Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 246 отговора

София

За всички фенове на марката welcome
Споделете, кой какво и от къде си го е купил...
Ето и сайт, където може да разгледате колекцията:

« Последна редакция: ср, 19 мар 2008, 14:34 от Geni »
Цитирай

софия

Хоп първа в кюпа  wavey!
Цитирай

Geni явно много се издразни, щом така усложливо ни спретна нова тема Wink Направо си ни изгониха Crossing Arms Аз обаче с голямо удоволствие се намърдвам на новото местенце. Сега като не много запозната и никога не пазарувала от ибей ще се радвам ,ако някой обясни по-подробно как става номера. Моята пуканка май е най-малка - на седем месеца е. Явно ще трябва да се прицеля в размер 12м щом пристигат за около 2-3мес  newsm78
Цитирай

Right Next Door To Hell

може и за седмица да дойде, зависи коя тарифа си поискаш
Цитирай

София

Е, хайде сега... просто съм много услужлива  35
Цитирай

Right Next Door To Hell

fish
момче или момиче ?
Цитирай

Geni явно много се издразни, щом така усложливо ни спретна нова тема Wink Направо си ни изгониха Crossing Arms Аз обаче с голямо удоволствие се намърдвам на новото местенце. Сега като не много запозната и никога не пазарувала от ибей ще се радвам ,ако някой обясни по-подробно как става номера. Моята пуканка май е най-малка - на седем месеца е. Явно ще трябва да се прицеля в размер 12м щом пристигат за около 2-3мес  newsm78

Регистрираш се в ebay, после в paypal.com  харесваш си разни красоти, проверяваш дали доставя извън щатите, можеш да попиташ и продавача, гледаш кога приключва търга и чакаш или задаваш цена.Ако има опция купи сега, купуваш плащаш чрез paypal и чакаш.Нещата може да са тук както по-горе пише и след седмица, 10 дни.Моята дъщеря е също на 7 месеца, поръчвам размер 6-12.Има подробна тема само за ebay, погледни и там.Това, което съм написала е само в общи линии
Цитирай

Айде тук съм
Цитирай

Right Next Door To Hell

някой няма ли нещо за продаване, галериика да спретнем ?
Цитирай

София

И аз съм на линия  Money.
Цитирай

София

Как да се ориентирам в №-та на обувките?  03, 04 ..., 1, 2, 3 ... къде пише на кои европейски номера отговарят?
Цитирай

Как да се ориентирам в №-та на обувките? 
Цитирай

Right Next Door To Hell

никой не си е правил труда да ги приравнява, тъй като Gymboree не продават извън USA официално
Цитирай

Ех, че бързо е набъбнал отбора  Very Happy
Durango, девойка имам  Very Happy Поздравления за инициативата. Това се казва предпремчивост  Mr. Green
Благодаря на konstans за инфото. ще се пробвам да видим дали ще се получи. Явно с теб можем да се комбинираме, щом и ти имаш момиченце на 7 мес.  Hug
Цитирай

Right Next Door To Hell

значи, аз чакам момчешка пратка, доста бройки с различни размери, ако някой иска да пробва или да се ориентира и е от софия, да свирка
Отчетох се с първата обява
Отчетох се първата обява
http://www.gymbosbg.com/index.php?topic=4.msg5#msg5
 35
« Последна редакция: ср, 19 мар 2008, 11:42 от Durango »
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 246 отговора