съм адски доволна.Тя ме излекъва. Laughing

Би ли споделила по-подробно,ако не е прекалено лично?
Цитирай

И аз искам да следя темата. Търся хомеопат за лечение на алергичен ринит - приемам препоръки.
Цитирай

1-14 от 23 отговора