Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
120-134 от 193 отговора
момичета, може да не едо кожа, а до тип целулит  Thinking
Поне така си мисля, разсъждавайки ...
Цитирай

Четох из темата за кремовете против целулит на Eveline.
Но кой е най-ефективен?
Ден и Нощ: http://www.evroskip.bg/index.php?show=browse&prodid=206
Концентрат Антицелулит: http://www.evroskip.bg/index.php?show=browse&prodid=198
Slim Extreme: http://www.evroskip.bg/index.php?show=browse&prodid=200
Slim Extreme Серум: http://www.evroskip.bg/index.php?show=browse&prodid=202

Кой сте ползвали и от кой сте доволни?
Цитирай

ползвам последния,но от скоро/ 4-ти ден/ , но се мажа само вечер,че сутрин доста ме мързи 35 и немога да дам отзиви все още,но една приятелка е много доволна и това ме накара да го взема Laughing
Цитирай

Много е изтъркано като го казвам, ама упражненията са му майката за дупето. И аз съм използвала куп мазила, но нямат ефект. последно ползвах някакъв на Ейвън, ноо - все същото.
С голям ентуасиазъм си купих Орбитрек преди 2 години - тренирах половин след това почти всеки ден Х 20 мин./ден, резултатът беше на лице - дупето се повдига и стяга. Сега пак се каня да възобновя тренировките. Май само това помага. newsm78
Цитирай

Аз си взех на Галеник целуривърса, промоционалната опаковка, така че ще имам за месец. От второто намазване вече и кожата ми е страхотна- гладка, мека. Ще видим целулита дали ще се повлияе. Започнах и всеки ден да карам по малко кростренажора, пък и храната гледам да е по- здравословна. Надявам се да постигна бавно и славно резултати
Цитирай

Много е изтъркано като го казвам, ама упражненията са му майката за дупето. И аз съм използвала куп мазила, но нямат ефект. последно ползвах някакъв на Ейвън, ноо - все същото.
С голям ентуасиазъм си купих Орбитрек преди 2 години - тренирах половин след това почти всеки ден Х 20 мин./ден, резултатът беше на лице - дупето се повдига и стяга. Сега пак се каня да възобновя тренировките. Май само това помага. newsm78

сериозно ли, за 20 мин. на ден дупето се повдига и стяга?
Орбитрек е кростренажор нали така?
Цитирай

А някакви отзиви за ролон-а на Гарние?
Цитирай

почти всичко съм ползвала на галеник и съм мн доволна,особенно ампулите за целулит невероятен ефект има при мен
Цитирай

Вчера си взех на Дева антицелулитния и отслабващия и стягащ гел на Дева. Прочетох много добри отзиви за тази марка. За първи път ще ползвам българска козметика, но по принцип съм по-резервирана към действието на тизи продукти, така, че на първо време ще ползвам по-евтина козметика. Дано има ефект, и то от към коремче, че там ми е по проблемно.
Цитирай

А някакви отзиви за ролон-а на Гарние?

А! И аз искам да знам!!!
Цитирай

Преди време ползвах няколко продукта на Гарние, и честно казано не бих повторила повече.
Цитирай

Преди време ползвах няколко продукта на Гарние, и честно казано не бих повторила повече.

Ползвала съм доста продукти на Гарние и то от различен тип и изобщо не съм доволна  Naughty
Цитирай

Ползвала съм доста продукти на Гарние и то от различен тип и изобщо не съм доволна  Naughty
и аз така
Цитирай

този leocrema   знам,че е добър,също  така ползвах едни ампулки след тренировка обаче не им знам името и имаше ефект...обаче само трябва да се сетя как им беше названието и откакто не ходя на фитнес и не спортувам ми се появи целулит и ми отидоха плочиците на корема  smile3518 smile3518
Цитирай

този leocrema   знам,че е добър,също  така ползвах едни ампулки след тренировка обаче не им знам името и имаше ефект...обаче само трябва да се сетя как им беше названието и откакто не ходя на фитнес и не спортувам ми се появи целулит и ми отидоха плочиците на корема  smile3518 smile3518

aз пък от леокрема не съм доволна изобщо,измазах 3 броя,обувах едни гащи които бяха в опаковките и накрая нищо Sad
Цитирай

120-134 от 193 отговора