Март преполовихме вече, а някои мами още чакат своето човече !!!

  • 12 367
  • 277
  •   1
Отговори
# 75
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Nefertiti, желая ти съвсем скоро да гушнеш най-прекрасното бебе. Бъди силна. Прегръщам те. Hug
Чудя се за тази бургаска болница няма ли какво да се направи... да се даде гласност какви са безхаберници Twisted Evil

Олимпия, още веднъж ти желая най-прекрасният и вълнуващ 20-ти март Hug

Честито, на новите мами ANDJELA81 и Tanitaia! Да са им живи, здрави и благословени съкровищата!  bouquet

desitka*, взимай цитросепт. В кърмаческия има няколко теми, ако искаш ги прочети. До колкото знам няма как да заразиш бебето с кърмата. Слагай маска.
За гърло - прополки.

# 76
  • София
  • Мнения: 1 860
ЧЕСТИТО НА НОВИТЕ МАМЧЕТА!!!

ОЛИМПИЯ УСПЕХ УТРЕ!!!


Нефертити кураж и скоро да се похвалиш с хубава новина.

Отчета от днешния преглед: тонове добри, признаци почти никакви, в петък ррано сутринта в болницата, ако дотогава няма развитие.

Деситка бързо оздравяване.

# 77
  • Мнения: 83
Нефертити,мила прегръщам те много силно в гърлото ми има буца.Аз съм от Ямбол но раждах в Сливен и двете си деца и съвсем на скоро се наслушах за вашата болница и просто бях потресена и настръхнала. Престоя ми в болницата ме запозна  с едно момиче от Бургас и тя сподели ужасии и ми каза ,че много често момичетата били пренудени за тяхната сигурност и спокойствие да раждат в Сливен,даже се уговарят с лекар и ходят веднъж месечно на консултация при него за да е сигурен и той за какво става въпрос и като настъпи момента отиват в Сливен и си раждат при докторът ,който е водил консултацията или по личен избор.Аз бях там в чисто нова клиника,ние с Явор бяхме първите и единствени пациенти в цялото АГ и в първия ден хората идват да разгледат болницата и от едни прозорци всеки ни е зяпнал Shockedкато на риалити шоу ooooh!.Ако дойде момент ,в който мила ми Нефертити мога да ти бъда полезна с координати Hugпиши ми на лични Hug
Явор яде АМ,добре е вечер му се играе и иска да си говорим точно когато не мога и думичка да кажа вече Tired Joyчудо сме голямо!
Аз вече съм по-добре,кърмата спря окончателно.......,после хиляда други болежки ме нападнаха......не искам и да си спомням дори но щом е в името на бебчо всичко се изтърпява Mr. Greenмного съм уморена и имам някакво странно затичане на краката но не е от умора newsm78
Честито на всички нови мами,да са благолсловенни бебенцата  bouquet
а на чакащите късмет.Олимпия ще стискам палци утре,да не забравиш да споделиш радостта си с нас Hug Heart Eyes

# 78
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Честито на Анджела81   bouquet Много радост и щастие с бебенце   bouquet
Момичета, сега в подфорум Майки бъдещи и настоящи видях петиция за подобряване на обслужването в Бургаската болница - линкът е на първа страница на темата.  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=163899.0
Подпишете, за да не страдат повече майчета като Нефертити, тръгнали с усмивка да раждат там, а да си тръгнат сломени и с празни ръце...
Чака се повечко за регистрационен мейл (аз още го чакам), но си струва  Peace

# 79
  • Мнения: 308
ЧЕСТИТО НА НОВИТЕ МАМИ. БЪРЗО ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ И СКОРОШНО ПРИБИРАНЕ У ДОМА С НОВИТЕ РОЖБИ.

  Нефертити, мила, и аз изпатих два пъти, но в по ранни месеци. Сигурна съм, че в твоя случай е различно, но мисля, че разбирам яростта ти. Тази бременност пътувах от Петрич до София всеки месец на преглед да гледат бебчо, и отделно отивах на видеозон и в Петрич пак всеки месец, защото най-накрая и тук открих кадърен лекар. Абе на всеки две седмици  бях на видеозон. Докато не постъпят в бургаската болница кадърни лекари, нека да те наблюдават в София. Сигурна съм, че скоро ще ни се похвалиш с двете чертички и всичко ще е ОК. Прегръщаме те.   

# 80
# 81
Честито, на новите мами ANDJELA81   bouquet

# 82
  • Мнения: 8
Честито на всички нови мами!
Нифертити- ние сме с теб! Стискам палци съвсем скоро да ни се похвалиш с хубави новини!
Къдричка - съвсем нормално наддавате. 60 гр на хранене са съвсем нормални. Нали сте вече 6 ден -  значи 60 гр на хранене. Така поне казват училищата Simple Smile
Ние днес бяхме на първата си консултация. Порастнали сме за 13 дни с 4 см и сме по-тежки с 565 гр
Вчера имахме малък инцидент. Докато се къпехме ни падна шишето с шампоан на главата. За щастие само леко ни одра носа. Много се шашнах и му ударих един рев. Доктора днес ни се смя и каза, че още много токива случаи ще имаме.

