«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

јлтернативна медицина
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 23 отговора

Montréal, Canada

ћнени€: 709
ћоже би тр€бваше да пусна темата в здравни€,но мисл€,че тук по бих намерила евентуални нейни пациенти.јко има такива какви са отзивите ви за не€,къде приема и практикува ли хомеопати€?Ѕлагодар€ ви предварително!
÷итирай
Ќе съм й бил пациент, но мога да ти дам координатите:
"ƒъга". —офи€, тел. 0888 815233, 0887 531933, 0887 274951, 046/ 2 12 34.  онсултативен център, телефоните са съответно на д-р ћари€ √енкова-ѕапазова, д-р “. √осподинов, д-р Ќ. —таврева и д-р ѕ. ’ристов. ’омеопати€, цветотерапи€, зонова и други диети, водорасли, психотерапи€. ’олистичен и индивидуален подход.
д-р “одор √осподинов мисл€, че е хомеопат.
Ќа д-р ѕапазова телефоните са: 0888 623 302 и 0878 723 302, email: mpapazova@abv.bg
÷итирай

ћнени€: 1 859
ѕобутвам темата,че много се интересувам за един човек с проблем.ј пък та€ ѕапазова нещо го мотае ...
÷итирай

—офи€

ћнени€: 859
ѕациент не съм била. —лушала съм лектории. ѕреди години водеше обучение към јквасорс. „ела съм и нейни книги. »мах много добро впечатление и спомени до миналата година. Rolling Eyes — удоволствие и интерес отидох отново на нейна лактори€, водена към друга фирма за добавки.  Sad » ..... се разочаровах. — огромно съжаление констатирах развитието на други нейни колеги и засто€ при не€.  Rolling Eyes —ъжал€вам, че отидох.

јко искаш мога да те свържа с други нейни колеги. 
÷итирай

ћнени€: 1 859

Ѕлагодар€!Ќо ми се искаше да чу€ мнени€ за не€,тъй като моите познати се колеба€т,дали да се записват при не€ на преглед. ¬ телефонен разговор т€ им е казала,че може да ги запише едва за септември.ј те,милите,вече са се отча€ли и не в€рват на никого и ...не знам... все пак човекът е на 36,а стои по ц€л ден в къщи и не излиза изобщо навън.ѕросто защото болестта не му позвол€ва.» по този начин се чувства непълноценен,а има детенце на 5г....
÷итирай

—офи€

ћнени€: 1 655
Ѕлагодар€!Ќо ми се искаше да чу€ мнени€ за не€,тъй като моите познати се колеба€т,дали да се записват при не€ на преглед. ¬ телефонен разговор т€ им е казала,че може да ги запише едва за септември.ј те,милите,вече са се отча€ли и не в€рват на никого и ...не знам... все пак човекът е на 36,а стои по ц€л ден в къщи и не излиза изобщо навън.ѕросто защото болестта не му позвол€ва.» по този начин се чувства непълноценен,а има детенце на 5г....
“ова със записването за септември звучи несериозно. ƒори и при най-посещаваните хомеопати може да си запишеш час в рамките на 1-2-3 седмици. «аписване чак септември, а дори един пациент не писа впечатлени€.
»ма и други добри хомеопати, ориентирай твоите познати към н€кой друг.
÷итирай

—офи€ и наоколо

ћнени€: 34
чела съм 1-2 нейни книги и б€х с добри впечатлени€, жалко че не може да се разчита на не€
÷итирай

ћнени€: 2 652
ѕовдигам тази тема, защото сутринта гледах д-р ѕапазова при »ван «вездев и ми направи много силно впечатление нещата, които каза за храненето, за митовете във връзка с лечението на остеопорозата, митовете за млечните продукти и т.н. ¬същност, с това ли се занимава само или и с други неща. ¬ид€х по-горе цветотерапи€, лечение с билки и т.н. Ќо виждам, че има противоречиви мнени€.
÷итирай

н€къде из облаците

ћнени€: 938
» аз € гледах в Ѕон јпети и също много ми хареса, че най-после н€кой каза нещо в€рно, а именно, че калци€т в мл€кото не се усво€ва добре от организма и е най-добре да се използват зелени листни зеленчуци!!! —ъщо така спомена, че е добре да се €де кисело мл€ко с най-висок процент масленост, защото нискомасленото било издевателство над клетките, които се нуждаели от мазнини.
÷итирай

Montréal, Canada

јз също се заинтересувах за не€ след участие в Ѕон апети,впоследствие открих една нейна книга- " ’ак –ост-да бъде истината".ѕървата част е доста интересна,но във втората е откровена и €вна реклама на продуктите на јквасорс.ѕоименно са изброени техните продукти със съответната възхвала колко са добри и едва ли панаце€.јз определено подкреп€м здравословното хранене,алтернативната медицина и т.н.,но всички крайности ме карат да съм много подосрителна.
÷итирай

ћнени€: 88
ѕациент не съм била. —лушала съм лектории. ѕреди години водеше обучение към јквасорс. „ела съм и нейни книги. »мах много добро впечатление и спомени до миналата година. Rolling Eyes — удоволствие и интерес отидох отново на нейна лактори€, водена към друга фирма за добавки.  Sad » ..... се разочаровах. — огромно съжаление констатирах развитието на други нейни колеги и засто€ при не€.  Rolling Eyes —ъжал€вам, че отидох.

» дайте като вече не е лектор към вашите јква —орс да оплювате лекарката. ћного е добра лекарката, не ви тр€бва да ходите другаде и да търсите след като сте се спрели на не€. јман от тези јква —орс!!! » в тази тема н€ма покой от т€х! Ќали си имате тема, стойте си там.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 859

» дайте като вече не е лектор към вашите јква —орс да оплювате лекарката. ћного е добра лекарката, не ви тр€бва да ходите другаде и да търсите след като сте се спрели на не€. јман от тези јква —орс!!! » в тази тема н€ма покой от т€х! Ќали си имате тема, стойте си там.

Ќ€кой попита за мнение и аз го дадох.  Hug Ќе съм оплювала никой! » как бих могла, след като съм толкова "заплесната по јквасорс", а ѕапазова също предлага водорасли? Ѕи било подводен камък и за мен самата.   Laughing  » съвсем не ми беше при€тно да установ€, че други хора са € надминали в развитието си. ќсобено като се има предвид, че книгата й ’ак рост е една от настолните ми книги.
÷итирай

ћнени€: 11
јз малко късно се вкл.в темата ,но от 3 м-ца съм пациентка на ƒ-р ѕапазова и съм адски доволна.“€ ме излекъва. Laughing
÷итирай

Montréal, Canada

ќт 3 м-ца съм пациентка на ƒ-р ѕапазова и съм адски доволна.“€ ме излекъва. Laughing

Ѕи ли споделила по-подробно,ако не е прекалено лично?
÷итирай

ћнени€: 1 015
» аз искам да след€ темата. “ърс€ хомеопат за лечение на алергичен ринит - приемам препоръки.
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 23 отговора