Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Проблемно забременяване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 54 отговора

На 7.03. ми дойде м.ц, на 16.03 след секс имах зацапване на 18.03 (тоест днес)без правене на секс имам пак много леко зацапване,преди години ми се е получавало така но по време на овулация и док.ми каза че на това се дьлжи пиех дуфастано и се оправих.Но сега мисля че не сьм била в ову. а и е през ден много сьм притеснена а на доктор ще ходя чак в петьк.Ако някой е имал такова зацапване преди ову.и знае на какво се дьлжи да ми пише. newsm78
Цитирай

Наистина е малко раничко за овулация, но все пак може да е ранна овулация. Непременно го коментирай с доктора си, може и да е нещо хормонално.
Зацапването продължава ли още?
Цитирай

Снощи пак имах малко зацапване,но днес поне за сега няма.Днес б.т ми падна и мисля че може би днес ми е овулацията,и забравих да кажа че вече трети ден имам болки по точно пробождания в единия яйчник явно нещо е свьрзано с зацапването..
Цитирай

град Русе

какво ти каза доктора и аз го имам този провлем но винаги е след секс и е за един ден със силни болки в яйчника повтаря се през 2 месеца
Цитирай

B HONDA CIVIC

какво ти каза доктора и аз го имам този провлем но винаги е след секс и е за един ден със силни болки в яйчника повтаря се през 2 месеца

След секс не е нормално задължително отиди на доктор
Цитирай

София

Трябва прегред.
Цитирай

За сьжаление не можах да отида на преглед,защото ми изникнаха други проблеми. Sad
Цитирай

град Русе

зацапването  има леко розов цвят не  толкова кървав или кафяв!Благодаря ви за бързите отговори моми4ета!Ще ви послушам и ще отида въпреки ,че няма много смисъл повечето др. не ми обръщат внимание и казват 4е било нормално! newsm78
Цитирай
Момичета, във връзка със зацапването искам да ви питам нещо. Като чета различни теми и разбирам, че има:
1. зацапване по време на овулация;
2. зацапване преди цикъл (прокапва малко и в следващите ден-два започва по-обилното кървене);
3. зацапване при имплантация (между 7 и 10 ден след овулация);
4. зацапване на датата, на която се очаква цикълът (прокапва и спира);
5. и цикъл, който толкова оскъден, че прилича на зацапване.
Случвало ми се зацапване от 2-рия вид, но само за два-три часа и си започва по-обилното кървене.
Сега обаче на датата, на която се очакваше да ми дойде (вчера) цял ден буквално 5 кафеникави капки, през цялата нощ - едно кафяво петънце. Днес количеството едва се е увеличило и представлява кафяви парцалчета, които забелязвам при ходене по малка нужда и никакво кръвотечение, както се случва при нормалния ми цикъл. Такова нещо никога не ми се е случвало до сега. Вероятноста да съм бременна е много малка, тъй като сме със спермограма малко под нормите за подвижност и морфология и чакаме да дойде време за инсе към края на май. Само да вметна, че и БТ в деня преди първите леко се понижи, на следващия ден пак се вдигна и си седи 37.2.
Чудя се това нещо що за зацапване е, за какъв проблем може да става въпрос? На някой случвало ли му се е подобно нещо?   smile3547
Цитирай

Щом е около датата на цикъла,мисля,че няма нищо притеснително.Изчакай още един два дена и ако не започне кървене ,направи един тест Peace.
Цитирай
благодаря ти за бързия отговор, миличка, ще го броя като МЦ, въпреки липсата на всякакви ПМС (а по принцип доста ме болят кръста и корема - сега НИЩО такова) и ще си запиша час да следиме следващото ову за инсе... пък ако има някоя двучертичкова изненада, добре дошла. Вече не се ловя като удавник за сламка, защото после ми е още по-тъжно. Важното е да не е някакъв проблем... Wink
Цитирай

Според мен , ако е много лека зацапване,не ги брой като първи дни.Изчакай до утре и направо пускай тест Peace
Цитирай

Пловдив

В тази връзка да се включа и аз.  ooooh!
След 8 дневно закъснение и два отрицателни теста ми дойде М.Продължи само 2 дни-нормално към обилно течение.после два дни нищо.Последваха силни болки в десния яйчник и няколко капки кафеничкаво течение... и така вече 3-4 дни от време на време воднисто кафеникаво течение,което усещам как буквално потича ... и спира.Не е постоянно.
Вчера имах температура.Бях при личната лекарка и ми изписа антибиотик.Не знам какво да правя.
 newsm78
Цитирай

В тази връзка да се включа и аз.  ooooh!
След 8 дневно закъснение и два отрицателни теста ми дойде М.Продължи само 2 дни-нормално към обилно течение.после два дни нищо.Последваха силни болки в десния яйчник и няколко капки кафеничкаво течение... и така вече 3-4 дни от време на време воднисто кафеникаво течение,което усещам как буквално потича ... и спира.Не е постоянно.
Вчера имах температура.Бях при личната лекарка и ми изписа антибиотик.Не знам какво да правя.
 newsm78

Направи си пак тест!!!
Цитирай

Sofia

За първи ден на менструацията се брои, когато течението е истинско и го има, а не когато имаш само зацапване.
На мене преди два месеца М. ми започна със кафеникаво зацапване, което продължи около 2-3 дни и после ми дойде, както си трябва, така че изчакай.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 54 отговора