# 83
  • Мнения: 8
Честито на всички нови мами!
Нифертити- ние сме с теб! Стискам палци съвсем скоро да ни се похвалиш с хубави новини!
Къдричка - съвсем нормално наддавате. 60 гр на хранене са съвсем нормални. Нали сте вече 6 ден -  значи 60 гр на хранене. Така поне казват училищата Simple Smile
Ние днес бяхме на първата си консултация. Порастнали сме за 13 дни с 4 см и сме по-тежки с 565 гр
Вчера имахме малък инцидент. Докато се къпехме ни падна шишето с шампоан на главата. За щастие само леко ни одра носа. Много се шашнах и му ударих един рев. Доктора днес ни се смя и каза, че още много токива случаи ще имаме.

# 84
  • Мнения: 2 022
Честито на Анджела! Бебка да бъде много послушна, а мама да се възстановява бързо!

Нефертити, дано намериш сили в себе си да заглушиш мъката и да погледнеш напред. Сигурна съм, че някъде там, съвсем скоро те чака твоята сбъдната мечта!
А ако наистина става дума за лекарска грешка, разгласи я навсякъде. Форумът ще я разпространи нашироко, за да не допускаме и други да изживеят твоя кошмар. Прегъщам те.
  Hug

# 85
  • Мнения: 82
   Честити бебчета на Танита,Цвети и Нася!Да са ви живички,здравички и благословенни!
    Олимпия,кураж мила!Ще те мислим с Кари утре.Аз като се чудя вече какво да й говоря,й разказвам за форума-кой е родил,кой какво е писал и тя слуша милата-така че утре ще й разкажа,как чакаме още едно прекрасно бебче да се почви!
   За деленето в различни теми в родени-категорично съм против!Никъде не мърдам,нищо че родих февруари!
   Забравих на Анджела да честитя  bouquetИзлезе права майка ти,че ще родиш на 18 LaughingДа е живо и здраво детенце!

# 86
  • около Варна
  • Мнения: 1 084
Честито на новите мами ANDJELA81 и Tanitaia!
Били не се притеснявай, няма да си сама неродила и аз здраво държа.

Олимпия, успех утре и стиснати палци всичко да е наред.

НефертитиHug, дано скоро гушкаш твоето слънчице.

Момичета аз утре отивам с багажа в болницата стискайте ми палци това да е моя ден. Надявам се, че с бебчо всичко е наред, не съм си го виждала от предната седмица и дано не ме върнат да чакам още.

Пепе80 май не се отчела след снощните контракции, дано да се обади скоро с добра новина.

# 87
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Джанет, много ме разсмя - да сте живи и здрави с малката "бърборка"  Laughing И тя ще виси в Клюкарника като леля Олимпия  Joy  Joy  Joy
Вижте интересни тълкувания на имената, днес рових (защото ми дойде в съня - луда работа) че някъде съм чела за буквата Я - не е хубаво да е в края на името  Rolling Eyes  
Сега не стига, че бебка ще е с "изчанчено" име, ами и ще го изчанча още повече - ДжорджиА...
Ето линка:
http://www.bratstvoto.net/vehadi/menu/b15/novi_tekstove/bukvi_ot_ps.htm
Виви, стискам палци   bouquet
И моят ден е утре, ама вместо да стягам багажа, вися У ФорумО ...

# 88
  • Мнения: 308
   Подписах петицията. Доколкото разбрах, трябва да отворя имейла, който ще получа, за да ми се брои гласа. Да ама не получавам имейл. Опитах се да подпиша още веднъж, но пише, че вече съм гласувала. Проверих , но не виждам името си при всички подписали. Знаете ли колко време трябва да чакам обратния имейл.

# 89
  • Мнения: 63
Здравейте мамчета!
Мерси много за пожеланията за татко ми. Hug
Честити бебчета на Цвети, Нася, Анджела 81 и Танита! Да са им живи и здрави бебчетата и да ги правят много щастливи! Ама наистина Константин и Елена ще си празнуват заедно и рождения и именния ден Joy

Олимпия, с теб сме утре и ти стискаме палци. Утре вече ще бъдеш майка героиня Laughing

Били, май ще настане борба за писане на теми newsm78 Айде, отчитай се утре и ти, в петък искам след теб и аз, че вече изперквам.

Нефертити, всички сме с теб. Олимпия е написала много трогателно и точно всичко - пожелаваме ти в най-скоро време да сияеш на снимките с бебче в ръце.
Виви, мерси за загрижеността, ама йог, още съм си тук и то 2 в 1. Стискам палци всичко утре да е ОК и това да бъде твоя голям ден Hug

Общи условия

Активация на акаунт